MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

El-Musavvir; tasvir eden, şekil ve suret veren demektir. Bütün mahluklar kendilerine verilen şekilleriyle, tasvir edilen suretleriyle Cenab-ı Hakkın musavvir ismini göstermektedir. Yağmur damlasından, kar tanesine, papatyalardan karanfillere, parmak izinden göz bebeğine, karıncalardan semanın yıldızlarına ve zerrelerden galaksilere kadar her mevcud kendine mahsus suretiyle ve şekliyle Allah'ın musavvir ismine aynadır.

listemizde evlat için okuma yaptığımız ırmak hamişmiş çok çok sevindim hayırlı sağlıklı salih ve saliha bir evlat olur inş önceli okumalarımıza bakıyorum bakalım hamiş olanlar falan var mı diye :KK66:
Canmmmm Amin insallah :nazar:çok teşekkür ederim :KK200: Allah her isteyene çok bekletmeden versin inşallah. Baslarsaniz bende katılmak isterim duaya .

Benimde sorunlu geciyor canim insallah hayrlisiyla atlatirim Bu sorunlar allahin izniyle, ,,, Dualarda olmak isterim

Canmmmm Amin insallah :nazar:çok teşekkür ederim :KK200: Allah her isteyene çok bekletmeden versin inşallah. Baslarsaniz bende katılmak isterim duaya .
evet canım listeyi başlatıyorum dua et canım bizlere de bana da doğumuna da az kalmış anarsanız beni de çok memnun olurum

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)
Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

ARKADAŞLAR YENİ LİSTE BAŞLATIYORUM......................

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.

pazartesi günü okumalara başlıyorum listeye sonradan kimseyi alamayacağım şimdiden belirteyim herkes 336 kez YA MUSAVVİR ESMASINI okuyacak

düzenli okumanızı rica edeceğim bu okumalar gönüllü okumalar olduğundan hak geçmesin

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.@Papatya
5.

eskisi gibi katılım olmayacak sanırım neyse az kişi de olsa biz de birbirimize dua eder bitiririz kızlar ben de zaten kpss çalışıyorum ama bu ESMAYI okumayı çok istiyorum

daha kimse gelmeyecek sanırım kızlar istiyorsanız 4müz birbirimize okuyalım yeterli mi sizce? bence yeterli

1.@aaynaa
2.@IRMAK10
3.@Cilekkokusu12345
4.@Papatya
5.@synulox
6.

X