Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Pargali zeki adammis vesselam. Mustafanin basina gelecekleri tahmin etmistir.
Hürremi az cok tanidiysa, oglunun tahta gecmesi icin mustafayi ortadan kaldirtabilecek kadar vicdansiz biri oldugunu anlamis

kadındaki hırs nasıl ya? bebek doğdu anda ilk sorduğu soru erkekmi? şehzadem !! sağmı sağlıklımı diye sormuyo bile :KK57:

kadındaki hırs nasıl ya? bebek doğdu anda ilk sorduğu soru erkekmi? şehzadem !! sağmı sağlıklımı diye sormuyo bile :KK57:

bu hafta hürrem iyice sinirime dokundu. o bagirmalari, cirtlak sesi, tavirlari, yemek yiyisi, görgüsüzlügü, pargaliyi tehdit edisi, haticeyi salak yerine koymasi. herseyine fena gicik kaptim.

01.jpg

amaninnnnn hertarafı yağ ve selülit:KK53::KK53::KK53:

Olsa olsa ,bu Selülatttt Tanrıçasıdır..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu hafta hürrem iyice sinirime dokundu. o bagirmalari, cirtlak sesi, tavirlari, yemek yiyisi, görgüsüzlügü, pargaliyi tehdit edisi, haticeyi salak yerine koymasi. herseyine fena gicik kaptim.

Ne kalfaydı o haremden sorumlu:97:..ona ne biçim bağırarak konuştu..kalfa, ortalığı ayağa kaldırma Hürrem hatun falan dedikçe..Ben Hürrem Sultanım diye bas bas bağırması yok muuuu?

Saraydaki en şanslı ve dertsiz kişi Daye kalfa..:KK68:
Sarayın harem yönetiminde, şimdiki zamanın Ceo su..:KK1::KK1:

Kanûnî Sultan Süleyman
(I. Süleyman)
Hürrem Haseki Sultan Şehzade Mehmed, Cihangir, Mihrimah Sultan ve II. Selim'in annesi
Mahidevran Sultan Abdullah kızı ve Şehzade Mustafa’nın annesi
Gülfem Hâtûn Cariyelerden ve Şehzade Murad’ın annesi
Fûl-Dâne Hâtûn Abdullah kızı ve Şehzade Mahmud’un annesi( ilk eşi yada son eşi olarak düşünülüyor kesin bilgi yok)

merhaba kızlar internetden okudum yukarıdaki bilgiyi , belki bilmek istersiniz.

:KK60: ay çok güldüm ya
anca hazine sayımı falan yapsın o zaten :KK9:

Valide sultan ..lokmalar dökülsün, şerbet dağıtılsın, altın saçılsın,hiçbir masraftan kaçınma Daye demişti ya..
Bu Daye biraz cimri galiba:KK23:,ikram,bahşiş hususunda.:KK23:. dirhemle masraf yapıyor demekki..:86:

kızlar merhaba dün akşamki bölüm nasıl bitti sonunu izleyemedim yorgunluktan izlerken uyuyakalmışım :KK3:

PArgalı KAnuniye size ruh esintisi hazırlattım deyince..KAnuninin nasıl gözleri :KK53:parladı fark ettiniz mi..:86:
ülen padişah ta olsa, aklı fikri şeyde oluyor bu heriflerin..:KK15:

ben yeni katıldım aranıza , ama sürekli takip ediyorum.

okudum kadarıyla hürrem'in haremde kendini sevdirdiği yazıyor ama dünkü bölümde olmak üzere kimse hürremi sevmiyor haremde ellerinden gelse yok edecekler ama hürremde buna çok prim veriyo bence akıllı bir kadın gibi değilde şımarık kız çocuğu gibi, acaba gerçektenmi böylemiş yada diziye hareketlilik olsun diyemi böyle yapıyorlar.Hürremin hareketleri çok uyuz oluyo bazen gerçekten

PArgalı KAnuniye size ruh esintisi hazırlattım deyince..KAnuninin nasıl gözleri :KK53:parladı fark ettiniz mi..:86:
ülen padişah ta olsa, aklı fikri şeyde oluyor bu heriflerin..:KK15:

şiddetle katılıyorum akşam eşimle izledik biz yanlış zamanda dünyaya gelmişiz o zamanda gelseydik padişah olurduk belkim :KK53: bize de ruh esintisi hazırlarlardı diyor bende kafasınaa bi adet :KK57: tokat yapıştırıyorum :KK19:
ama o parkalıyada sinir oldum haa sen git en yakın arkadaşını hazırlat...:KK20:

X