MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Çeyizimdeki tek eksik parçalar çok güzeller canımmmm güle güle kullan :nazar:
Sagol canımcım ohh ne güzel masallah sana bunlarıda alınca bitti yani :21:

almışsın zaten ben cevap verene kadar hayırlı olsun canım hepsi :)
ya ben nişan alışverişi yaparken girmiştim ama malesef üst katlara çıkamadım ellerim doluydu öyle girip çıktım ama sıvı sabunluk varmış diye duydum bende oraya gidicem almak için
Sagol canım :KK16: dünden beri içim ferahladı yetişebilecegimi düşünyorum artık 2 parca aldım ya :KK9::KK9:
bende bakayım bakalım inşallah cumartesi :KK55: klozet takımını falan kesin alıcam tabi inşallah digerlerinide bulurum :KK16:

Son eksiklerde alınmaya başlanmış kuzum :KK16:

Güzel günlerde kullan inşallah...

canım çoook sagol :KK16:çok şükür azalıyor :21:

patron bey en son bir cumartesi cıkıs saatimde ben cıkacaktımda anahtarı kime vereyim diye arayınca benden habersiz nasıl plan yaparsınız dedi :KK37: bi tuhaf offf bilmiyorum cıkıcam dügüne gibi duruyo :KK31:
Çok tuhaf insanlar ya çıkış saatin gelmiş neyin planı hiç sevmem böyle rahat insanları sen bilirsinde kuzum dügünden sonra çalışsan bile evine yakın daha iyi bir yer muhakkak vardır:KK25:
Bugün aldıklarım :KK16:
Tam aynı deseni bulamadım ama bizim ütü masamız bu renk degil desenli gri renk :KK1:

Eki Görüntüle 945607

Bundada çamaşırlarımız kuruyacak inşallah :KK9:

Eki Görüntüle 945608

Bugünlükte bu kadar :KK16:

Çok güzeller canım güle güle çamaşırlarını kurut ütüle inşallah:nazar::KK53:Fiyatları konuştugumuz gibimiymiş benimde aklımda bulunsun:26:

Çok tuhaf insanlar ya çıkış saatin gelmiş neyin planı hiç sevmem böyle rahat insanları sen bilirsinde kuzum dügünden sonra çalışsan bile evine yakın daha iyi bir yer muhakkak vardır:KK25:

Çok güzeller canım güle güle çamaşırlarını kurut ütüle inşallah:nazar::KK53:Fiyatları konuştugumuz gibimiymiş benimde aklımda bulunsun:26:

canım haklısın bende kafaya koydum aslında :KK53:eger cıkarsam 1-2 ay evde durmak istiyorum ama :KK1:cepten yeriz ama :18:
canım ütü masası 75 dedi nakit fiyatı kurutmalıkta 70..ikisi 145 ediyordu 120 ye aldım :KK16:

canım haklısın bende kafaya koydum aslında :KK53:eger cıkarsam 1-2 ay evde durmak istiyorum ama :KK1:cepten yeriz ama :18:
canım ütü masası 75 dedi nakit fiyatı kurutmalıkta 70..ikisi 145 ediyordu 120 ye aldım :KK16:

Hayırlısı olsun kuzum 1-2 ay kafanı dinlersin balayındasınız zaten evinde düzenini oturtmuş olursun:KK19:Çok iyiymiş fiyat canım demekki bu fiyatlara bulunuyor ögrenmiş oldum :KK9:

Hayırlısı olsun kuzum 1-2 ay kafanı dinlersin balayındasınız zaten evinde düzenini oturtmuş olursun:KK19:Çok iyiymiş fiyat canım demekki bu fiyatlara bulunuyor ögrenmiş oldum :KK9:

canım daha uygunarı vardı mesela camasır kurutmalık varya onun 35 olanıda vardı ama adam bunu evdede kullanıyoruz paslanma vs olmuyor falan diyince aldım ütü masasıda en ucuzu ne kadardı biklmiyorum ama bundan ucuzlar vardı 45-50 falan olanlar vardı sanırım :44:
hayalini kurmak cok güzel evimde olmanınnn :)

Son düzenleme:
canım daha uygunarı vardı mesela camasır kurutmalık varya onun 35 olanıda vardı ama adam bunu evdede kullanıyoruz paslanma vs olmuyor falan diyince aldım ütü masasıda en ucuzu ne kadardı biklmiyorum ama bundan ucuzlar vardı 45-50 falan olanlar vardı sanırım :44:
hayalini kurmak cok güzel evimde olmanınnn :)

Çok ucuzuda dedigin gibi paslanma ya da farklı sorunlar çıkartır canım iyi yapmışsın :KK16: hayali bile güzel gerçekten :KK69:

Canımmm bugün senin mor erzak küreklerinden aldık 1 set :KK1:

Azaldı alacaklarımız Edam yaaa gerçekten mutluyummm :KK16:
Geçen seneyi hatırlıyorum da nasıl olacak edecek diye düşünüyorduk, tamam hala düşünüyoruz ama büyükler kaldı birtek.
Şunada inanıyorum bu küçükleri toplayıncada büyüklere yaklaşıyor yani :KK1:
Bitiriyoruz İnşallah :nazar:

