Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
ayy sülümanın hürremi sevmesi çok hoş
onca seçeneği var,adam yinede tek kadın istiyo

14 şubat geliyo:97: sülüman,yalnızım,yüzük
Allahım duy beni:KK3: al msjımı artık:92: geri dönüş yap bu kuluna:KK60::KK60::KK60:

amin:KK5:

14 şubat geliyo:97: sülüman,yalnızım,yüzükAllahım duy beni:KK3: al msjımı artık:92: geri dönüş yap bu kuluna:KK60::KK60::KK60:

Allahım.. Kanuni,adam ne yüzük yapmış..4 bir yanda bu yüzük ve küpeleri satılıyor..
hürrem yüzüğü..:KK54:

valla ben hürremi ilk bölümünden beri hayranlıkla izlilyorum ama ilk bölümlerinde daha bi güzeldi, son bölümlerde o güzelliği göremiyoruz nedense, birde son bölümde aynı kıyafeti giydi durdu.
mahi devran aşkı memnuda çok güzledi, zayıflayınca çok kötü olmuş, kara kuru tahta gibi olmuş.

hürrem sanırım biraz kilolu ama çok yakışıyor.

Allahım duy beni:KK3: al msjımı artık:92: geri dönüş yap bu kuluna:KK60::KK60::KK60:

Allahım duy bu kulunun sesini artık :KK1: yedi bitirdi bizi bu kızz :KK53: :KK53:

Allah gönlünün muradını versin inşallah.
Tertemiz,çıkarsız,pırıl pırıl bir aşk ve evlilik diliyorum senin ve tüm bekarlar için...
İnşallah kafa kadar zümrütlerle donatsın seni aşkın....

Allahım duy bu kulunun sesini artık :KK1: yedi bitirdi bizi bu kızz :KK53: :KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
tamam senin :KK61:
benim ki yakut olacak :KK39:

Allah gönlünün muradını versin inşallah.
Tertemiz,çıkarsız,pırıl pırıl bir aşk ve evlilik diliyorum senin ve tüm bekarlar için...
İnşallah kafa kadar zümrütlerle donatsın seni aşkın....

ne güzel,ne içten dilekler bunlar :KK69:
amin canım,herkese:KK19:

Yeni fragmanı gördünüz mü. Yine başkalarına yaptırıyor yaptıracağı yılan Mahidevran.. Nasıl da bağırıyor Sülüman İbrahim'e ama bu sefer o da işin içinde. Amaa Hürrem İbrahim'i de harcayacak. Ben şöyle düşünüyorum bebek zaten 7 aylık olmuş bence Hürrem'i elbette kurtacaklar orası malum ve bebeği de erken doğum yaptıracaklar diye düşünüyorum çünkü bir anda bu kadar ilerlemiş olmazdı hamileliği bir sebebi olmalı..

Allahım.. Kanuni,adam ne yüzük yapmış..4 bir yanda bu yüzük ve küpeleri satılıyor..
hürrem yüzüğü..:KK54:
iyiki millet kanunının yüzügüne:KK61: heweslendı de onu alıyo ya haremıne heweslenıp:98: harem kurmak icin hanım arasalar:26: nooooooooolucak hıııııııııı:97::97::97:

hamile kadını öldürmeye çalışıyor mahidevran:KK53::KK53::KK53:
çokkkkkk büyük günah.
:KK4::KK4::KK4::KK4: o da onun kocasını kaptı:KK57::KK57: sonra da cocugunu öldurcekmıs:KK20::KK20::KK20: hıc te bılem günah :KK36::KK36::KK36:deılllllll sacından suruse az bıleeeeeee:KK4::KK4::KK4:

al geldi işte :KK51::KK51::KK51:naaaaaaaaaapcan ha naaaaaaaapcan:123:

valla ışık hızında bir yemek hazırlanıyor,hemen sofra kurulacak,yenecek,bulaşık yalaşık,sonra çay hürremciğimizi izleyeceğiz...bugün kuyumcunun vitrininde hürrem yüzüğü kolyesi küpeleri gördüm girip sormadım ,mazallah dudağım falan uçuklar :KK66:
hem sohbet ediyoruz işte fenamı gelsin hemen çarşamba :86:

arkadaşlar bende dizinin takipçilerindenim.Ama bişey anlamadım fragmanı izlediğimde.Mahidevarn o zehri geçen hafta bulmuştu yani hürremin gebeliğinin başlarında ve sülüman gelmeden.Niye zehri kullanmak için o kadar beklemiş.Kanuni yokken yapmamış gerçi daha izlemedik bölümü ama:26:

bide ben gerçek hürremin daha zeki ve strateji bilen biri olduğunu düşünüyorum.Dizideki hürrem hem komik hem de biraz salakça bi tip olmuş:KK1:

X