MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Hoşbuldum aaynaa canım ben haftasonu malum nete giremiyorum ama liste hazır gibi birşey haftasonu adre de dahil 5 kişiye benim için 1000 yazabilirsin. Hepinize saygılar selamlar Allah herkesin gönlüne göre versin.

Hoşbuldum aaynaa canım ben haftasonu malum nete giremiyorum ama liste hazır gibi birşey haftasonu adre de dahil 5 kişiye benim için 1000 yazabilirsin. Hepinize saygılar selamlar Allah herkesin gönlüne göre versin.
4-5 KİŞİ DAHA OLSUN DİYE BEKLİYORUM BEN DE CANIM TAMAM YAZARIM CANIM LİNK ATTIM BİR KARDEŞİMİZE DUA KONUSU AÇTIM ORAYA DA 1 TANE BİLE AYETELKÜRSİ OKURSAN SEVİNİRİM

4-5 KİŞİ DAHA OLSUN DİYE BEKLİYORUM BEN DE CANIM TAMAM YAZARIM CANIM LİNK ATTIM BİR KARDEŞİMİZE DUA KONUSU AÇTIM ORAYA DA 1 TANE BİLE AYETELKÜRSİ OKURSAN SEVİNİRİM
Canım benim bir arkadaşım var eşi şuanda işsiz onuda listeye ekleyebilirmisin..ismi şehriban...düzenli olarak okur bende bildiririm olur mu...:KK52:

EL KÂDİR : Kadir [ İstediğini istediği gibi yapmaya gücü yeten ]

Günde Zikir Sayısı : 305 – İstediğini yapmaya gücü yetirmek

Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.

1.aaynaa
2.Debusi
3.damla_22
4.synulox
5.-adre-
6.secido
7.tubatesbih
8.mlkem
9.IRMAK10
10.pinark0404
11.btlsrdr
12.gulbera
13.

Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.

1.aaynaa
2.Debusi
3.damla_22
4.synulox
5.-adre-
6.secido
7.tubatesbih
8.mlkem
9.IRMAK10
10.pinark0404
11.btlsrdr
12.gulbera
13. whitepearll
14.

1.aaynaa
2.Debusi
3.damla_22
4.synulox
5.-adre-
6.secido
7.tubatesbih
8.mlkem
9.IRMAK10
10.pinark0404
11.btlsrdr
12.gulbera
13. whitepearll
14.Şehriban
15.

Kizlarnasilsiniz benim de 3 aydir ertelenn tup bebek tedavime bugun start verdik dualariniza benide ekleyin olurmu Allahim saglikli hayirli evlatlar versin tum isteyenlerede banada
ALLAH hayırlı haberlerini duyursun bizlere canım ben de bugün klomen içmeye başladım hayırlısıyla ben de hamiş kalırım inşaallah

katılmak isteyen arkadaşlar pazar akşamına kadar zamanınız var

Kizlarnasilsiniz benim de 3 aydir ertelenn tup bebek tedavime bugun start verdik dualariniza benide ekleyin olurmu Allahim saglikli hayirli evlatlar versin tum isteyenlerede banada
Amiiin canim ben de kismetse haziranda tup bebek tedavisine basliycam...

X