Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
üstelik bu dizi için 7 kilo verdirilmiş haliymiş bu :) tombul cadıııı.... zaten gerçek hürrem de çirkinin tekiymiş

şuna bak ne akıllı,mazlum politikasıyla dayak yedi,bir de hamiledir bu üstüne kesin.artık tutmayın sülümanı.atıverir mahidevranı zindanlara anaaaam:KK53:
korktum bu hürrem cadısından:KK53:

Mahidevran'a cok üzüldüm yaaaa.Bi kadinin erkeginin gözünün önünde paylasmasi ne zor bisey.Allah kimseye yasatmasin

yaşasın mahidevrann keşke öldürseydi yaa içimin yağları eridi ne dövdü ama:KK62: :KK62::KK62::KK62:

şimdi bi de hürrem hamileymiş:KK53:

ay nasıl dağıttı hürremi sonu çok fena olucak mahidevranın

Hürrem duydu ya,kafirden sultan olmaz diye.Cadi kari hemen müslüman olmak istedi.Belkide hicbir zaman sevmedi müslümanligi.Cünkü sonucta bir papaz kizi o!!!!

yaşasın mahidevrann keşke öldürseydi yaa içimin yağları eridi ne dövdü ama:KK62: :KK62::KK62::KK62:

elini kana bulamışken öldürüvercekti keşke tarih değişirdi hürremin rus kırması sarhoş selim padişah olup osmanlıyı duraklama devrine sokmazdı belkide mustafa padişah olurdu

elini kana bulamışken öldürüvercekti keşke tarih değişirdi hürremin rus kırması sarhoş selim padişah olup osmanlıyı duraklama devrine sokmazdı belkide mustafa padişah olurdu

ah ahh çok pısırıkmış ben mahidevran olcaktım ki bu tarih hürrem diye birini tanıyaamzdı:KK60: :KK60:

hakikaten yaa... niye öldürmemişler ki zamanında bu kadını, ben şimdi bile o devre gidip zehirleyivermek istiyorum da... hatta bi kaşık suda boğulabilirdi de yani

aynen saçını başını yolar ordan sert bir cisim alır kafasını patlatıverirdim kesin o hırsla

okadar alenen olmasa bile:KK1: zehirletseymiş başkasına rüşvetle yaptırsaymış ya hiç mi kafası çalışmamış bu kadının ben o yüzüğü verdiği anda bu kadın beni yakar diye planlara başlardım:KK60: :KK60: :KK23:

X