Muyap İle En Eğlenceli Geyik Sohbeti

masc bıraktığın gibi yaaa değişen hiç grem bişey yok :KK50::KK50:

e peki sen evlenince ya da nişanlanınca birden 180 derece dönüp mükemmel ilgili alakalı özenli düşünceli bir adam mı olacak sanıyorsun?

şimdiye kadar hep okulu bekledin. gelince değişecek düzelecek.okul yüzünden böyle dedin. :KK50:
okulda bitti ya gelir gelmez insan sevdiğini üzer mi be eylül.

e peki sen evlenince ya da nişanlanınca birden 180 derece dönüp mükemmel ilgili alakalı özenli düşünceli bir adam mı olacak sanıyorsun?

şimdiye kadar hep okulu bekledin. gelince değişecek düzelecek.okul yüzünden böyle dedin. :KK50:
okulda bitti ya gelir gelmez insan sevdiğini üzer mi be eylül.

işte evet şu an onun şokundayım yıllarca bana okul yüzünden dedi bende öyle sandım sabrettim faalan okul bitti değişen bişey olmadı :KK53: düşünebiliyo musun masc olmadı yaniii :KK50::KK50: yoo öyle bişey sanmıyorum şu saaten sonra :26:

işte evet şu an onun şokundayım yıllarca bana okul yüzünden dedi bende öyle sandım sabrettim faalan okul bitti değişen bişey olmadı :KK53: düşünebiliyo musun masc olmadı yaniii :KK50::KK50: yoo öyle bişey sanmıyorum şu saaten sonra :26:

bütün o hayallerini beklentilerini yıktı.
kaç sene dayandın sen onun saçmalıklarına şımarıklıklarına..

Hadi bakalım bi dertli kız daha:KK19:

bütün o hayallerini beklentilerini yıktı.
kaç sene dayandın sen onun saçmalıklarına şımarıklıklarına..
evet evet okul bitti diye o kadar sevinmiştim kiiii hiç bişey kalmadı şu an son demleri oynuyoruz belkide :KK50::KK50: yazık oldu sabrıma :KK30::KK30:
Hadi bakalım bi dertli kız daha:KK19:

oo ben buranın eski dertlilerindenim :KK53::KK53:

evet evet okul bitti diye o kadar sevinmiştim kiiii hiç bişey kalmadı şu an son demleri oynuyoruz belkide :KK50::KK50: yazık oldu sabrıma :KK30::KK30:

oo ben buranın eski dertlilerindenim :KK53::KK53:

çek resti ve bitir.
bu adamın seni kaybetmekten zerre kadar korkusu yok.

X