MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)
Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

ARKADAŞLAR YENİ LİSTE BAŞLATIYORUM......................

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.@Papatya
5.@synulox
6.@sevdakusum
7.@

arkadaşlar salı ya da çarşamba günü okumalara başlayalım o zaman biraz liste kalabalıklaşsın o zaman daha sıkı ve düzenli okumalar gerçekleşiyor listeyi takibe alın düzenli okumasını yapmayan arkadaşlar uyarılacak bir kez ikinci defa da okumazsa listeden çıkarmak zorunda kalırım gönüllü okumalarımız bu hak geçmesin lütfen

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)
Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

ARKADAŞLAR YENİ LİSTE BAŞLATIYORUM......................

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.@Papatya
5.@synulox
6.@sevdakusum
7.@arkadasimes
8.@Sealand
9.@

Ya her gün kaç kere okuyoruz ? Beni de ekleyebilirsin. Bir de ayna kardeşim dualarımız sana sanırım ? :)

El-Musavvir; tasvir eden, şekil ve suret veren demektir. Bütün mahluklar kendilerine verilen şekilleriyle, tasvir edilen suretleriyle Cenab-ı Hakkın musavvir ismini göstermektedir. Yağmur damlasından, kar tanesine, papatyalardan karanfillere, parmak izinden göz bebeğine, karıncalardan semanın yıldızlarına ve zerrelerden galaksilere kadar her mevcud kendine mahsus suretiyle ve şekliyle Allah'ın musavvir ismine aynadır.

Ya her gün kaç kere okuyoruz ? Beni de ekleyebilirsin. Bir de ayna kardeşim dualarımız sana sanırım ? :)
canım herkes 336 kez okuyacak sıra sıra gideceğiz herkes dileğini yazmak isteyen yazacak o niyetle okuyacağız kendinde saklamak isteyen de ne niyeti ne dileği varsa onun için okuyoruz diyeceğiz canım ilk sıra benim olacak biraz daha toplanalım salı ya da çarşambaya okumalarımıza başlayalım diyorum sayı fazla olunca daha disiplinli oluyor okumalar

X