Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Eğreti gelini izleyen varsa Nurgül Yeşilcay orada gerçekten çok güzeldi.. Bu diziyede yakışırdı bence.. bu kızın tilki, çakal ve kurnazlıktan çok , daha eblek bir bakışı var.

Nurgüle de yakışırdı ama bu rolll bizim hürrem kalas gibi dans ediyor hele bayıldığı zaman melun melun bakıyor küt diye bayılıyor sonra ....

nurgül yeşilçay daha çok yakışırdı bence de
caroline bile daha çok yakışırdı bence ya en azından zayıf ince uzun rus tipi hatun
bu kız osmanlı tipi ruslukla alakası bile yok
hele oynayışı çok ititci kaba kaba keskin hareketler raks edilirken nazik olunur
zaten sırf hatunun göğüs dekoltesine çalışıyorlar başka da bir numara yok

o daha çok AMAZON kadınlarına benziyor :)) XENA gibi :) :KK15::KK15::KK15:

Boşuna dememişler güzellik göreceli bir kavramdır diye :KK31:Ben de aksine şimdiki oyuncudan başka bir Hürrem düşünemiyorum..Çok tatlı bence.Mahidevran ne asıl? Yanakları zayıflıktan iyice içine göçmüş az kilo almasını tavsiye ederim :KK53:

:KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK53: :KK53:

Boşuna dememişler güzellik göreceli bir kavramdır diye :KK31:Ben de aksine şimdiki oyuncudan başka bir Hürrem düşünemiyorum..Çok tatlı bence.Mahidevran ne asıl? Yanakları zayıflıktan iyice içine göçmüş az kilo almasını tavsiye ederim :KK53:

Çok zayıflamış resmen perşembeleri beklemekten çökmüş sıra gelmiyorki ona hiçç :KK53: :KK19: :KK19:

ya Osmanlıda bu kadar göğüs dekoltesi varmıydı ya, kostümlerde tudors a benziyo:KK1::KK1:

chess bak konuyla alakalı görsellerde ne buldumdu ben:KK60:

hürremin dekolteside az değil ama
nasıl gösterdi yüzüğü ama böğründe
baaaak bende ne var der gibi
:KK1::KK1:

:KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK53: :KK53:

Çok zayıflamış resmen perşembeleri beklemekten çökmüş sıra gelmiyorki ona hiçç :KK53: :KK19: :KK19:

:KK60::KK60::KK60:Doğruuuu garibimm bunu unutmuşum :KK1:

ya Osmanlıda bu kadar göğüs dekoltesi varmıydı ya, kostümlerde tudors a benziyo:KK1::KK1:

Yoktu tabi ya hatta bunların başlarının kapalı olması lazım diye de bir polemik olmuştu..Ama dekolte olmazsa fazla tutmaz diye düşünmüşlerdir :KK37: Hürremin de helkeler o biçim :KK60:

saat 9:10 geçiyor ve halen özet
böyle olmaz ki ama
bunun ismi özet değil resmen tekrar
tmm her dizi bunu yapıyor
ezel,öbgzk,fatmagül.vs.....
ama en geç 9:da başlıyorlar
olmaz böyle olmaz:KK20::KK20::KK20:

X