Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kahve, katina, melek destesi, iskambil bakıyorum
Kahvemi atayım bende sana tarot bakayım sorunu sor bir de burçları yaz... benim aşk hayatım için kapattım... biri var onunla durum nedir:)

Eklentiler

• D4C1C1CA-0879-406B-AFE7-AFB3D5435B01.jpeg
    22,9 KB · Görüntüleme: 28
  • BB3DFB19-A1CF-4A32-BF13-8E17AD186896.jpeg
    18,6 KB · Görüntüleme: 49
Kahvemi atayım bende sana tarot bakayım sorunu sor bir de burçları yaz... benim aşk hayatım için kapattım... biri var onunla durum nedir:)

iş hayatımda beklediğim bir terfi var uzun zamandır. onunla ilgili bir yorum alabilirim önümüzdeki süreçlerde lehime sonuçlar alabilir miyim? burcum aslan.
ben de senin falına bakıyorum şimdi

Fincanda net bir kalp şekli var sen de görmüşsündür kocaman… ikiniz açısından da olumlu bir başlangıç olmuş bu ilişki. Öylesine başlayan duygular değil. Uzun bir bekleyişten geçmişsiniz ikiniz de. Büyük bir sadakat ve kökleri güçlü bir sevgi isteğiyle bir dilek dilemişsiniz ve bu kalp size dileklerinizin kabulü şeklinde dönmüş. Bir adım sen olmuşsun bir adım o olmuş, birlikte yürüyebilmeyi başarmışsınız.

Kalbin üst tarafında ise bir bebek figürü var. Emen bir bebek :) birlikteliğinizin canlı kalabilmesi için sürekli beslenmeye, yeniliklere ihtiyacı var diyebilirim. En azından tamamen oturana kadar.

Birkaç farklı yerde bir araya gelmişsiniz. Bir araya gelmek için fırsatlar yaratmışsınız adeta.

Birlikte kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için adımlar atılacak. İlişkinizin ciddiyetin, bilemiyorum ama en başından beri ciddi bir başlangıç ve bu yönde ilerlemeler var olarak gördüm. Hatta sana bir teklif de geliyor. Hayallerinizin hemen üzerinde çıkmış bu. Karşılıklı duruyorsunuz erkeğin elinde bir paket var. Ve üzerinizde dans eden bir çift görünüyor.

Fincanın birçok yerinde benzer şeyle karşılaştım. Sanki bir güvensizlik yaşıyor gibisin. Aşk hayatınla ilgili değil de genel anlamda. Sıkı sıkıya tutunma, ayağını tamamen yere bastığından emin olma isteklerini anlatıyor gibi geldi bana. Genel yapınla da alakalı olabilir tabi. Sağlam bastığını hissettiğinde güvende olduğunu düşündüğünde daha çok kendin oluyorsun.

Tabağında bir kenara çekilmiş ve biraz da umutsuz gördüm seni. Çok şanslı ve aslında dilekleri yerini bulan birisin de farkında değilmişsin gibi. Her taraf öyle aydınlık ki ama sen o tarafa bakmıyorsun. Büyük bir mutluluk bekliyor seni bakış açını değiştirmen yeterli görmen için. Çok çok çok mutlu olacağın şeyler var önünde. Birçok kişi senin yerinde olmak isteyecek o denli güzel.

Bir tane de melek kartı çektim senin için

Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkularına dur de.

“Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan’ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil.

Tüm kuşkuyu, endişeyi, korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan’ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi.

Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan.”

ağladım okurken(... bebek acaba hamilelik olabilir mi?

iş hayatımda beklediğim bir terfi var uzun zamandır. onunla ilgili bir yorum alabilirim önümüzdeki süreçlerde lehime sonuçlar alabilir miyim? burcum aslan.
ben de senin falına bakıyorum şimdi

İş tarot açılımı yaptım. Hayatında anne figürünün çok etkin baskın olduğunu söylüyor kartlar.. iş konusunda pasif bir şekilde bekliyorsun yani daha aktif olman gerektiği konusunda uyarmış kartlar..Diğer insanlar veya hayatın akışına göre kararlar alıyorsun kendinin bu idareyi ele alman gerekiyor diyor .. iş konusunda bir üst basamağa geçiş için bir kart geldi:) bunun için bir eğitime gönderme durumları olabilir seni bu durum çok net göründü terfi:) işle ilgili seninşe aynı düşünceleri paylaşan aynı kafa yapısına sahip iş arkadaşların olacak hatta birisiyle bir iş seyahati çok yakın zamanda olacak şeklinde yansımış kartlara.. ve ailende senden yol gösterici olmanı istiyor şeklinde yansıdı.. elde edeceğin şeyler için lart attığıma para biriktirme birikim yapabilmeyle ilgili bir kart çektim:) ev alabilirsin ya d abenzer birşey bir birikim bir yatırım görünüyor senin için..bir de bak senin hayatında bazen herşey birden bire oluyor senin birşey yapmana gerek yapmadan sanki sihirli el gibi evrenin sana bu konuda bir desteği var olarak gördüm:) eşinden boşanmış yalnız bir kadın gördüm böyle hava grubu bir burçta görünüyor..kendi pozisyonunu korumak için bu kadınla savaş haline glebilirsin buna dikkat etmen gerekiyor.. su grubu bir erkeğin senin iş hayatın için cok yardımı olacak ve sürekli seyahat iş gezileri kartları çekiyorum ya:))

ben terfi olacak diyorum ama bu kadına da dikkat etmen gerektiğiyle ilgili kartlar uyarı veriyor bilmiyorum tanıyor musun hayatında mı ama.. yine aklında olsun.. şuanki durumun iş hayatında daha çaylak olarak örünüyor yani aslında sen bu terfi işinden sonra çok daha önün açılacak bak gelecek kartları daha paraya dönük kartlar çıkıyor:)... bir de balık grubu bir erkekle ilişki durumları yansıdı ama:)

Falıma bakana tarot katina bakabilirim bende :)

Eklentiler

• 46BF7BB3-27E1-4007-89A0-0DC8CA01700B.jpeg
    30,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 357E835D-1E62-44CC-92F5-2090E7A69C50.jpeg
    29,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 771C374E-711C-4625-87BB-69713FDAAA63.jpeg
    20,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 31889B4E-5DA4-4482-B7E4-C7D56F1B45D5.jpeg
    31,7 KB · Görüntüleme: 41
  • 7A8492EC-EACF-4B30-9833-185873EDB585.jpeg
    31,4 KB · Görüntüleme: 32

boşanmış bir kadın yok şu an çevremde, işim seyehat gerektiren bir iş değil ama gerekiyorsa da yaparız ne olacak :))
teşekkür ederim güzel yorumun için

boşanmış bir kadın yok şu an çevremde, işim seyehat gerektiren bir iş değil ama gerekiyorsa da yaparız ne olacak :))
teşekkür ederim güzel yorumun için

işle ilgili bir eğitim seyhata görünüyor kartlar 6 ay için konusur anlarız bakalım çıkacak mı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…