Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

GECE DUASI
Screenshot_20220119-231454~2.jpeg

Ya rabbi Kabul olunmuş peygamber duaları gibi, bizde öyle yalvarıyor ve halimizi yüce mekanına arz ediyoruz..​

Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahları affet. yalnızlığın ve fakirliğin derin açılarıyla bizleri imtahan etme. Rıskımızı ve dostlarımızı bol eyle göğsümuze genişlik ver amin...​

orjinal19 orjinal19

LesaM LesaM

Saliha40 Saliha40

M Migrenben

aypare ackerman aypare ackerman

Minnosprenses Minnosprenses

ASSOSyal ASSOSyal

C Calcifer

@Kkubra96

K Kitapkontesi

Wilma11 Wilma11

Aijoo Aijoo

clara clara

i p e k i p e k

Magnifiaque Magnifiaque

Morrmeneksee Morrmeneksee

Tubismavis Tubismavis

SUHAN SUHAN

@Bidar Sultan

Amazing family Amazing family

cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek

@Zeynebim2020

K kizkizakiz

Cemoos Cemoos

PiXiEE PiXiEE

yorgun anneanne yorgun anneanne

Birdiyetmeselesi Birdiyetmeselesi
Butimar- Butimar-
Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi

GECE DUASI

Eki Görüntüle 2992114

Ya rabbi Kabul olunmuş peygamber duaları gibi, bizde öyle yalvarıyor ve halimizi yüce mekanına arz ediyoruz..​

Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahları affet. yalnızlığın ve fakirliğin derin açılarıyla bizleri imtahan etme. Rıskımızı ve dostlarımızı bol eyle göğsümuze genişlik ver amin...​

orjinal19 orjinal19

LesaM LesaM

Saliha40 Saliha40

M Migrenben

aypare ackerman aypare ackerman

Minnosprenses Minnosprenses

ASSOSyal ASSOSyal

C Calcifer

@Kkubra96

K Kitapkontesi

Wilma11 Wilma11

Aijoo Aijoo

clara clara

i p e k i p e k

Magnifiaque Magnifiaque

Morrmeneksee Morrmeneksee

Tubismavis Tubismavis

SUHAN SUHAN

@Bidar Sultan

Amazing family Amazing family

cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek

@Zeynebim2020

K kizkizakiz

Cemoos Cemoos

PiXiEE PiXiEE

yorgun anneanne yorgun anneanne

Birdiyetmeselesi Birdiyetmeselesi
Butimar- Butimar-
Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi
Amiiinnnnnn,rabbim kabul etsin inş 🤲💜

Benim sınavım var, güzel geçmesi için duanıza talibim canlar🤲💜🤗🤩😍🍒😘

Kuzum enfeksiyon kapmisim doktora felan gittim kendi doktorumu bulamadim tirstim biraz 🙈
Benim hamilelik te de hep enfeksiyon vardı kuzu korma Allah'ın izniyle birşey olmaz. mümkünse 2 WC varsa evde ayir eşinden. ben ayırdım öyle kurtuldum enfeksiyon dan bol su iç aklıma gelenler bunlar kuzu doktor nededi. 🙄

Benim hamilelik te de hep enfeksiyon vardı kuzu korma Allah'ın izniyle birşey olmaz. mümkünse 2 WC varsa evde ayir eşinden. ben ayırdım öyle kurtuldum enfeksiyon dan bol su iç aklıma gelenler bunlar kuzu doktor nededi. 🙄
Cok Tesekkur ederim kuzum ya
Deniycem dediklerini doktor da yarin tahlil ver dedi birde ilac yazdi ve su ic dedi zaten sorunum su Icememek benim de deniyorum
Sabah nette kotu seyler okuyunca ben baya kotu oldum 😂

Cok Tesekkur ederim kuzum ya
Deniycem dediklerini doktor da yarin tahlil ver dedi birde ilac yazdi ve su ic dedi zaten sorunum su Icememek benim de deniyorum
Sabah nette kotu seyler okuyunca ben baya kotu oldum 😂
Nete bakarsan felaket tellalı mübarek 😂 bakma ona sen ..beni dinle ilacını iç bol su WC ni ayir kocadan 2 aya enfeksiyon falan kalmaz 😍
Su içmek içinde
büyük bir şişenin üstüne su içmem lazım yaz kızım için... su aklına gelmese de koca yazıyı görüyorsun 🤣🤣

Nete bakarsan felaket tellalı mübarek 😂 bakma ona sen ..beni dinle ilacını iç bol su WC ni ayir kocadan 2 aya enfeksiyon falan kalmaz 😍
Su içmek içinde
büyük bir şişenin üstüne su içmem lazım yaz kızım için... su aklına gelmese de koca yazıyı görüyorsun 🤣🤣
Dusuk felan diye okuyunca inan aklim cikti doktora da ulasamadim anksiyetem tuttu resmen su icmeyide hic sevmiyorum ama zorla 🤣
Simdi dedigin gibi su iciyorum Yarin testi verip ilaca basliycam Ay su kalbi duyana kadar ben stresten uzak kalamiycam sanirim

X