müjde

raziyehatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
10
0
merhaba arkadaşlar..test yaptım poztif:)
ben pko idim eşim de de 8 milyon sperm vardı.8 şubat 2007 de evlendik.canımız sıkılmıştı öğrendiğimizde..eşim evicap,klomen ve monodoks kullandı iki ay.ben folic asit aldım.ama burada okuduğum kadarıyla böğürtlen kökü suyu içtim..sanırım onun sayesinde oldu..bi süre de s oğan suyu içtim.hormonlarımı düzenlediler sanırım.tavsiye ederim denemek isteyenlere..

tebrik ederim canım allah hayırlıyla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin tabiki şifa allahtan o dilemedikçe biz dileyemeyiz rabbim istdi ve sen hamiş kaldın hayırlısı olsun bakalım dikkat et kendine

mrb gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin bişey sorucam da böğürtlen kökü suyunu nasil hazirladın nasıl kullandın bir de soğan suyunu nasıl kullandığını anlatırmısın şimdiden teşekkürleryerimseniben

canım bu formda daha ayrıntılı yazılmıştı ama ben şu şekilde yaptım..böğürtlen kökünü 3-4 tane güzelce yıkadım.göz kararı 1-1,5 lt su da kaynattım ii ce.vişne suyu rengi alıncaya kadar.sonra soğutup şişeyle buzdolabına attım.sabahları aç karna içtim
soğanı da kabuklarıyla yıkayım orta boy 2-3 taneyi 1 lt suyla kaynattım soğutup dolaba attım.ona da devam ettim bi süre,
hatta sabahları soğan suyu akşam aç karna böğürtlen içtim sonra tamamen böğürtlene döndüm.nasip tabi ama bunların da faydasının olduğunu düşünüyorum ayrıca bğürtlen kökü ile adet ağrıları da kesiliyor.

tabi ey can..rabbim kün feyekün demedikçe hiçbirsey olmaz.ama yürekten istemek imkanlar nisbetinde biseyler yapmak da güzel:)

tebrikler..inşallah sorunsuz geçer hamileliğin.ALLAH kucağına almayı nasip etsin..

arkadaşlar bazı yerlerde okuyorum pko olanların düşük ihtimali var diye..bilgisi olan var mı?dr ye gidicem cumartesi inş.

canım adına sevindim..rabbim tamamına erdirsin..sevgiler güzelim..darısı bebek sahibi olamak isteyipde olamayanların başına...sevgiler

senin adına çok sevindim ...darısı bizim başımıza....senin kadar bende cok mutlu oldum.sevgiyle kal canım.

raziyehatun çok teşekkür ederim bende deneyeceğim inşallah faydasını görürüm umarım herşey gönlünce olur

tebrikler allah sorunsuz bi hamilelik gecirmeyi nasip edip bebeginizi kucaginiza aldiginiz gunu de gostersin insallah

işte allahımın isteyipte yapamıycağı şey yok...allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…