Mustela mı Lierac mı ?

ben de altı aylık hamileyim.lierac kullanıyorum.çok memnunum çok şükür şimdiye kadar çatlak olmadı

ikisinide önermem. ilk gebeliğimde ikisinide alıp denedim ve mantıken çatlamamak için derinin yumuşak olması gerekiyor. bu iki kremde sadece nemlendiriyor çok sık sürmek gerekiyor o da acayip pahalıya patlar. ben vazelin ve anneanne kremi olan şu tüpteki arko dan kullandım. çok yağlı olduğu için hiç çatlamadım. tüpü de 1 tl

Birde şöyle bi durum var hiç çatlamadım diyen arkadaşlar kaç kilo aldınız karnınız nekadar büyüdğ ne kadar gerildioda önemli. Bi arkadaşım hem mustela, hem palmer's kakao yağı, zeytinyağı ve bikaç yağ karısımıda kullandı. Üstelik gğnde 1-2 defada değil kasınmaya başladıkca yağ krem sürdü ama karnı boydan boya catlak. Benim henüz çatlağım yok bende bende aynı yağları kullanıyorum ama günde 3 bazen 4 defa. Kilom fazla olduğu için karnımda çok gergin demem o ki bende büyük ihtimalle çatlayacağım. Amacım en az hasarla bitirmek

Bi arkadaş daha yazmış bende onun gibi
Kayısı
Tatlı badem
Gliserini karıştırıp kullamıyorum başından beri
Önümüzdeki ay mustelayıda alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…