Muhtemel doğum tarihi ve bebişlerimizin cinsiyetlerini liste yapalım hadi:)

kardelencim benide yazarmısın 17 mayıs erkek:teytey::teytey::teytey:

KARDELENCİM BENDE VARIM :hooray: BENİDE EKLERMİSİN a.s.

14 MAYIS '' FIRAT '' (ERKEK)

teşekkkür ederim canım ...........................................................

aaaaa 2 kardelen varmış sırnaşık şey ben benim ismimin altındaki kardeleni demiştim canım a.s.

@Kardelen@cim ellerine saglik seni yorduk liste cok guzel olmus.Sana fazla zorluk olmayacaksa listeye bebislerin isimlerini de ilave etsek mi listemiz senlensin.Ben bebisimle konusurken ismini soyluyorum artik bence onlar bebeis olmak cikip (henuz dogmasalrda ) hayatimizin tam ortasinda varlar diye dusunuyorum......Birde numaralandirsak ne kadar oldugumuzu daha rahat gormez miyiz?
Canim tekrar ellerine saglik,nefis olmus

teşekkürederim. isimleri yazarım bundan sonra sıra yapmakta aklıma geldi ama nasıl kaydırırım diye düşünüpte yapmamıştım araya ekliyince tek tek düzeltmek lazım heralde rakamları. neyse yinede yapayım ben beceremezsem bilen birileri yardımcı olur artık

Canim harikasin,ellerine saglik.....Ben melegimin ismini vereyim simdiden o zaman
'Kayra Ada" olacak kismetse....Herkesinkini bir anda gormek guzel olacak sanirim :dance:

@kardelen@cim Belki sana yardimci olur.mayis prens ve prenseslerin adlari basligi altinda hemen hemen butun isimler belirlenmis.ordan ilave edebilirsin belki :)

isimleri yazmakta güzel fikir gerçekten :) bizde Allah kısmet ederse oğlumuza POYRAZ ismini koyucaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…