Muhammet Dilber Burun Estetiği Hikayem

Ben de fotograf istiyorummmm

Merhaba.. oncelikle gecmis olsun ve yeni burnunuz hayirli olsun ☺☺ bana da ozelden onceki ve sonraki halini atar misiniz.? Bekliyorum. Tesekkur ederim

Merhaba ben de burnumda duzeltme istiyorum ama doktor konusunda kararsiz kaldim.
ayrica goz alti morlugu yada burun uzerunde siyah nokta olusuyormu ? bu konuda da bilgi verebilriseniz sevinirim.
Tesekkurler

merhababana da foto atar mısın lütfen ben de ameliyat oldum ama çok yeni merak ediyorum seninki,ni de:)

Geçmiş olsun bende bu doktora olmak istiyorum fakat korkularım var rica etsem banada foto gönderirmisin

Reklam kokan bir yazı bu.
Ben bahsettiğiniz doktora gittim burunumun ameliyata ihtiyacı olduğu halde senin ameliyata ihtiyacın yok dedi muayene ücretini aldı gönderdi.
Muhammet bey kendine güveni olmayan bir doktor karşısında bilinçli bir hasta gördüğünde kesinlikle ameliyattan kaçınıyor.

Sağda Muhammet bey'in gerek yok yaptırmana dediği burnumun hali solda ise Bekir Sivri tarafından ameliyatı bir ay önce gerçekleşen burnumun son hali yer almakta artık siz karar verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sagla solu karistirmis olabilir misiniz acaba? :) siz birebir mi gorusmustunuz muhammed beyle? Neden gerek yok demisti gerekce neydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sagla solu karistirmis olabilir misiniz acaba? :) siz birebir mi gorusmustunuz muhammed beyle? Neden gerek yok demisti gerekce neydi?

Evet karıştırmışım zaten anlaşılıyor operasyon öncesi halim :)
Birebir Muhammet bey ile görüştüm. Senin ihtiyacın yok dedi 200 TL'mi alıp beni gönderdi.
Muhammet bey'in burda çok iyi reklamı yapılıyor görüşmeye gidiyorsunuz tam bir hayal kırıklığı.

nakadara oldun amelyat ıcın cok bekledınmı??? çok guzel olmus buarada :)

Himm. Senin niye oyle oldu anlamadim ama benimle cok ilgilendi.. hatta cok sicak bir insan bana gore.. uzun uzun konusup her soruma net bi sekilde cevap verdi. Olursa nasil.bi burnumun olacagini falan anlatti. Beklentilerimi sordu falan.. Yapamayacagi burunlari da cok net bi sekilde soyledigini daha once de bu forumda duymustum..

Yapamayacağı burunlar değil, sonucu muhteşem olmayacak zorlu burunları tercih etmiyor. Yoksa hepsini yapacak kapasitede ve beceride bir doktor ancak bu felsefesi çok yanlış. Kariyer odaklı çalışıyor daha çok

Yapamayacağı burunlar değil, sonucu muhteşem olmayacak zorlu burunları tercih etmiyor. Yoksa hepsini yapacak kapasitede ve beceride bir doktor ancak bu felsefesi çok yanlış. Kariyer odaklı çalışıyor daha çok
Evet sizin dediginiz gibi de olabilir. Cok bi fikrim yok acikasi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…