MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

......................hasibe arkadaşımızın dileği için okumalarımız başladı......................................

hayırlı , saglikli , imanlı , eli ayağı düzgün tam akıllı uslu vicdanlı evlatları olması için

==================>YA HU<====================

1.
aaynaa==============>1700

2.tubatesbih===========>

3.hasbeee=============>1700

4.Papatya=============>

5.damla_22============>

6.sema-aaa============>

7.nacis--===============>

8.Cilekkokusu12345======>

9.Sealand==============>

10.whiterose00==========>

......................hasibe arkadaşımızın dileği için okumalarımız başladı......................................

hayırlı , saglikli , imanlı , eli ayağı düzgün tam akıllı uslu vicdanlı evlatları olması için

1.

2.tubatesbih===========>1700

4.Papatya=============>

5.damla_22============>

6.sema-aaa============>

9.Sealand==============>

10.whiterose00==========>

Hasibe için okudum.
Sıra bana geliyor. Benim duam biraz karışık ama yazayım yine de. Aklıma geldikçe afaganlar basıyor beni.
Ocak ayında iş için 15 kişilik bi ekip 20 gün şehir dışına çıkacak. Ben gitmek istemiyorum. Geçen gafta bana geleceksin dediler. Ben de istemiyorum dedim. Duam bıdur kızlar.
Çocuğumu kocamı evimi bırakıp bu göreve gitmek istemiyorum. Güzellikle bu meselenin hallolmasını istiyorum Rabbimden.

hasbeee arkdasimiz icin okudum..Rabbim hayirli muradlari kabul etsin... Guzel guzel evlatlar nasip etsin..

1.

2.tubatesbih===========>1700

4.Papatya=============>1700

5.damla_22============>1700

6.sema-aaa============>1700

7.nacis--===============>1700

8.Cilekkokusu12345======>1700

9.Sealand==============>

10.whiterose00==========>1700

papatya arkadaşımız dileğini demedi sanırım ama gönlündeki neyse onun niyeti için diyerek okuruz

......................Papatya arkadaşımızın dileği için okumalarımız başladı......................................

papatyanın gönlündeki dileği için okumalarımızı yapıyoruz arkadaşlar hayırlarla olur inş amin

1.
aaynaa==============>

2.tubatesbih===========>

3.hasbeee=============>

4.Papatya=============>

5.damla_22============>

6.sema-aaa============>

9.Sealand==============>

PapatyA arkadasimiz
papatya arkadasimizin kendi içi n bu duayi istemisti
aaynaa..

......................Papatya arkadaşımızın dileği için okumalarımız başladı......................................

papatyanın gönlündeki dileği Benim duam biraz karışık ama yazayım yine de. Aklıma geldikçe afaganlar basıyor beni.
Ocak ayında iş için 15 kişilik bi ekip 20 gün şehir dışına çıkacak. Ben gitmek istemiyorum. Geçen gafta bana geleceksin dediler. Ben de istemiyorum dedim. Duam bıdur kızlar.
Çocuğumu kocamı evimi bırakıp bu göreve gitmek istemiyorum. Güzellikle bu meselenin hallolmasını istiyorum Rabbimden.

1.
aaynaa==============>

2.tubatesbih===========>

3.hasbeee=============>

4.Papatya=============>

5.damla_22============>

6.sema-aaa============>

9.Sealand==============>

kusura bakma papatya arkadaşlar sıra size gelince dileğinizi hatırlatın bana lütfen önceki sayfalara bakıyorum gerçi ama gözümden kaçtı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…