Muyap İle En Eğlenceli Geyik Sohbeti

Muyap

Love İs War !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
878
120
40
Merhaba sevgili hanımlar, gelin birazda birlikte geyik sohbeti yapalım. :KK1: Yalnız öyle konuya bakıp kaçmak yok. :KK70: :KK70: :KK70: :KK1: :KK64::KK60::KK60:.

artık buralar hep tarla :KK1: eskıden '' eskıden buralar hep tarlaydı'' derdıler, şimdi tarla:KK53:

kimselr kalmadı valla

Aynen yaa, ama genellikle akşamları bu geyik topiclerinde bir hücum olabiliyor ama tabi bilemem inşallah burayada hücum ederler, sen olmasan ne yapardım Surrender'cim Hoşgeldin sefalar getirdin prenses... :KK1:

Son düzenleme:
Aynen yaa, ama genellikle akşamları bu geyik topiclerinde bir hücum olabiliyor ama tabi bilemem inşallah burayada hücum ederler, sen olmasan ne yapardım Surrender'cim Hoşgeldin sefalar getirdin prenses... :KK1:
:KK60: hoş buldum

nedense geyıkler bu aralar bos :KK70: neyse
bben gördukce yazarım :KK9:

Bu arada arkadaşlar bakıp kaçtığınızı görmedim sanmayın herkes bakıyor yorum atmadan çıkıyor bu ne ya :KK43:(((

Topiğin hayırlı olsun canımm 😃😃

Ikizlerin süper anası 👶👶

Topiğin hayırlı olsun canımm ����

Ikizlerin süper anası ����

Çok teşekkür ederim canım benim hoşgeldin sefalar getirdin yeni topic'ime :)))

Son düzenleme:
Yalnız arkadaşlar lütfen yazımı alıntılayın yoksa ben unuturum burayı ve güzelim sohbetinizi kaçırmış olup ağlarım.Onun için yazımızı alıntılayalım şekerler :))) yerimseniben

Merhabalaar bende katilayimm

Merhaba, hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın bakalım beğendin mi yeni Topic'imi daha bugün açtım pek kimsecikler yok ama yakında çoğalırız şekerimm :)) Ayrıca hep gel Topic'ime de şenlensin :)))

Ya şu kızları anlamıyorum bakıp kaçıyorlar ne var sanki yorum bıraksanız da sohbetler etsek :KK43:(( :KK1::KK1::KK1:

X