Nafaka düşürme davası bilginiz var mı?

vallahi pes en baslangic duzey kresler 5 binden basliyor adam 300 lira vereyim demis saka gibi
Bir de şey yazmış avukatıyla 2 yaşındaki bebeğimin hiçbir gideri olmamakla eğitim masrafı da yok. Aptalla birlikte gidip yazdırmıştık oysa ki boşanmadan önce. Kreş sözleşmesini ekledim dosyaya

Aylik 30 bin maasa ne luks hayati yasayacakmis, kira geliri vs yoksa luksun lu'sunu yasayamaz. 2 cocuk icin 5700 az zaten ne bekliyormus, size inat yaptigi aşikar

Aylik 30 bin maasa ne luks hayati yasayacakmis, kira geliri vs yoksa luksun lu'sunu yasayamaz. 2 cocuk icin 5700 az zaten ne bekliyormus, size inat yaptigi aşikar
Ben daha hiç kar tatili yapmadım o sürekli kayakta. Rakı masalarının bir geliyor biri gidiyor. İl il geziyor. Bir başına bir de aparatta kalıyor küçük bir ilde. Benim küçük dünyama göre lüks

Bir de şey yazmış avukatıyla 2 yaşındaki bebeğimin hiçbir gideri olmamakla eğitim masrafı da yok. Aptalla birlikte gidip yazdırmıştık oysa ki boşanmadan önce. Kreş sözleşmesini ekledim dosyaya
hicbir gideri yok ne demek zaten hadi krese gitmiyor bu cocuk evde hali mi kemiriyor agactan yaprak toplayip oyle mi gezdiyoruz cocugu sinirim bozuldu Allah sabir versin

Konudan alakasız ama aylık kreş 6.500 mü ? Çocuğum yok bilmiyorum ama merak ettim

Konudan alakasız ama aylık kreş 6.500 mü ? Çocuğum yok bilmiyorum ama merak ettim
Evet o da 3. Yıla başlayacağımız için ve benim durumumu bildikleri için idare ettiler. Ve Ocak da tekrar ayarlayacağız asgari ücret artacağı için kreş ücreti de artacak. Yoksa rutin fiyatları yeni eski öğrenci olarak 8000 ve 11000 arasında dediler.

Üst düzey yerler mi böyle geneli mi ? Ben çok değil 3-4 sene önce 4. Bine dershaneyeye kursa filan gidiyordum o da yıllıktı çok şaşırdım .

Gerçi kardeşim özel liseye yazıldı indirimli 100 binmiş. Yemekhanesi filan hariç. Ay Allah yardımcımız olsun

orta buyuklukte bir sehirde yasiyorum minimum 5.5 dediler ki o krese de gondermek istemezsiniz ya zorunda olmadikca

Amin teşekkürler.Yok yok Gaziantep’te bir kreş. Arkadaşım üst düzeye yazıdırdı sadece kreş ücreti yemek şu bu yok 13 bin falan. Ve 2 çocuk ayrı ayrı 13 bin. Bizde de ek etkinlik, kırtasiye ücretini de ayrı alıyorlar tabi.

Çocuğum yok böyle konuları okudukça korkuyorum. Konu sahibine şuan verdiği para da çok az o zaman
yani ben anlamiyorum bu nafaka islerini tamam,adam da gecinecek de bu kadinlar cocuklari tek mi yapiyor .oturulur butun masraflar hesaplanir ikiye bolunur ama erkek 3-5 bin verip hayatina devam ediyor kadinin ailesi destek oluyor falan ancak oyle geciniliyor

Tabi iki çocuğuma tek bakıyorum bebeğim 29 aylık oldu ve ben uyku nedir bilmiyorum. Diğerinin ödevleri dersleri herşey bende. Hasta oluyor ikisi aynı anda ikisini alıp hastaneye götürüyorum işi arıyorum idare ediyorlar. Sabah birini kreşe bırakıp diğerini okula işe geçiyorum. Saat 14 de okuldakini alıp işe getiriyorum akşam çıkıp kreştekini alıp eve geçiyorum. Kendisi piyasada yok. Sorsan harika baba

Ben İstanbul da çocuk yapsam aç kalacağım o zaman

Allah yardımcınız olsun, çok üzüldüm size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…