Mutsuzum

bilgic16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
7
0
hersey o kadar ustume geliyor ki bu aralar-disaridan bakan anlamiyor, anlatamiyorum da-bugun elimi attigim hersey kotu gitti-ne kadar sasirtici(!)
belki rahatlarim diye yazmak istedim

canım bazen olur ...
bende bazen senin gibi hissederim..
şansızlıklar tahlilsizlikler..
iyi olmuş yazdığın..içine atma...
eger çok özel değilse yazabılırsın
daha çok yardımcı olmaya çalışalım..
sevgiler...

Bu herkesin zaman zaman yaşadığı bir durum.Ama herşey unutuluyor.Çünkü hayat insanı beklemiyor.

ahh ahh.. hangimiz o günleri yaşamadık ki.. ve hala yaşamayada devam ediyoruz...

insanız, hepimizin farklı hayatları ve farklı sorunları oluyor.
dertsiz baş olmaz derdi anneannem.
genç yaşlarda herşeyi dert ediyor insan kendine.
ama yaş ilerledikçe anlıyor ki, hayat çok kısa ve üzülmeden geçirilesi bir süreç.
sorunun ne olursa olsun, çaresini bulmanı dilerim.
bende bu tür durumlarda, daha beter durumda olanları düşünüp şükrederim.
mutsuzluğunun mutlulukla yer değiştirmesini dilerim.

Zaten hep geldi mi üst üste gelir iyi şeyler de kötü şeylerde... :teselli:

aslına bakarsan canım, genelde herkeste olur bu, eğer gün aksilikle başlamışsa tüm gün olmadık aksilik çıkar karşımıza ya da biz normal zamanda önemsemeyeceğimiz şeyleri o gün aksilik saymaya başlarız ve sanki hepsi üstüste geliyormuş gibiolur, niye güzel şeylerde olmaz bu anlamam..geçen perşembe günü benim için iğrenç bir gündü..eşimle tartıştım, çalıştığım yerle ilgli sorun çıktı, bir danışanımla sorun yaşadım, telefonum kesildi, eve acil gitmem gerekirken aniden iş çıktı, çıldırmak üzereydim ta ki eşim elinde bir buket gülle gelene kadar....

canım bazen olur ...
bende bazen senin gibi hissederim..
şansızlıklar tahlilsizlikler..
iyi olmuş yazdığın..içine atma...
eger çok özel değilse yazabılırsın
daha çok yardımcı olmaya çalışalım..
sevgiler...

canim oyle belli bir sey degil ki- her sey-okul, aile, ailemin benden beklentileri, cevre, mezun olacagim bu sene onun icin basvurular vs.
hepsi birikti ve sonunda-su an-kendimi cirkin, aptal, gecmiste yaptigim salakliklara kizarken buluyorum-kendimi toplamam lazim farkindayim-ama icimden hic birsey yapmak gekmiyor su an-
ilgin icin sagol bu arada:)

canim oyle belli bir sey degil ki- her sey-okul, aile, ailemin benden beklentileri, cevre, mezun olacagim bu sene onun icin basvurular vs.
hepsi birikti ve sonunda-su an-kendimi cirkin, aptal, gecmiste yaptigim salakliklara kizarken buluyorum-kendimi toplamam lazim farkindayim-ama icimden hic birsey yapmak gekmiyor su an-
ilgin icin sagol bu arada:)

Ben de lisanas öğrencisiyim canım ve okul hayatımın bitmesine, iş hayatına atılmama az kaldı:çok üzgünüm:
Emin ol şuan en rahat dönemlerimizdeyiz ve bu günleri çok arayacağız.
Hepimizin bunladığı dönemler oluyor, lütfen bu günlerin kıymetini bil ve her şeyi kafana takma.yerimseniben

aksamlari daha bi hüzün cöker insanin üstüne...
sabah olunca pencerini acip derin bir nefes cek icine ve hersey cok güzel olucak de...
mutlulukta mutsuzlukta elimizdedir bazen...
ya üstüne gidersin yada seni yere sermesine izin verirsin...

X