Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Ekleyecek o kadar çok şey var ki nerden başlasam bilemiyorum

Bunlar sandığımızdan çıkanların bir kısmı
O sandığa bunlar nasıl sığmış aklım almadı doğrusu

Son düzenleme:
Seccadelerimin bir kısmı ve Rahmetli Teyzeciğimin ben daha küçücükken benim için işlediği harika tablolar!

Başörtü ya da tülbent ne deniyorsa, baya emekli işler, örgü ve örgü olmayan battaniyelerim, tv karşısında örtünmelik Almama gerek kalmadı yapmış anneciğim sağolsun

Son düzenleme:
Bunlar sandığımızdan çıkanların bir kısmı
O sandığa bunlar nasıl sığmış aklım almadı doğrusu

Mutfak havlularım ve bambu el havlularım , Tutacaklarım, liflerim ve tesbihlerim
Eki Görüntüle 1172691 Eki Görüntüle 1172692

Patiklerim ve Şallarım
Eki Görüntüle 1172693 Eki Görüntüle 1172694

Misafirlik havlularımın bi kısmı (Misafire çalıştığım kadar kendime çalışmadım )
Eki Görüntüle 1172695 Eki Görüntüle 1172696

Seccadelerimin bir kısmı
Eki Görüntüle 1172697

English home ganimetleri

Doyamadım mutfak önlüklerine doyamadımm

Bu da anneciğimin el emekleri

Bayılarak aldığım günlük yatak örtüm

Ayrıca fotoğrafını bulamadığım 4 tane pike var, annem çarşaf ve yastık dikerek takım yapacak, 3'ü misafirlik

Son düzenleme:

Hepsi bir harika tatlım maşaAllah bereketli çeyizin var. Güle güle kullan canım benimm

English home kavanozlarım unutulmasın da aman, yok yok, evimi mutinin harikalar diyarı yapmaya kararlıyım ben

Bu güellikler de anneciğimin el emekleri, yorgan ve pike takımlarım her şeyiyle anneme ait

Maşallah ne kadar çok çeyizin var kuzum aşkla kullan hepsini çok büyük emek varçok güzeller

Kuzumm maşallahhh nazar değmesin anneciğin çok güzel şeyler yapmış. Sende bir o kadar zevkle almışsın çeyizlerini. Çok beğendim herşeyinii Aşkla kullanınn

Ama bu son eklediğin kaselerini çok beğendimm Ne kadara aldın aceba :26:

Maşallah ne kadar çok çeyizin var kuzum aşkla kullan hepsini çok büyük emek varçok güzeller

Canım benimmm
Ve yazdığımız o kadar çok eksik var ki, neyse ki bu örgüler falan bitmiş annem zamanında hem yapmış hem almış hem yaptırmış. Diyorum ya sandıktan çıktı bunlar daha danteller var onların fotoğrafını çekmeye sıra gelmedi
Ufak ufak alıncak yapılcak şeyleri yapmak lazım çok ciddi para harcanıyor valla planlamazsak, para durumunu ayarlamazsak birden alamayız biz.
Hep de misafire çalışmışız var ya kendimin 1 tane nevresimim var başka da yok

Kuzumm, çok teşekkür ederim, pastel tonlarını, morları pembeleri, renkleri çok seviyorum ben
Kuzum sanırım onlar %50 indirimle 23 liraya gelmişti, toplu aldık da dün ondan emin olamadım ama 20 küsür bişeydi.
Çay-Kahve-Şeker

Çok iyiymiş kuzum yaa Valla iş yerimin dibinde var English Home ama bilerek gitmiyorum içimde kalıyor sonra alamayınca Borçlar azalsın azıcık şöyle bir iki adım yavaş yavaş yaklaşırım

Bende bayılırım pastel tonlarınaaa

Gidersen bak canım, çok güzel yazlık ince pikeler var. Renkleri yine müthiş
Onlardan aldım 2 tane mint yeşili tek kişilik, annem onlara beyaz çarşaf ve yastık yapcak, kenarlarına o yeşilden bişeyler yapcakmış. Bi tane pembe aldım kendimize çift kişilik, bi tane de sarı aldım o da çift kişilik misafirlik. Annem onlara hep çarşaf ve yastık kılıfı yapcak işte. Böylelikle misafirlik nevresim pike işini bitirip kendime çalışmaya başlıcam

Bizde pek yok dantel örgü falan sandıkta var mı bilmiyorum yoksa istemiyorum da aslında çevreye çalışıyoruzher şey çok fazla eksik fazla Rabbim yardımcımız olsun

Bizde pek yok dantel örgü falan sandıkta var mı bilmiyorum yoksa istemiyorum da aslında çevreye çalışıyoruzher şey çok fazla eksik fazla Rabbim yardımcımız olsun

Amin canım amin
Annem ördü hep sereceğimi sanmıyorum ama el emeğine saygım sonsuz

Bakarım kuzum ama işte şuan almamam gerek

Ayyy ne şirin olur onlar ya. Kullanma ser onları yatağa izle resmen Bayılırım o renklere

Waoow canım ne kadar çok el işi yapmışsınız :116::116:
Annenin ve rahmetli teyzeciginin ellerine sağlık :116:
Hepsi birbirinden güzel
Seccadelerin ne kadar çok öyle

Ay ben çicekli fincanları çok severimmmmm :116:

Böyle bir şey hiç görmedim sanırım daha önce çok iyiymiş ya :116:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…