Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar falıma bakar mısınız ? Beni bilen bilir, kahve falı bakıyorum, ayrıntılı ve yoğunlaşıp bakıyorum Falıma bakanın , falına bakacağım 19-Yay-ilişkim yok

Eklentiler

• 63B63F7F-A524-412D-8502-E61BD0328469.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 5114570C-E816-446E-8CE8-489A67058CC5.jpeg
    35,6 KB · Görüntüleme: 24
  • 06FAA3C8-9A21-428B-BEBC-FD778CF52621.jpeg
    31,7 KB · Görüntüleme: 28
  • 614FFCA1-3C5C-483E-BB81-0FA12752DCEA.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar, tüm hissiyatımla detaylı karşılıklı kahve falı bakıyorum. Fallaşmak isteyenler yazsın. Fotoğraflar burada.

Eklentiler

• 3FC98791-FB43-4F6F-8CD2-A39C6EB65171.jpeg
    50,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 04760EFC-B214-42D0-B6FB-C92FFB1FAA81.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 27
  • A22CE7A3-768E-4E5F-B104-DC75581D2AFC.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 9A53A474-B527-4F42-9450-D4F22E6DE151.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 29
  • C14FE991-65C3-4DA3-A947-CB15A5E004B9.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 26
Az önce kahve içtim ve fincanım çok yoğun heba olsun istemiyorum :) kahve falında üstüme yok diyenleri bekliyorum :)))

Merhabalar, tüm hissiyatımla detaylı karşılıklı kahve falı bakıyorum. Fallaşmak isteyenler yazsın. Fotoğraflar burada.
Canım çok sıkılmış bunalmışsın sen kalp kırgınlıkların var birisiyle hem el ele hem karşı karşıyasınız . Sürekli kendini suçluyor her suçu kendinde mi arıyorsun sen valla bu kadar alttan alınmaz inan bu kişi buna değmez . Hayatınla ilgili önemli bi karar aşamasında gibisin ne yöne gideceğinden hiç emin değilsin resmen arada kalmışsın . Birde horoz var adak adamışsın şu iş olsa bitsede die dilemişsin . Çok laflar var etrafında herkese bişey açıklamaya çalıştığın ortada . F harfi olan ad yada soyad kişinin sana çok nazarı değiyor . Canım falındaki erkeğin kafası allak bullak seni hem istiyor hem kaçıyor gibi dengesini bulamamış oda yani ama ben artık senn bu işe nokta koyacağını görüyorum yormuş seni bu ilişki değerli hissetmiyorsun kendini onun dengesizliklerinden hep kendini sorumlu tutmuşsun . Çok çaba çok dil dökmüşsün ama sonunda noktayı koyacaksın . Hayrına olanda bu gibi duruyor.

Çok teşekkür ederim sende yükle bakacağım. Bir sorum daha var yaşadığımız yere temelli ne zaman kaç vakit içinde dönecek ?

benim için çeker misin :))

tabi ki :)

Bırak seni gideceğin yere akış götürsün. Direnmek seni zorlar ve geciktirir.

“Bırak seni oraya biz taşıyalım…” diye fısıldıyorlar meleklerin kulaklarına. Onlara izin verecek misin?

Bunun için yapman gereken tek şey bırakmak. Güvenerek bırakmak. Bir şeyleri oldurmaya çalışmayı ve kontrolü bıraktığın zaman, her şey kendiliğinden akıp yoluna girecek.

“Akışa, bize güven ve akışta ol. İşte o zaman biz, seni aydınlığa süzülerek taşıyacağız.” Diyor meleklerin. Onlara güven. Olması gereken, en doğru şekilde ve en doğru zamanda gerçekleşecek.

Banaaaaa daaaaaaaa

canım sana iki kart yapışık geldi :)

Bazen susmak en iyi cevaptır. Zihnini susturduğunda, meleklerinin sevgisini duyabilirsin.

Şu anda zihnini durdur. Bırak sükûnet, ruhunu ve bedenini kaplasın.

Başının üzerindeki taç çakrana odaklan, gözlerini kapat ve içeriye sadece sessizliğin ve huzurun girmesine izin ver.

Ve şimdi meleklerin sessizliği korumanı istiyorlar. Düşünce, duygu ya da eylemden uzak, sakin bir sessizlik.

Şimdi konuşmanın, savunmanın veya plan yapmanın zamanı değil. Tam tersine, bir parça da olsa kendi kendine sessiz olmanın zamanı şimdi. Bunu yaptığında, her konuda çok daha net olduğunu göreceksin. Sessizlikte sana gelen hislere güven. Onlar meleklerin yönlendirmeleridir.

Bir süre susup bekleyerek, meleklerine sana yardım etmeleri için zaman ve fırsat ver. 

Bırak seni gideceğin yere akış götürsün. Direnmek seni zorlar ve geciktirir.

“Bırak seni oraya biz taşıyalım…” diye fısıldıyorlar meleklerin kulaklarına. Onlara izin verecek misin?

Bunun için yapman gereken tek şey bırakmak. Güvenerek bırakmak. Bir şeyleri oldurmaya çalışmayı ve kontrolü bıraktığın zaman, her şey kendiliğinden akıp yoluna girecek.

“Akışa, bize güven ve akışta ol. İşte o zaman biz, seni aydınlığa süzülerek taşıyacağız.” Diyor meleklerin. Onlara güven. Olması gereken, en doğru şekilde ve en doğru zamanda gerçekleşecek.

Oha müthiş, aklımda ne yapmalıyım diye bir soru vardı. :)
Ellerine sağlık canım jadom.

_Jadaloz_ bana da çeker misiniz lütfen? Çook çok teşekkür ederim şimdiden
tabi ki :)
Sen elindekilerin güzelliğinin farkına vardıkça, daha büyük güzellikler de yaşamına akacak.

“Biz sana öyle güzellikler akıtmak istiyoruz ki... Çünkü seni çok seviyoruz” diye fısıldıyorlar meleklerin. Ah elindekilerin bir farkına varabilsen, şu anda sana gelmiş olan güzelliklerin farkına bir varabilsen, her şey çok daha kolay olacak. ”

Elinde tuttukların için şükrettiğinde, evren sana çok daha fazlasını akıtacak. Bu, evrenin kanunu. Bu olmak zorunda.

Şimdi yüreğinin içinde şükredecek bir şey bul. Ufacık, basit bir şey de olabilir bu. Veya en sevdiğin kişiyi düşün ve onun varlığı için şükret... Yüreğindeki şükran hissinin güzel nefeslerle büyümesine izin ver. Yüzüne gülümsemenin yayılmasına da...

Ve o anda, için sevgi ve şükranla dolduğunda, meleklerinden yaşamına akıtmalarını istediğin şey her ne ise, onun için yardım iste. Özgürlükse dilediğin, onun bir şekilde, ufak bir şekilde de olsa, şu anda yaşamında olduğunu fark et ve onu yaşayabileceğin bir an yarat kendine. Bir bebekse, etrafındaki çocuklardan birine sevgini akıt, onun coşkusunu yaşa.

Şükret. Şükrettiğin her şeyin çok daha fazlasının yaşamına aktığını göreceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…