Muhtemel doğum tarihi ve bebişlerimizin cinsiyetlerini liste yapalım hadi:)

@kardelen@cim Belki sana yardimci olur.mayis prens ve prenseslerin adlari basligi altinda hemen hemen butun isimler belirlenmis.ordan ilave edebilirsin belki :)

tamam canım müsait oldukca taşırım isimleri. ama benim isim daha belli değil ya kara veremedik bu çoçuk isimsiz doğucakkafamçokkarıştı

Kardelnecim yine harikasin,eline ,koluna saglik.Umarim send egonulune gore bir isim bulursun .seninle aramiz az :emir_bebek:
Aypereincim sen neredesin listede?????/ Seni de yanimda gormek istiyorum.ikimizde mayis duk sanirim .ne kadra erken beklesekte.En yogun gun 3 mayis gibi geliyor :teytey::nazar:

01- deryaman2008..................1mayıs-Erkek
02- esraesra...........................3mayıs-Kız
03- mercan_dilara....................3mayıs-Kız -(Kayra Ada)
04- ayperin..............................3mayıs-Kız
05- leylam-15..........................3mayıs-Erkek -(Taha Mert)
06- burcuye............................5 mayıs- Kız
07- @kardelen@.....................6mayıs-Erkek
08- avebru..............................8mayıs-Erkek -(Yunus Emre)
09- rida...................................9mayıs-Erkek -(Muhammed)
10- happy_spk.......................10mayıs-Erkek
11- güzelresim.......................10mayıs-Erkek -(Poyraz)
12- murgiz.............................11mayıs-Erkek -(Arda)
13- ranam1............................12mayıs-Kız
14- çiğdem-özal.....................13mayıs-Erkek -(Metehan)
15- saadet demirci.................14mayıs-Erkek -(Fırat)
16- selens.............................14mayıs-Kız
17- dilekom...........................15mayıs-Kız -(Damla)
18- tülay................................16mayıs-Erkek
19- hamiyet.yuce...................16mayıs-Erkek
20- cananmert........................16mayıs-Kız -(Ecrin)
21- ervus...............................17mayıs-Erkek -(Doruk)
22- yaseemin.........................19mayıs-Erkek(Mert)
23- yaren...............................19mayıs-Erkek
24- neysen.............................21mayıs-Kız -(Damla Dila)
25- sevde.kayrak....................22mayıs-Erkek
26- kardelennnn......................22mayıs-Erkek -(Burak)
27- kayra alin.........................24mayıs-Kız
28- naze................................26mayıs-Kız -(Nazlıcan)
29- eylul ercin........................27mayıs-Erkek -(Efe)
30- eminey............................29mayıs-Erkek -(Melih)
31- berçem............................30mayıs-Erkek

arkadaşlar elimden geldiğince mayıs perens ve perenseslerim formundan taşımaya çalıştım isimleri. karasızlar vardı belki değişenler olmuştur yanlışlık olan varsa düzeltiniz öptüm bütün bebişleriŞeniz

kızlaarrrr oğlumuzun adını bulduk nihayet listeye yazım:teytey:

Yaseminciğim bendende gözün aydın:) darısı düşünen hamiş arkadaşlarımın başına..Bizde sonunda meleğimin ismine karar verdik kızlar,
Deniz olacak benim kızımın da ismi,.şimdi ikinci ismini düşünüyoruz :)

ayy ne güzel bi isim bence sırnaşık şey
çok sevdiğim birinin ismi

Yaseminciğim bendende gözün aydın:) darısı düşünen hamiş arkadaşlarımın başına..Bizde sonunda meleğimin ismine karar verdik kızlar,
Deniz olacak benim kızımın da ismi,.şimdi ikinci ismini düşünüyoruz :)

çok güzel bi isim ayperin inş adıya sağ sağlim doğar adıyla büyüra.s.

Yasemincim ,ayperincim ikiniz adina da sevindim .Iismleriyle yasasinla ,uzun omur verler versin Allah...@kardelen@cim darisi senin basina canim.Liste icin bu kadar emek verdin senin bebesinin ismini de yakinda goruruz umarim :dance:

Yasemincim ,ayperincim ikiniz adina da sevindim .Iismleriyle yasasinla ,uzun omur verler versin Allah...@kardelen@cim darisi senin basina canim.Liste icin bu kadar emek verdin senin bebesinin ismini de yakinda goruruz umarim :dance:

iyi dileklerin için teşekkür ederim. bizim isim yılan hikayesine döndü her hafta isim değiştiriyoruz biz beğeniyoruz birileri bişey diyor eşim değişiyor. bekliyorum doğsun mecbur koyucaz kimse karışmadan kulağına üfledikmi işi bitmiştir ismi konmuştur:teytey::teytey:

@kardelen@cim senin dogumun da mayis basi.Bu liste isini senin bebis geldikten sonra birine devretsek de yarim kalmasa,Sen nasil listeye ilave ettigini mayis sonu dogum yapacak hamislerden birine anlatsan canimcim.....Listemiz cok guzel oldu,Hele bebislerimiz gelipte tarihler olusmaya baslayinca .:teytey:.....onca emegin bosa gitmesin .....:nazar:

iyi dileklerin için teşekkür ederim. bizim isim yılan hikayesine döndü her hafta isim değiştiriyoruz biz beğeniyoruz birileri bişey diyor eşim değişiyor. bekliyorum doğsun mecbur koyucaz kimse karışmadan kulağına üfledikmi işi bitmiştir ismi konmuştur:teytey::teytey:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

22 mayısta diğer kardelennnnnn var o biliyor sanırım renkli olması onun sayesinde ben sonradan keşvedip devam ettim anlatsam karışık olur ben bile karıştırıyorum çok ince uğraşıyorum anladığım kadarıyla belki daha kolayı vardır tabi bilen için. eğer listeye yeni eklenen olursa baştaki rakamları yeniliyorum tamamen onlarda kaydırma yok malesef. kalanlara emanet olsun sizlere kalan mirasıma iyi bakın:))

@kardelen@ciğim eline sağlık canım,ince ince işliyorsun :)benim meleğimin adınıda birara listene eklermisin? ....Deniz

X