MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

edacım yeni cicilerin hayırlı olsun havlun çok şekermiş:KK34:

Çok sağol canım benim :KK16:

Eda'mm Maşalalh neler almışsınnn, hepsi birbirinden güzel :nazar:
Bardaklar, kurulama bezin... Zaten baharatlığını çok beğendiğimi dile getirmiştim.
Hepsini mutlulukla güzel günlerde kullan canım.

Maşallah sen bitirdin çeyizi:nazar:

Sağol perim benimmm :KK54:
Amin canım inşallah :KK16:
İnşallah bir gün gercekten bu son ceyiizim artık herseyim tamam önümüzdeki ay dügün var derimmm :KK1::KK16:

maşallahh canım yine aldıkların çok güzel bardakların çokk tatlı :)

Çok teşekkür ederim canım begenmene cok sevindim valla :KK16:

Edoşum hayırlı olsun yeni çeyizciklerin.
Baharat takımı da haloldu böylece, çok da güzel. Metal kapaklar çok da şık.
Kurulama bezini de çok sevdim. Mutlulukla kullanın her şeyinizi:KK16::KK16:

Edacım bir şey sormak istiyorum kasımpatı havlularını nerden aldın markası var mı, bi de ben dün bakındım öyle beyaz şekilli porselenler varsa alayım diye ama bulamadım hep kahvaltı takımı halindeydi. Sen nerden aldın canım

Sağol nihanımm :KK16:
Evet cok şükür artık buda bitti :KK16:
Amin canım inşallah o günlerde gelir :KK16:
O havlular özdilek canım kalınlar baya ama inşallah onlar iyidir :KK1:
O porselenlerin neredeyse hepsini istanbul bakırköy pazarından aldım canım hem daha uygun oluyorlar 1-2 tl cik bile olsa hem cok çeşit var..sizin orada sosyete pazarı gibi bi pazar varsa mutlaka bak canım bulursun sende..yada sizin orada tedi market varsa eger orada var bazıları ve orasıda cok uygun oluyor canım :KK16:ben kahvaltı takımı almayı hic düşünmüyorum minicikken bile hayalimde beyaz bir sofra vardı inşallah öyle yapacagım :KK16: günlük yemek takımlarından birini düz beyaz alıcam inşallah onların servis tabaklarını kullanıcam ve kahvaltı takımım tamam oluyor :KK16:

Sağol nihanımm :KK16:
Evet cok şükür artık buda bitti :KK16:
Amin canım inşallah o günlerde gelir :KK16:
O havlular özdilek canım kalınlar baya ama inşallah onlar iyidir :KK1:
O porselenlerin neredeyse hepsini istanbul bakırköy pazarından aldım canım hem daha uygun oluyorlar 1-2 tl cik bile olsa hem cok çeşit var..sizin orada sosyete pazarı gibi bi pazar varsa mutlaka bak canım bulursun sende..yada sizin orada tedi market varsa eger orada var bazıları ve orasıda cok uygun oluyor canım :KK16:ben kahvaltı takımı almayı hic düşünmüyorum minicikken bile hayalimde beyaz bir sofra vardı inşallah öyle yapacagım :KK16: günlük yemek takımlarından birini düz beyaz alıcam inşallah onların servis tabaklarını kullanıcam ve kahvaltı takımım tamam oluyor :KK16:

Ah salı pazarımız vardı da taşındı epey uzağımıza:KK31:
Tedi'yi de bilmiyorum canım bir bakayım var mı...
Özdilek havluları güzel değil mi sahiden, hep iyi diye bilirdim:44::44:
Topikte de geçmişti sanki mevzusu ama tam bilmiyorum mevzuyu.
Hangi markayı önerirsin havluda canım?
benim de aklımda beyaz bir takım almak canım, renkli örtülerle filan harika sofralar kurulur.:KK16:

Ah salı pazarımız vardı da taşındı epey uzağımıza:KK31:
Tedi'yi de bilmiyorum canım bir bakayım var mı...
Özdilek havluları güzel değil mi sahiden, hep iyi diye bilirdim:44::44:
Topikte de geçmişti sanki mevzusu ama tam bilmiyorum mevzuyu.
Hangi markayı önerirsin havluda canım?
benim de aklımda beyaz bir takım almak canım, renkli örtülerle filan harika sofralar kurulur.:KK16:

