Mutfak tezgahı beni delirtti

SucveCeza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
1.730
1.996
selam kızlar corion akrilik mutfak tezgahım var.. (evi aldığımızda vardı) tezgahım bembeyaz... çay lekesi domates lekesi vs resmen içine emiyor.. ve sadece yağ çözücüler ve çamaşır suyuyla çıkıyor..ben anlamadım nasıl bir tezgahtır ki , 5 dakka içinde çay lekesini içine emip normal bulaşık deterjanıyla çıkmaz ??? kafayı yemek üzereyim artık.. hergün tezgahıma çamaşır suyu kullanmak zorunda kalıyorum.. tezgahı sökup atsam, daha 1 senelik ev... eşim gerek yok diyor... hergün hergün çamaşır suyu ellerimin kokusu eve yayılan koku sinir oldm.. benim gibi bu tezgahtan kullanan warsa ne olur yardım edin.. artık cinnet geçirme noktasına geldim...

Benım beyaz, ama markası ne? Bızdekını ben ıstedım bembeyaz tezgah cay domates gıbı lekeler oturuyor hemen, ıslak desenlı posetın boyasıda gecıyor. Krem cıf tek cozum um arındırmasıda zor

Bu kadar sık çamaşır suyu kullanmayın. Sağlık için çok zararlı. Tezgah lekeli kalsın. Sağlığınızdan önemli mi? Ben olsam üzerine boydan boya çay dökerdim de emip rahatlasın diye. Beğenirsem öyle kullanırdım. Çok kötü olursa da tezgahı değiştirmek için esaslı bir sebep olurdu.

Benım beyaz, ama markası ne? Bızdekını ben ıstedım bembeyaz tezgah cay domates gıbı lekeler oturuyor hemen, ıslak desenlı posetın boyasıda gecıyor. Krem cıf tek cozum um arındırmasıda zor
Cif ve çamaşır suyu kullanmaktan deliricem.. senin ellerin kötü olmuyor mu ? Markası franke... birde alman malı derler peh !

İnan aklımdan geçeni okumuşsun.. boydan boya çay dökup tezgahı en azından krem rengiyapayım dedim.. eşim delirmişim gibi baktı bana.. yani delirdimde zaten.. inan temizlik takıntılı biri olmadığım halde o lekeler nasıl tezgahın içine işliyor ve sırıtıyor..çamaşır suyu kullanmamak elde değil

Ahh ahhh eğer 5 dk içinde silmezsem anında sararıyor çayın döküldüğü yerler. Bende bıktım
Benim artık sinirsistemim gerçekten bozuldu.. sen nasıl dayanıyorsunbu duruma? Kimyasaldan 1 seneye kalmaz hastalık çıkar..

Bizimde kendi evimizde şuan kv oturuyor . Ay allahım o tezgah çok fena daha çok lavabo fena . Bir bardak çay dök anında sararıyor . Sürekli domestos dökmemiz gerekiyor . Ben kendi evimde oturuyor olsam o mutfağı yeniden yaptırırdım

Benim tezgahım beyaz kuvars,çok beğenerek yaptırdım.
Epey de pahalıydı fakat aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Halbuki tezgahta dökülen şeyleri bekletmem silerim.
Yine de özellkle lavabo çevresinde lekeler belirsiz de olsa oluşuyor.
Yardımcı olamadım dert paylaştım ben de:))

Benim ki de öyle. Çay koyarken dikkat ediyoruz. Tepsi üzerinde koyuyoruz. Salata vs de lavabom metal damlalık kısmında yapıyorum. Üç dört haftada bir çok gözüme batınca çok az çamaşır suyuyla siliyorum yetiyor. Böyle dikkat edebilirseniz bu kadar çok çamaşır suyu gerekmeyecek siz de maruz kalmamış olacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…