müjde

canım öncelikle tebrikler. Allah kucağına almayı nasip eder inşallah. darısı bana ve benim gibi isteyen ve bu uğurda çaba gösteren tüm arkadaşlara. ben de pko luyum canım ve eşimin spermlerinde de sorun var birtakım ilaçlarla ve bitkisel takviyelerle yol almaya çalışıyoruz. ben hamile kaldım fakat 7 haftalık düşük yaptım ama benimki boş gebelikti yani bebeği ve kalp atışlarını göremedik. kısmet değilmiş. şimdi tekrar olması için uğraşıyorum ve dua ediyorum. sen stres yapma canım rahat ol. pko olup sorunsuz gebeliğini sürdüren ve doğum yapan çok kişi var. sadece doktor kontrollerini ihmal etme, doktorun ilaç verirse eğer (folik asit, vitamin, progestan gibi) aksatmadan onları kullan. ağır işler yapma, beslenmene dikkat et, rahat ol ve bol bol dua et. hayırlı olsun canım.

canım tebrıkler..saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..
buarada bu soyledıgın bogurtlen koku suyunu nasıl kullandın?nerden bulabılırız?aktarlarda olurmu?
bırde sogan suyunun tadı nasıl ıcılebılınıyormu?bende denıcem ama korkuyorum denemeye..gunde kac defa ıcıyorsun?
sevgıler canım.a.s.

tebrikler Allah tamamina erdirsin insallah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin...darisi da basimiza...

tebrikler canım....

pkoluyyum demişsin kilon kaç acaba ? pkolu olupda zayıf olanlarda var tabii yok değil ama genelde pkolular kilolu oldukları için soruyorum canım bendede var ve benim biraz kilomda var ondaan soruyorum canım....

cnm benim ya tebrik ederim sen bizlere nasıl umut oluyorsun yaa
bende pko yok ama yumurtlama bozukluğu var eşiminde 10200 spremmi 1 cc de hareketsizliği var ameliyat oldu ....haziranda aşılama yapılcak ama kara kara düşünüyorum eşimin sprmeleri ya eskisi gibiyse diye ......
ama seni okuyunca benimde şansımın olduğunu umutsuz olmama gerektiğini düşündüm..

allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin sorunsuz hamişlik dilerim

Gözünaydın canım tebriklerrrr
rabbim kucağına almayı nasip etsin
Darısı bebek hasreti ile yanıp tutuşanlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…