MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Allahım vicdan veRsin onlara ne biçim laflar bunlar. Allah yardımcın olsun canım. Dua her kapıyı açar inşallah. Sana da en güzel hayırlı kapılar açılır umarım. Biz dua mızi edelim rabbimden isteyim o mutlaka verecektir. Zamani vardır.
haklısın canım

cümlemizden ALLAH RAZI OLSUN CANIM ben bu sıralar çok sıkıntıdayım yanımda kaynatam gil var kış için geldiler moralimi sıfır yaptı kaynatam kpss çalışıyorum kazanamazsın bana biz seni çalış diye aldık yoksa neden aldık ki almazdık dedi bebeğimiz de olmadı ders de çalışamıyorum onlar geldi geleli 2 haftadır moralim sıfır
Kuzuuummm sıkma canını nolur.afedersin ama o gerizakalilar kendi küçük beyinlerince laf söyledik zannediyolar.bizimkilerde aynı.önceleri çok üzuluyordum.baktım ki ben üzldukce daha da laf sokar oldular.enson hayatım seni seviyorum.ailenede saygım sonsuz ama görüyorsun lafları ve artık ben karşılık vercem dedim eşime. Patavatsız her laflarina karşılık verdim.eşimde hak verdi. Ve şuan gayet mutluyum.onlarda zaten karşılık veriyom diye laf sokmayı bıraktılar. Denemeni tavsiye ederim.

Kuzuuummm sıkma canını nolur.afedersin ama o gerizakalilar kendi küçük beyinlerince laf söyledik zannediyolar.bizimkilerde aynı.önceleri çok üzuluyordum.baktım ki ben üzldukce daha da laf sokar oldular.enson hayatım seni seviyorum.ailenede saygım sonsuz ama görüyorsun lafları ve artık ben karşılık vercem dedim eşime. Patavatsız her laflarina karşılık verdim.eşimde hak verdi. Ve şuan gayet mutluyum.onlarda zaten karşılık veriyom diye laf sokmayı bıraktılar. Denemeni tavsiye ederim.
kızdıklarımın farkındalar canım artık bıktım dedim laflarından sözlerinden ama bakalım yarın doktora gidecekler işte pazartesi de eltime geçecekler iki hafta kalacaklar orada gelince hala bir hafta falan daha kalmak istiyorlar güya :KK70: bu kadar yüzsüzler bilmiyorum artık bu kadar stres sıkıntıda çocuk olur mu olmuyor işte 2 seneyi yeni geçti evliliğim bu 3. kez gelmeleri

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

ARKADAŞLAR YENİ LİSTE BAŞLATIYORUM......................

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.@Papatya
5.@synulox
6.@sevdakusum
7.@arkadasimes
8.@Sealand
9.@EliffVVav
10.@saridogan
11.@Bhydmlr
12.@msgulerr
13.@ariyana
14.@

arkadaşlar perşembeyi cumaya baplayan gece mübarek gecede başkayalım okumalarımıza diyorum ne dersiniz sizler de söylemek isteyenler dileklerini şimdiden konumuza yazın lütfen ona göre listenizi hazırlayacağım

perşembeye kadar liste açık daha sonradan listeye kimse alınmayacaktır

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

ARKADAŞLAR YENİ LİSTE BAŞLATIYORUM......................

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.@Papatya
5.@synulox
6.@sevdakusum
7.@arkadasimes
8.@Sealand
9.@EliffVVav
10.@saridogan
11.@Bhydmlr
12.@msgulerr
13.@ariyana
14.@

arkadaşlar perşembeyi cumaya baplayan gece mübarek gecede başkayalım okumalarımıza diyorum ne dersiniz sizler de söylemek isteyenler dileklerini şimdiden konumuza yazın lütfen ona göre listenizi hazırlayacağım

canim persembe gecesi baslamak guzel olur.
kisi basina dusen sayi mi 336 yoksa kisiler arasinda mi bolusulecek bu sayi?
birde bir hacet duasi var Hz. Isa`nin bu duayla oluleri dirilttigi rivayet ediliyor.dua su:

