Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Önden git. Ne yapılması gerektiğini sen biliyorsun. Işığın yolunda, etrafındakilere yol göster.

Artık senin etrafındakilere örnek olma, onlara yol gösterme zamanın geldi. Bunu yap. Işığın, sevginin yolunda başın dik olarak ilerle ve etrafındakilere yol göster. Heybendeki tecrübeler, içindeki bilgi, etrafındakilere liderlik etmen için yeterli. Bunun farkına var ve görevini üstlen.

Egon sana hazır olmadığını söyleyecektir, daha yapman gereken işler, yapılması gereken başka şeyler olduğunu... Bunlar sadece egonun erteleme taktiklerinden ibaret. Bunu bil ve adım atman gereken yere adımını artık at. Seni izleyecek, senin yolundan gideceklere de yol göster.

Bunun zamanı şimdi. Ve sen hazırsın.

şu an uygunsan bakabiliriz yarım saat vaktim var

bakalım canım uygunum mesaj yerini bulamadım senin ya bna bir mesaj atarsan sevinirim

tabi ki :)

Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.

Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.

Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.

Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat

Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.

Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.

Ve öyle de oldu.
Çook teşekkür ederim

özel mesaj kapalı benim, buradan bakalım :)
katina, kahve, iskambil, melek kartı bakıyorum.
sormak istediğin soruya göre seçebiliriz falı
sen ne bakıyorsun

özel şeyler olduğu için burdan bakmayı çok istemiyorum canım hani genel yorum olur ancak burdan herkesin okumasını enerjinin dağılmasını istemiyorum:)

birebir özelden spesifik sorunca çok daha iyi kartlar yanıt veriyor çünkü... herşeyi de buraya yazmak enerjiyi çok dağıtır iyi şeyler de söylesek enerji dağılır yani çok şahit olduk buna

tabi ki çekerim canım :)

Karanlığı bırak. Düşüncelerinle, konuşmalarınla ışığı yarat. Kâbusunu değil.

Farkında ol. Düşündüğün, söylediğin her söz, yaşamında yaşadığın gerçeklere dönüşüyor. Büyücülerin ünlü sözünü hatırla: “Abra Kadabra.” Bu, Aramaik dilinde “konuşurken yaratırım” demektir.

Sözlerini, düşüncelerini temiz tut. Sözlerinle, düşüncelerinle ışığı yarat; karanlığı, kâbusunu değil. Bunun anahtarı, seni üzen, seni aşağıya çeken düşüncelere, ortamlara değil, ışığa odaklanmak.

Bunun için seni gülümsetecek anlan, kişileri düşünebilir, seni mutlu eden ortamlara gidebilirsin. En önemlisi, yaratmak istediklerini düşünmek, istemediklerini ise aklına bile getirmemek.

Işığa odaklan, karanlığa değil.

İşte o zaman yaşadıkların, tüm ilişkilerin ve tüm yaşamın, ışıkla, sevgiyle ve mucizelerle dolacak.

Bu, bu kadar basit. Ve sen bunu yapabilirsin. Şimdi. 
Teşekkür ederim canım, bi sıralar sanırım kendi kendime kötülükleri çağırıyorim. :)

tabi ki :)

Bil ki gelecek olan yenilikler, herkesin hayrına olacak.

Dünya değişimde! Sen değişiyorsun, dünyan da değişiyor. Artık dünyanda çok daha fazla ışık var. Bu ışığa yer açmak gerek. Işığı tutabilen insanlara, ortamlara ihtiyaç var şimdi.

Artık ışığın, güzelliklerin yaşanması için eskinin dönüşmesi, daha büyük güzelliklerin gelebilmesi için alışılmışın sallanması gerek. Bil ki, gerçekleşmekte olan değişimler son derece hayırlı. Hem senin için, hem de sevdiklerin için. Artık değişim zamanı geldi. Doğru zaman şimdi. Ve değişim başladı bile.

Değişimi kucakla ve gelişen her şeyin hayırlı olduğunu, yeniliklerin ışık getireceğini bil.

Zaman bunu gösterecek. Ve sen o ışığı, zamanı geldiğinde elinde tutuyor olacaksın.

Buna güven ve yeniliklere kucak aç.
Çook teşekkür ederim, hep güzel şeylerle karşılaşırsın inşallah :KK68:

merhaba yeenı kaydldum o yuzden çok guven vermeyebılırım kahve falı bakmak ıstıyorum.karşılıklı
ıstersenız meesaj atın benımkını beğenersenız sızdeee bakarsınız karşı taraf kart açarsa daha ıyı benım ıcın :

Bil ki kendini sevgiyle ifade ettiğinde, karşındakinin yüreğinde sevginin pembe gülleri açar.

Şimdi kendini sevgiyle ifade etmen gerek. İnan sen bunu yaptığında, her şey çözümlenecek. Yüreğindeki sevgi, ortamı aydınlatacak.

Bunun için yüreğine odaklan ve dikkatin tama-men yüreğindeyken konuş. Ve tüm dürüstlüğünle, yüreğindekini sevgiyle ifade et.

Bunu yaptığın zaman, karşındaki seni tam an-laması gerektiği gibi anlayacak. Çünkü sen ona, gerçekte istediği şeyi veriyor olacaksın: Sevgiyi.

Bırak konuştuğunda dudaklarından sevginin pembe gülleri dökülsün. Bırak gözlerinden sevginin pembe ışığı yayılsın. Bırak yüreğindeki sevgi, karşındakine ve ortama aksın. Bu sevginin dönüştürücü olduğunu bil ve onun gücünü kullan. 

