Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tamam canım bende sana bakarım kahve falı buradakiler bilirler beni eski sevgilimi merak ediyorum yaş:17 adım yıldız burç: boğa

ikinizin de ten renklerini yazar mısın, aynı ten rengine sahipseniz hanginiz daha açık tenlisiniz bunu da yazarsan sevinirim.
öğleden sonra burada olamayacağım, o zamana kadar gelmiş olursan bakarım. karşılaşamazsak akşama veya yarına kalabilir baştan söyleyeyim. benim de hazırda kahve fotom yok içip çekeceğim.

Benle de fallaşır mısıın jado:)

ikimizin ten rengide esmer ama ben ondan bir ton açık renkliyim

ikimizin ten rengide esmer ama ben ondan bir ton açık renkliyim

canım bu ilişkide olan olaylar genellikle senin aleyhine işlemiş. nerede can sıkıcı durum var seni bulmuş resmen. haksız yere gerek laf gerek davranış olsun kötü şeylerle karşılaşmışsın.
açık tenli bir erkek var senin veya eski sevgilinin çevresinden birisi olabilir. bu kişiyle alakalı da sorunlar yaşamışsın. hatta sebebi bu açık tenli çocuk olmuş bazı olaylarda. o kişinin bilinçli olarak olumsuz tavır sergilediğini düşünüyorum. aranızı bozmak için yapılmış şeyler var yani bu çocuk tarafından.
canım bundan sonraki kartların birbiriyle hep bağlantılı çıkmış. toparlayıp yazacağım o yüzden.
sevgilinin hayatına başka birileri girecek bu ayrılık sürecinde. bunu sen bir şekilde duyacaksın ve üzüleceksin.
bu sırada sen de kendini hayattan soyutlamayacaksın elbette, senin de hayatına birileri girecek. bir tane kumral bir tane de daha açık tenli iki erkek çıktı gelecek kartlarında. ikisi de birbirinden pırlanta çocuklar. seninle güzel bir ilişki yürütmenin peşinde olacaklar bu kişiler. belki bir süre sen de görüşeceksin ısımaya çalışacaksın vs ama aklın hep bu esmer çocukta kalacak.
bir süre sonra size barışma görünüyor. tekrar birbirinizin hayatında olmak isteyeceksiniz ve olacaksınız diyor kartlar ancak sonuç yine değişmeyecek. siz aynı dilden konuşmayı başaramıyorsunuz aynı yönden bakamıyorsunuz bu da ilişkinizin dengesini bozuyor. sonunda yine seni hayal kırıkları, üzüntüler bekliyor. tabi bu esmer çocukla devam edersen bu üzüntüler söz konusu. kart tamamen o kişiye bağlı çıktı. olur da kararını başkaları için kullanırsan durum senin için bambaşka boyutlara taşınabilir.

kısa bir iskambil yorumu da yapayım.. sen ne kadar onu düşünüyorsan ona ne kadar aşıksan o da aynı şekilde seni düşünüyor ve sana aşık. aile kaynaklı mesafe görünüyor aranızda. ne kadar sevseniz de bir şeyler engel oluyor size. mesafeyi senden kaynaklı gördüm. kırgınlığın vs varsa bununla alakalı çıkmış olabilir mesafe kartın.

kahve fotolarımı gönderiyorum birazdan :)

Eklentiler

• 20180727_170616.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 25
  • 20180727_170621.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 22
  • 20180727_170625.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 20180727_170629.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 18
  • 20180727_170632.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 23
  • 20180727_170705.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 18

canım öncelikle biz ayrılalı 1 yıl kadar oldu bu süreçte onu şu an sevgilisi var doğru önümüzdeki günlerde bana karşı bir iletiimi olacakmı mesaj arama ve de o kızla ilişkisi ne zaman bitecek kahvende yemeğimi yiyip bakıyorum hemen canım

_Jadaloz_ ilişki durumu yaş burç öğrenebilrimiyim birde yukardaki sorumu cevaplarsın dimi? 1 yıl kadar oldu bu süreçte onu şu an sevgilisi var doğru önümüzdeki günlerde bana karşı bir iletişimi olacakmı mesaj arama ve de o kızla ilişkisi ne zaman bitecek

fallaşalım mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…