Bir bak canım vardır inşallah :KK16:
Valla canım bizim evdeki havlular hep özdilekti kullanıyoruz yıllardır işte anlamadım orası zaten sanırım kalite kalite bu :44:mesela benim bornoz aldıgım zaman daha pahalılarıda vardı ama ne gerek var aynısı demiştik..demekki ne kadar para o kadar kalite :KK1: benim kullandıgım bornoza bakma fırsatın varsa yakından bak ince bir havlu diger özdileklerden farklı :44:
Valla canım evde özdilek dısında ben bir days ın colours almıstım onu cok sevdim hatta fiyatına göre cok cok iyiydi :KK16:onun dısında evde kullandıgımız marka yok acıkcası :KK31: ben buraya resmini cekip koyamadım ama var baya havlumuz hatta artık havlu almamaya karar verdim hepsi baska baska markalardan inşallah iyi cıkarlar kısmet artık :KK1:
Evet canım aynen birde renkli peceteler varr ohh mis :KK16:

Son düzenleme:
Bir bak canım vardır inşallah :KK16:
Valla canım bizim evdeki havlular hep özdilekti kullanıyoruz yıllardır işte anlamadım orası zaten sanırım kalite kalite bu :44:mesela benim bornoz aldıgım zaman daha pahalılarıda vardı ama ne gerek var aynısı demiştik..demekki ne kadar para o kadar kalite :KK1: benim kullandıgım bornoza bakma fırsatın varsa yakından bak ince bir havlu diger özdileklerden farklı :44:
Valla canım evde özdilek dısında ben bir days ın colours almıstım onu cok sevdim hatta fiyatına göre cok cok iyiydi :KK16:onun dısında evde kullandıgımız marka yok acıkcası :KK31: ben buraya resmini cekip koyamadım ama var baya havlum hatta artık havlu almamaya karar verdim hepsi baska baska markalardan inşallah iyi cıkarlar kısmet artık :KK1:
Evet canım aynen birde renkli peceteler varr ohh mis :KK16:

Senin bornozun taç- bambu değil miydi canım, sanırım şimdi kullandığın özdilek ve memnun değilsin doğru mu anlamışım:44::KK1:
Havlular da ne kadar pahalı canım ya dün sordum hep 13 lira filan dediler güzellere. bana pahalı geldi sanki:26:

Senin bornozun taç- bambu değil miydi canım, sanırım şimdi kullandığın özdilek ve memnun değilsin doğru mu anlamışım:44::KK1:
Havlular da ne kadar pahalı canım ya dün sordum hep 13 lira filan dediler güzellere. bana pahalı geldi sanki:26:

Evet canım aynen öyle karısık anlatmısım :KK1: evde kullandıgım özdilek çeyiz için tac :KK16:
Evet canım ama indirimli yerler bulursun :KK16: kalite kadar süse püsede fiyat koyuyorlar sanırım :44:

Son düzenleme:
Evet canım aynen öyle karısık anlatmısım :KK1: evde kullandıgım özdilek çeyiz için tac :KK16:
Evet canım ama indirimli yerler bulursun :KK16: kalite kadar süse püsede fiyat koyuyorlar sanırım :44:

Aklımda olsun ben de taç bambu alayım inşallah canım.
Süslü püslüler de çok güzel de indirim şart canım. Havlu bu, bir tane yetmiyor ki.:KK34:

edacımmmmmm kuzum hepsi cok harika süslerine kadar
rabbım güzel günlerde mutlulukla kullanmayı nasip etsin
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hayırlı olsun bütün aldıkların canım beniim

Kızlar bu ikisi hep aklımdaydı hele şu közmatik varya süper bişey bence ben közlenmis patlıcanı cok severim artık bol bol salata yaparız :KK1:

$20121210_183825.jpg

Buda kesme tahtamız et için :KK16: bunun dısında bir kücük bir büyük kesme tahtalarımızda var onlarda sebze için artık kesme tahtası almam :KK1:
$bambu_kesme_tahtasi.jpg

Bu köz için gerçekten çok hoş canım,biz de kullanıyoruz iyi yapmışsın, güle güle kullan:KK16:

Sağol canım :KK16:sende al bir tane :KK1: herseyimiz tamamya tek eksik ceyizde közmatikti :KK9:

Olsun yaa, o da lazım ama :KK34:ben şidi bu küçük şeyleri alsam bizimkiler bu kız niyeti bozmuş hemen evelenecek der:KK9::KK9::KK9:
Sonraya saklıyorum güya bnları ama küçük de olsa çok masraflı oluyorlar birleşince:KK31:

