MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

bende katılmak istiyorum sonrasında başka duaya gececek miyiz peki.

bende katılmak istiyorum sonrasında başka duaya gececek miyiz peki.
eklerim seni de şimdi canım sonrasında duruma göre bakarız canım bu ESMANIN anlamı da çok çok güzel tüm esmalar gibi tabii ben canı gönülden dilek kapılarımızın da açılacağına inanıyorum burada okumalarımızdan çok arkadaşımızın dilekleri oldu ALLAH'IN İZNİYLE inş bizlerin de olur hayırlarla inş amin

düzenli okumalarımızı yapalım lütfen konuyu izlemeye alın arkadaşlar

Tesekkür ederim tek çaremiz dua rabbim dileklerimizi kabul etsin inşallah ne zmn baslanıcak peki bu duaya

Tesekkür ederim tek çaremiz dua rabbim dileklerimizi kabul etsin inşallah ne zmn baslanıcak peki bu duaya
canım yarın ya da çarşambaya başlarız liste 20 kişi olsun en azından diyorum kalabalık olunca sorumluluk daha farklı oluyor düzenli okunuyor az olunca düzenli okumalar da olmuyor sıra sıra herkese okumalarımızı yapacağız bir arkadaşın okumasını bir günde bitiririz zaten önceden de okumasını yapan diğer arkadaşa belirtebilir

eklerim seni de şimdi canım sonrasında duruma göre bakarız canım bu ESMANIN anlamı da çok çok güzel tüm esmalar gibi tabii ben canı gönülden dilek kapılarımızın da açılacağına inanıyorum burada okumalarımızdan çok arkadaşımızın dilekleri oldu ALLAH'IN İZNİYLE inş bizlerin de olur hayırlarla inş amin
İnşallah canım sende vesile oluyorsun ne güzel. Allah razı olsun.

listeniz hala acik mi?kisi aliyorsaniz bende katilmak isterim :KK36:

İnşallah canım sende vesile oluyorsun ne güzel. Allah razı olsun.
cümlemizden ALLAH RAZI OLSUN CANIM ben bu sıralar çok sıkıntıdayım yanımda kaynatam gil var kış için geldiler moralimi sıfır yaptı kaynatam kpss çalışıyorum kazanamazsın bana biz seni çalış diye aldık yoksa neden aldık ki almazdık dedi bebeğimiz de olmadı ders de çalışamıyorum onlar geldi geleli 2 haftadır moralim sıfır

dilekleri için okutmak isteyen önceden dileklerini buraya yazsın listesini oluştururken en başa onun dileğini de eklerim

cümlemizden ALLAH RAZI OLSUN CANIM ben bu sıralar çok sıkıntıdayım yanımda kaynatam gil var kış için geldiler moralimi sıfır yaptı kaynatam kpss çalışıyorum kazanamazsın bana biz seni çalış diye aldık yoksa neden aldık ki almazdık dedi bebeğimiz de olmadı ders de çalışamıyorum onlar geldi geleli 2 haftadır moralim sıfır
Allahım vicdan veRsin onlara ne biçim laflar bunlar. Allah yardımcın olsun canım. Dua her kapıyı açar inşallah. Sana da en güzel hayırlı kapılar açılır umarım. Biz dua mızi edelim rabbimden isteyim o mutlaka verecektir. Zamani vardır.

X