Bismillahirrahmanirrahiym* Ve la havle ve la kuvvete illa billhi’l-Aliyyi’l-Azim* Allahümme inni es’elüke ya Kadimü, ya Daimü, ya Ferdü, ya Vitru, ya Ahadu, ya Samedü, ya Hayyü, ya Kayyumü, ya Ze’l- Celali ve’l-ikram. Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve Hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim*

dua kitaplarinin cogunda var bu dua hacet duasi olarak geciyor.

sabah namazindan sonra kibleye karsi oturup 100 kere okumak makbulmus de bilmiyorum ben sabah namazindan sonra oglumun tepemde olmasindan dolayi okuyamam ama gece okuyabilirim mesela.
bi hafta da bu duayi yapalim isterseniz eger gece okumayi da kabul ederseniz.

Bn çocuk sahibi olmak için okutucaktım hamile kalamıyorum rabbim nasip ederse olur inşallah okunan duaların vesilesiyle

birde bir hacet duasi var Hz. Isa`nin bu duayla oluleri dirilttigi rivayet ediliyor.dua su:

Bismillahirrahmanirrahiym* Ve la havle ve la kuvvete illa billhi’l-Aliyyi’l-Azim* Allahümme inni es’elüke ya Kadimü, ya Daimü, ya Ferdü, ya Vitru, ya Ahadu, ya Samedü, ya Hayyü, ya Kayyumü, ya Ze’l- Celali ve’l-ikram. Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve Hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim*

sabah namazindan sonra kibleye karsi oturup 100 kere okumak makbulmus de bilmiyorum ben sabah namazindan sonra oglumun tepemde olmasindan dolayi okuyamam ama gece okuyabilirim mesela.
canım herkes 336 şar kez okuyacak kişi başına okunacak dua bu canım listemiz bitince onu da yapabiliriz gece okuruz gündüz kim ne zaman müsait olursa

canım profiline baktım da bursa da oturuyorsun sanırım yeşil türbeye falan yolun düşünse dua eder misin benim de 1.5 senedir sebepsiz sorunsuz bebeğimiz olmuyor eşimle bir de kpss ye gireceğim mayısın 22sinde memurluk sınavına bakalım inş dualarınızı bekliyorum

canım profiline baktım da bursa da oturuyorsun sanırım yeşil türbeye falan yolun düşünse dua eder misin benim de 1.5 senedir sebepsiz sorunsuz bebeğimiz olmuyor eşimle bir de kpss ye gireceğim mayısın 22sinde memurluk sınavına bakalım inş dualarınızı bekliyorum

canim benim tabi dua ederim evet bursada oturuyordum bi zamanlar ama tasindim yurtdisindayim simdi.

bu forumdan bi arkadasa baya bi dualar gondermistim,onunda sebepsiz yere olmuyormus 1,5 senedir bebegi,Allahin izniyle hamile kaldi bikac ay icinde,sana da atayim o dualari,Allah gonlune gore versin

canim benim tabi dua ederim evet bursada oturuyordum bi zamanlar ama tasindim yurtdisindayim simdi.

bu forumdan bi arkadasa baya bi dualar gondermistim,onunda sebepsiz yere olmuyormus 1,5 senedir bebegi,Allahin izniyle hamile kaldi bikac ay icinde,sana da atayim o dualari,Allah gonlune gore versin
çok memnun olurum canım

Yarın akşam okumalarımız başlıyor arkadaşlar katılmak isteyen için son gün daha sonra listeye kimse alınmayacaktır karışıklık olmasın ve hak geçmemesi için

???????????????? herkes 336 kez sıradaki arkadaşımıza okumalarımızı yaparak ilerleyeceğiz inş dileklerimiz hayırlarla kabul olur amin

Katılabiliyor muyum?
tabii canım hoşgeldin aramıza yarın akşam okumalarımız sıra sıra başlıyor herkes sıra sıra arkadaşlarımıza 336 kez okuyacak listeye ekliyorum seni konuyu izlemeye alırsan sevinirim okumalarımız da düzenli olıursa hak geçmesin

X