Bu kadar sinirli olmam normal mi ?

Merhaba aranizda ben gibi asiri stres olan var mi dugunume 30 gun var ve gercekten herseye herkese karsi sinirliyim ve malesef nisanlimada sinirleniyorum sonradan cok uzuluyorum boyle hersey ustume geliyor herkes sinirime dokunuyor sanki kendi annem babam bile .Evlilige yakin bunlarin olmasi normal mi kizlar sizde ayni seyleri yasadiniz mi ?Gerkcekten boyle hersey bitsede rahatlasam modundayim icimden geldi paylasmak istedim belki banada moral olur
Benim de düğünüme az kaldı ama bende hiç sinir yok hatta düğün benim değilmiş gibi bi rahatlık var 😂 herkesin durum yönetme biçimi farklıdır stres de yapsanız o gün gelip gelecek yapmasanız da. Her şeyiniz hazırsa tadını çıkarın son bekar günleriniz :) hazır değilse de koşuşturmayla hazırlıkla zaman daha hızlı geçer gider zaten evlilik büyük bi sorumluluk ister istemez stresi heyecanı olacak.

Şimdiden başlamış kaynana gorumce olayları😣😣 bu sinir stres evlenince de bitmez gibi. Her lafı kafamda senaryo yapıyorum demişsiniz bazı şeyleri abartıyor olabilir misiniz?

bilmiyorum ya nisanlimla mutluyuz ama ailesi fazla sinirime konmaya basladi neden bilmiyorum gorumcem asiri patavatsiz agzina geleni soyluyor ben acik sozluyum diye diye kaynanamda laf sokmaya bayiliyor galiba bunlari dusundukce evlilige karsi korku olusuyor bende sonrada sinirden zavalli nisanlima cikisiyorum sonrada vicdan azabi cekiyorum
Ben eşimi çok seviyordum ama annesi bipolardim bu yüzden düğün zamani nikahtan evlenelim diye hatta kına olmasın diye delirdim de durdum. Kimse ciddiye almadı beni. Kaynanamin atak donemiydi. Çok korkmuştum sinirimi herkesten çıkarmıştı zaten bir kaç sonra kapımda bitmişti.

Merhaba aranizda ben gibi asiri stres olan var mi dugunume 30 gun var ve gercekten herseye herkese karsi sinirliyim ve malesef nisanlimada sinirleniyorum sonradan cok uzuluyorum boyle hersey ustume geliyor herkes sinirime dokunuyor sanki kendi annem babam bile .Evlilige yakin bunlarin olmasi normal mi kizlar sizde ayni seyleri yasadiniz mi ?Gerkcekten boyle hersey bitsede rahatlasam modundayim icimden geldi paylasmak istedim belki banada moral olur

Normal değil.
Tabiki stress olur ama bunu bahane ederek herkese sinirlenmek saçmalık. Dikkat et evlenmeden hemen önce soğutma kendinden.

X