Çok ucuzuda dedigin gibi paslanma ya da farklı sorunlar çıkartır canım iyi yapmışsın :KK16: hayali bile güzel gerçekten :KK69:
inşallah memnun kalırım :KK16:güzel olmazmı ya :KK24::KK17: dün sevdigimle konustuk hatta ben perimi andım...perime bir zamanlar diyodum tam 1 sene kaldı perim kredinin cekilmesine diye :KK53:o kredi cekildi nişan bile bitti ooo :KK9: bide masallah diyorum bize herseyi ikimiz yaptık bohcaları bile adetleri kendimize göre uyguladık ama huzurluyuz masallah:KK16:darısı size inşallah :KK16:zaman cabuk geciyor 3.5 ay kaldı:KK53::nazar:

Canımm Ütü Masası ile Çamaşırlıkta alınmış :KK16:
Güle güle kullan canım :KK16:
begendin mi kuzum :KK16:cok sagol canım benimmm :KK16:

Canımmm bugün senin mor erzak küreklerinden aldık 1 set :KK1:

Azaldı alacaklarımız Edam yaaa gerçekten mutluyummm :KK16:
Geçen seneyi hatırlıyorum da nasıl olacak edecek diye düşünüyorduk, tamam hala düşünüyoruz ama büyükler kaldı birtek.
Şunada inanıyorum bu küçükleri toplayıncada büyüklere yaklaşıyor yani :KK1:
Bitiriyoruz İnşallah :nazar:
aaaaa aynısımı cok güzel o zaman birbirimizi hatırlayalım her kullandıgımızda :KK52:
Çok şükür canım benim :KK16:
Cidden öyleydi gerci ben yine öyleyim yarın kafamdakileri alsam sonrada günlük yemek takımlarını alsam biraz daha rahatlıcam ama :18:

Evet edacım onlarda alınnca bitiyo şükür:KK1:

Masallah canım nazar degmesin :nazar::KK16:

inşallah memnun kalırım :KK16:güzel olmazmı ya :KK24::KK17: dün sevdigimle konustuk hatta ben perimi andım...perime bir zamanlar diyodum tam 1 sene kaldı perim kredinin cekilmesine diye :KK53:o kredi cekildi nişan bile bitti ooo :KK9: bide masallah diyorum bize herseyi ikimiz yaptık bohcaları bile adetleri kendimize göre uyguladık ama huzurluyuz masallah:KK16:darısı size inşallah :KK16:zaman cabuk geciyor 3.5 ay kaldı:KK53::nazar:

Amin kuzum inşallah:nazar:zaman çabuk geçiyor diyorsun bizede öyle gelirmi dersin:KK17:En güzeli bende öyle istiyorum bohça olacaksa kendi ihtiyaçlarımız dogrultusunda biz hazırlayalım:21:

Amin kuzum inşallah:nazar:zaman çabuk geçiyor diyorsun bizede öyle gelirmi dersin:KK17:En güzeli bende öyle istiyorum bohça olacaksa kendi ihtiyaçlarımız dogrultusunda biz hazırlayalım:21:

Gelecek tabi canım ya gelecek :KK16:herseyinizde cok güzel bir sekilde olacak ne zaman oldu bütün bunlar diyeceksin :KK54:

Gelecek tabi canım ya gelecek :KK16:herseyinizde cok güzel bir sekilde olacak ne zaman oldu bütün bunlar diyeceksin :KK54:

İnşallah edam gerçekten öyle oluyor sanırım inşallah dügünden sonrada konuşabiliriz benim durumlarıda paylaşmak isterim seninle fikir almak isterim:KK16:

aaaaa aynısımı cok güzel o zaman birbirimizi hatırlayalım her kullandıgımızda :KK52:
Çok şükür canım benim :KK16:
Cidden öyleydi gerci ben yine öyleyim yarın kafamdakileri alsam sonrada günlük yemek takımlarını alsam biraz daha rahatlıcam ama :18:

Evet canım :KK16:
Halloluyor İnşallah herşey canım ya öylede böylede...
Biran önce gelse günlerde eşyalarımızı kullanabilsek :KK16:

Merhaba kızlar bugün zorunlu mesai falan derken sinirlerim baya gerilmişti ama inat ettim cıkar cıkmaz kostum eminönüne :KK52:Hemen aldıklarıma geceyimm :KK16:
Klozet setimiz ve banyo setimiz :KK16:

$Resim_1336736527.jpg $Fotoðraf2586.jpg

Tam bugün keske a101 e geldigi zamanlar alsaydım bir daha nasıl ucuz bulucam derken şark handa karsıma cıktı :KK52:a101 ile aynı fiyat kızlar :KK16:toplam 25 adet askı aldım :KK16:
$635046403444641013.jpg $635046403463049046.jpg
Yemek masası örtümüz ben sadece örtüsünü aldım :KK16:

$794_buyuk.jpg

Mutfak önlüklerimizin ikiside boydan internette bunları bulabildigim için böyle koydum :KK16:

Eki Görüntüle 950212 $images (1).jpg

Legenlerimiz :KK16: büyük yeşil olanıda bugün annem almıs sagolsun :KK1:

$Fotoðraf2590.jpg $Fotoðraf2591.jpg

Kevgir setimiz :KK16:

$Fotoðraf2587.jpg

Pirinç süzgecimiz :KK16:
Eki Görüntüle 950214

Salata tabagımız :KK16:

$Fotoðraf2595.jpg

Son düzenleme:
X