Mutlukızın Doğum Hikayesi

yazılanları okudukca bıraz rahatlıyorum 28 haftalık hamıleyım bende ve dogumlarınızı okudukca korkum azalmaya basladı
ıster ıstemez yersız bır korku oluyor :KK43: saglıkla ınsallah kucagıma alırım bende kızımı

yazılanları okudukca bıraz rahatlıyorum 28 haftalık hamıleyım bende ve dogumlarınızı okudukca korkum azalmaya basladı
ıster ıstemez yersız bır korku oluyor :KK43: saglıkla ınsallah kucagıma alırım bende kızımı

yazdıklarımla rahatlattımsa ne mutlu bana bende çok korkuyordum ama allaha şükür rabbim yardım ediyo allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

bende cok korkuyorum ve benımde bebişimin kilosu az :KK43: güzel gidiyordu ama sonradan azaldı :KK43: antibiotik tedavisi gördüm ondanmı acaba :s şimdi badem , kabak çekirdeği, kaju , tahin ve pekmek yıyorum bakalım ne olucak inişallah kilo alırlar bebişlerimiz. benımde hep aklımda doğum var ruyalarımdada hep doğum. cok korkuyorum :S senın yazını okuyunca rahatladım ama bilemiyoruım herkes aynı olmuyor ki hayırlısı olsun inşallah kolay doğumlar nasıp etsin Rabbim inşallah

bende cok korkuyorum ve benımde bebişimin kilosu az :KK43: güzel gidiyordu ama sonradan azaldı :KK43: antibiotik tedavisi gördüm ondanmı acaba :s şimdi badem , kabak çekirdeği, kaju , tahin ve pekmek yıyorum bakalım ne olucak inişallah kilo alırlar bebişlerimiz. benımde hep aklımda doğum var ruyalarımdada hep doğum. cok korkuyorum :S senın yazını okuyunca rahatladım ama bilemiyoruım herkes aynı olmuyor ki hayırlısı olsun inşallah kolay doğumlar nasıp etsin Rabbim inşallah

merhabalar öncelikle hayırlı doğumlar diliyorum rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin tabiki herkes bir olmuyor ben sadece korkan arkadaşları rahatlatmak için yazdım hikayemi inşallah sizinkide kolay bir doğum olur bebğin kilosunu takmayın kafanıza benim kızım 2.940 gram doğdu ve hemen kendini toparladı önemli olan sağlıklı olması hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi

benimde doktorum açıklık kontrolünde kasıldığım için bana sen nasıl doğum yapacaksın sen doğum yapamassın diye beni korkuttu bende ben kontrolde bile dayanamıyorum nasıl doğum yapıcam diye korktuğumdan sezeryan oldum yani birazda bu sebeple benim dr um sezeryancı çıktı :KK43: normal doğum yapanlara imreniyorum resmen şimdi
BU hesabım iptal edildi
!! silentgirl89 hesabım ve şuan kullandığım hesabım üzerinden yazdığım mesajlar üzerinden erişilen bağlantılarda inancıma aykırı olan paylaşımları reddediyorum!!

X