muhafazakar aileler için havuzlu villalar

Kuzulu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013
122
5
Arkadaşlar abim fethiyede muhafazakar aileler için müstakil korunaklı havuzları olan villalar kiraya veriyor. Açık aileler için de uygun lüks yazlıklar var. Abimin eşi de kapalı olduğu için bu konuda kapalı ailelerin sıkıntısını yakından biliyor.....

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzelmiş... ben balayı için düşündüm ama mayıs ayında orası nasıl oluyor bilemiyorum :S

çok güzelmiş... ben balayı için düşündüm ama mayıs ayında orası nasıl oluyor bilemiyorum :S

mayıs ayında fethiye inanılmaz güzel olur. abimler sürekli orada oturuyor biliyorum. annemler mayıs ayında gittiklerinde tadına doyamazlar temmuz ağustos sıcaktır. ama dağda kayaköydeki villalara paha biçemem yemin ederim o kadar serin ve güzeller ki hani şehir stresinden uzakta

Arkadaşlar abim fethiyede muhafazakar aileler için müstakil korunaklı havuzları olan villalar kiraya veriyor. Açık aileler için de uygun lüks yazlıklar var. Abimin eşi de kapalı olduğu için bu konuda kapalı ailelerin sıkıntısını yakından biliyor.....

merhaba temmuz ayında 1 haftalık tatil planlıyoruz villa fikri çok güzel detaylı bilgiyi nasıl alabiliriz?? ücret ? merkeze kaç km uzaklıkta ?? plaja kaç km uzaklıkta?? site içindemi?? alış veriş için market vs yerler var mı yakınlarında ???? gibi sorularım olacak

Ayrintili bilgi verir misiniz nerde nasil fiyati ne sitesi var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

fiyatlar nasıl ?bizde eşimle gitmeyi planlıyoruz bayramdan sonra. 2-3 günlüğüne canım uygun olmasını istiyoruz.bende kapalı bi bayanım .resimleri var mı evlerin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bebekle otelde rahat edemeyiz diye bizde böyle bir yer düşünüyoruz. fiyatları, konumu vs. nasıl? :)

Arkadaşlar merhaba...

Ben konuyu açan arkadaşı asla kastetmiyorum sözüm meclisten dışarı.. Sadece iyiniyetle yazmak istedim. Işlerinden şkş bayan Muğla ve Marmaris te ev tuttular göya. Ödemeye yaptılar ama adam dolandırıcı çıktı. Mahkemeye verdiler ve işin kötüsü hala daha adam aynı numaraya internette fink atıyor..numarasını değiştirmeye bile gerek duymadı mahkemelik olmasına rağmen... Ortada villas yok ama ödeme alıp dolandırıyor...

Çok dikkatli olun lütfen...

Arkadaşlar merhaba...

Ben konuyu açan arkadaşı asla kastetmiyorum sözüm meclisten dışarı.. Sadece iyiniyetle yazmak istedim. Işlerinden şkş bayan Muğla ve Marmaris te ev tuttular göya. Ödemeye yaptılar ama adam dolandırıcı çıktı. Mahkemeye verdiler ve işin kötüsü hala daha adam aynı numaraya internette fink atıyor..numarasını değiştirmeye bile gerek duymadı mahkemelik olmasına rağmen... Ortada villas yok ama ödeme alıp dolandırıyor...

Çok dikkatli olun lütfen...

saol bikgilendirdigin için canım,iyice araştırıp öyle tutmak lazım ozman 👍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X