Olsun yaa, o da lazım ama :KK34:ben şidi bu küçük şeyleri alsam bizimkiler bu kız niyeti bozmuş hemen evelenecek der:KK9::KK9::KK9:
Sonraya saklıyorum güya bnları ama küçük de olsa çok masraflı oluyorlar birleşince:KK31:

Haklısın canım sen dedigin gibi büyüklerden git önce alışsınlar sonra zaten bi bakmıssın kücük şeylerle dolmus ev :26: ben büyüklerden devam edemiyorum koyacak yer yok annemin gözüne cok batıyor :26: kücük olunca bazanın altına diziyorum gözüne cok batmıyor :KK9: Masraf konusunda malesef canım hersey para :KK50:

Sağol canım :KK16:sende al bir tane :KK1: herseyimiz tamamya tek eksik ceyizde közmatikti :KK9:

Haklısın canım sen dedigin gibi büyüklerden git önce alışsınlar sonra zaten bi bakmıssın kücük şeylerle dolmus ev :26: ben büyüklerden devam edemiyorum koyacak yer yok annemin gözüne cok batıyor :26: kücük olunca bazanın altına diziyorum gözüne cok batmıyor :KK9: Masraf konusunda malesef canım hersey para :KK50:

Bir de koyacak yer sıkıntısı var di mi, evde benim iki nevresimime zor yer bulduk:KK9::KK9:
Şimdi ne alsam bilemiyorum zaten...Çıkamıyorum da bir yere:KK31:

Canımmm :KK16:
Közmatik benimde listemde:26: Bende Közlenmiş Patlıcan Salatasına bayılıyorum, hoş ben tüm salatalara bayılıyorum :KK9:

Güle güle kullan canım, mis gibi yemekler yap Mutlulukla :KK16:

Bir de koyacak yer sıkıntısı var di mi, evde benim iki nevresimime zor yer bulduk:KK9::KK9:
Şimdi ne alsam bilemiyorum zaten...Çıkamıyorum da bir yere:KK31:

Evet hemde minicik olunca masallah yine bana sıgdırdım :KK1:
Büyüklerden devam et bari taksitle tencere yemek takımı ckb takımı al gitsin kurtul en büyüklerden :KK23::KK1: Gerci masallah sen hızlı giriş yaptın devamıda gelir zaten inşallah :KK16:
Canımmm :KK16:
Közmatik benimde listemde:26: Bende Közlenmiş Patlıcan Salatasına bayılıyorum, hoş ben tüm salatalara bayılıyorum :KK9:

Güle güle kullan canım, mis gibi yemekler yap Mutlulukla :KK16:

:KK9: bende öyle canım sofrada salata olmayınca sanki eksik gibi geliyor bana :26::KK1:
Sağol canım inşallah :KK16:

Evet hemde minicik olunca masallah yine bana sıgdırdım :KK1:
Büyüklerden devam et bari taksitle tencere yemek takımı ckb takımı al gitsin kurtul en büyüklerden :KK23::KK1: Gerci masallah sen hızlı giriş yaptın devamıda gelir zaten inşallah :KK16:

:KK9: bende öyle canım sofrada salata olmayınca sanki eksik gibi geliyor bana :26::KK1:
Sağol canım inşallah :KK16:

Seninle de olmuyor diyeceksin şimdi canım tencereye, yemek takımına da ablam şimdi alma sıkılırsın yenileri çıkıyor diyor.:KK37:
Ama en azından tencere çıkartılabilir aradan. Ben bir araştırayım evet:KK9::KK9: Hisar istiyorum ama o da pahalı :KK31:

Seninle de olmuyor diyeceksin şimdi canım tencereye, yemek takımına da ablam şimdi alma sıkılırsın yenileri çıkıyor diyor.:KK37:
Ama en azından tencere çıkartılabilir aradan. Ben bir araştırayım evet:KK9::KK9: Hisar istiyorum ama o da pahalı :KK31:

Yok kuzum yaaa :KK9: Canım bu kişiye baglı aslında çabuk sıkılan biriysen ama evlendikten sonrada sıkılırsın :44:
Dügünlere Allah'ın izniyle ne kaldı 1 - 1.5 sene :KK1:
Tek tek alıncada pahalıya geliyor birazcık canım :26:

X