Sözlerin beyninden değil, yüreğinden döküldüğü zaman karşındakilerin, ortamın dönüştüğünü göreceksin.

Bu sevginin altın anahtarıdır. Onu kullan.
kuzm engelledi beni heryerden sevgi istiyordm tam teşekkr ederim kuzum

Kızlar kendimi fal bakacak kadar iyi hissetmiyorum. Karşılıksız olarak içinden gelip bakan olursa sevinirim.

Eklentiler

• 20180726_144923.jpg
    20180726_144923.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 20180726_144933.jpg
    20180726_144933.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 20180726_144942.jpg
    20180726_144942.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 20
  • 20180726_144958.jpg
    20180726_144958.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 20180726_145019.jpg
    20180726_145019.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 20180726_145321-min.jpg
    20180726_145321-min.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar kendimi fal bakacak kadar iyi hissetmiyorum. Karşılıksız olarak içinden gelip bakan olursa sevinirim.

kahve bakamadım ama melek kartı çektim
İçindeki bilgeyi dinle. O bilgelik, sende var. Senin sessiz ve bilge olan parçan, doğru yolu biliyor.
“Şimdi senin bilge olan parçana sesleniyoruz. Bizi dinle. Biz, yüreğinin içinde, o bilge olan parçanız. Biz bilge olan şeniz. Bizimle hareket et, bizimle, o bilge olan şenle karar ver. Bilgeliğin ışığı, seni ve etrafını aydınlatıyor. O ışığı izle. O senin elinde. ” diyor meleklerin.
Sen, bilgesin. Bilgeliğin her zaman senin içindeydi. Derinlerde, yüreğinde. Şimdi yapman gereken, o bilge olan parçanla hareket etmek. O sakin ve bilen parçanla...
Meleklerin sana yüreğindeki ışığı gösteriyorlar M çünkü bilgeliğin ışığı orada, yüreğinde. O bilgeliği kullan. Onu dinle. Doğruyu, ışığı seç.
Işığın, etrafını ve dünyanı aydınlatacak.

@Anna Sun
bu da senin için balım

Bazen susmak en iyi cevaptır. Zihnini susturduğunda, meleklerinin sevgisini duyabilirsin.

Şu anda zihnini durdur. Bırak sükûnet, ruhunu ve bedenini kaplasın.

Başının üzerindeki taç çakrana odaklan, gözlerini kapat ve içeriye sadece sessizliğin ve huzurun girmesine izin ver.

Ve şimdi meleklerin sessizliği korumanı istiyorlar. Düşünce, duygu ya da eylemden uzak, sakin bir sessizlik.

Şimdi konuşmanın, savunmanın veya plan yapmanın zamanı değil. Tam tersine, bir parça da olsa kendi kendine sessiz olmanın zamanı şimdi. Bunu yaptığında, her konuda çok daha net olduğunu göreceksin. Sessizlikte sana gelen hislere güven. Onlar meleklerin yönlendirmeleridir.

Bir süre susup bekleyerek, meleklerine sana yardım etmeleri için zaman ve fırsat ver. 

kahve bakamadım ama melek kartı çektim
İçindeki bilgeyi dinle. O bilgelik, sende var. Senin sessiz ve bilge olan parçan, doğru yolu biliyor.
“Şimdi senin bilge olan parçana sesleniyoruz. Bizi dinle. Biz, yüreğinin içinde, o bilge olan parçanız. Biz bilge olan şeniz. Bizimle hareket et, bizimle, o bilge olan şenle karar ver. Bilgeliğin ışığı, seni ve etrafını aydınlatıyor. O ışığı izle. O senin elinde. ” diyor meleklerin.
Sen, bilgesin. Bilgeliğin her zaman senin içindeydi. Derinlerde, yüreğinde. Şimdi yapman gereken, o bilge olan parçanla hareket etmek. O sakin ve bilen parçanla...
Meleklerin sana yüreğindeki ışığı gösteriyorlar M çünkü bilgeliğin ışığı orada, yüreğinde. O bilgeliği kullan. Onu dinle. Doğruyu, ışığı seç.
Işığın, etrafını ve dünyanı aydınlatacak.
Canim beni mahçup ettin, geçen de çektin. o_O bu tarz kartlarım olsa da ben de sana çekebilsem keşke. :KK23:iskambil çekeceğim de o böyle uzun şeyler vermiyor. :KK22:

@Anna Sun
bu da senin için balım

Bazen susmak en iyi cevaptır. Zihnini susturduğunda, meleklerinin sevgisini duyabilirsin.

Şu anda zihnini durdur. Bırak sükûnet, ruhunu ve bedenini kaplasın.

Başının üzerindeki taç çakrana odaklan, gözlerini kapat ve içeriye sadece sessizliğin ve huzurun girmesine izin ver.

Ve şimdi meleklerin sessizliği korumanı istiyorlar. Düşünce, duygu ya da eylemden uzak, sakin bir sessizlik.

Şimdi konuşmanın, savunmanın veya plan yapmanın zamanı değil. Tam tersine, bir parça da olsa kendi kendine sessiz olmanın zamanı şimdi. Bunu yaptığında, her konuda çok daha net olduğunu göreceksin. Sessizlikte sana gelen hislere güven. Onlar meleklerin yönlendirmeleridir.

Bir süre susup bekleyerek, meleklerine sana yardım etmeleri için zaman ve fırsat ver. 

:KK200::KK200::KK200:
Sessizlik yemini edip manastira kapanacagim beni orda bulsun meleklerin

X