Muyap İle En Eğlenceli Geyik Sohbeti

Merhaba, hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın bakalım beğendin mi yeni Topic'imi daha bugün açtım pek kimsecikler yok ama yakında çoğalırız şekerimm :)) Ayrıca hep gel Topic'ime de şenlensin :)))

Gelirim gelirim isim gucum topikler oldu zaten :KK1:
İyiyim sen nasilsin

hoşbuldumm canım
gelirim gelirim merak etmee :KK6:
Gel tabi Mascara sana birşey sorcam hatırlıyorsan ben makyaj ürünlerimi göstermiştim senin bir topiğine hani bir rimel vardı beğenmiştin sen alcaktın buldun mu onu daha doğrusu hiç baktın mı bir yerlere??

Gel tabi Mascara sana birşey sorcam hatırlıyorsan ben makyaj ürünlerimi göstermiştim senin bir topiğine hani bir rimel vardı beğenmiştin sen alcaktın buldun mu onu daha doğrusu hiç baktın mı bir yerlere??

ya o rimel girdiğim heryerde aklıma geldi ama bir türlü bulamadım biliyor musun
kabı o renklerde olan rimeller vardı hemen saldırdım ama golden rose markaymış.gabriniyi bulamadım

ya o rimel girdiğim heryerde aklıma geldi ama bir türlü bulamadım biliyor musun
kabı o renklerde olan rimeller vardı hemen saldırdım ama golden rose markaymış.gabriniyi bulamadım

Gabrini değil rapsodi kız rapsodi , bak neden bulamadığın belli oldu markasını unutmuşsun bak rapsodi turbo boost 3D max flash mascara en iyisi not al birde senin o topiğine bir bak resmine tamam mı cici kız :))) belki gördün ama hatırlamadığın için almamış da olabilirsin iyi bir göz at istersen :))

Son düzenleme:
Gabrini değil rapsodi kız rapsodi , bak neden bulamadığın belli oldu markasını unutmuşsun bak rapsodi turbo boost 3D max flash mascara en iyisi not al birde senin o topiğine bir bak resmine tamam mı cici kız :))) belki gördün ama hatırlamadığın için almamış da olabilirsin iyi bir göz at istersen :))

hahaha :KK52: ben heryerde gabrini diye arıyordum :KK52:

Selamlar hayırlı olsun topiciğin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X