MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

hepsi birbirinden guzel agız tadıyla kullan ınsallah , ben de simdiden biriktiriyorum çeyizlerimi bizim de hayırlısıyla 2015te düğünümüz gelsin ama hemen

Minik eminönü ve ikea turumuzdan aldıklarımız
İkea kupalarımız boyları fincandan büyük kupadan kücük 2 adet

Masa örtümüz

Sofra bezimiz

Ve son olarak el emegim pecete halkalarımızz

Bi koşu gidip çeyiz aldım geldim misafir için çay bardagı bakıyordum bu aklımda kaldı dedim aklımda kalmasın çeyizimizde kalsın 12 adet aldım ve bardak konusunu kadehde aldıktan sonra kapatıyorum inşallah

Minik tahta kasıgıda aklımdaydı oda var artık çok şükür çeyizimizde
Eki Görüntüle 774509

Son düzenleme:
herşeyin cok ama çok güzel Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inşallah

Şimdiden başladım demişsi ya çook önce başlasan kim bilir neler daha alırmışsın:) hepsi çok güzel güle güle eskitin

Maşallah çok güzel hepsi, fazla bişey kalmamış sanırım :) hayrını gör inşallah hepsinin benim de havlu ve bardaklara yoğunlaşmam lazım

el emegi pecete halkalarina bayildim. cok ciciler. ve zevklisin canim benim ^^

Çok sağol canım benim begenmene gercekten cok sevindim

Şimdiden başladım demişsi ya çook önce başlasan kim bilir neler daha alırmışsın:) hepsi çok güzel güle güle eskitin

Amin inşallah ufak ufak birikiyor çok şükür

Maşallah çok güzel hepsi, fazla bişey kalmamış sanırım :) hayrını gör inşallah hepsinin benim de havlu ve bardaklara yoğunlaşmam lazım

Çok şükür baya azaldı canım Amin canım inşallah huzurla kullanmak nasip olur oo o zaman süper onlar daha cabuk biter inşallah gönlünden gecenlere sahip olursun

Canım Maşallah
El emeğin ne kadar güzel olmuş
Masa örtüsünü almışsın bile :))) Ben heralde eylülde ancaa alırım.
Çay Bardak Takımlarınada bayıldımm

Herşeyini mutlulukla kullanmak nasip olsun

Sağol canım benimmm
Evet canım çok şükür aldık senin sayende olduu olsun canım zaten inşallah sen toplu alacaksın
Amin canım benimmm
İyiki varsın

Sağoool arkadaşım amin inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…