Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ben karşında kıskanç baskıcı bir adam gördüm seni de ona mıy mıy cvp veriyn aklın sıra kendini ezdirmemeye çalışıyon gördüm ama bu adamı beğenmedim ben önemli olan senin beğenmen
ama falın diğer tarafı nasıl tek resim ilerisi gerisi çıkmamış ama adam ı çok yermeyşm bak o kadarda kötü bir insan değil sadece senin haraketlerin çok normal çok naifsin bu adama göre değilsi n adam kötü biri değil ama sen bundan 2 tık daha iyilerine layıksın sen onun hayata dik duruşuna vurulmuşsun ama bilemmedim

canım çarşamba sen anlat karadeniz cumartesi fazilet o günler katiyyen bakmam diğer günler havamdaysam bakarım

ben karşında kıskanç baskıcı bir adam gördüm seni de ona mıy mıy cvp veriyn aklın sıra kendini ezdirmemeye çalışıyon gördüm ama bu adamı beğenmedim ben önemli olan senin beğenmen

tamam tesekkur ederim. yuregine ellerine parmaklarina saglik Rabbim karsina hayirli, sana huzur, mutluluk , kiymet verebilecek , eli bol, iyi yurekli bir ESSS nasip etsin INSALLAHHHHH...

knka ben dua edıyorum 2dir sana 3uncuy içeyim 3leyeyim bi ara hıhı:)
subay olmasın şkil ben gbi. olursun

knka ben dua edıyorum 2dir sana 3uncuy içeyim 3leyeyim bi ara hıhı:)
subay olmasın şkil ben gbi. olursun
canım kendi hayat standartımın altında değil üstünde olsun yyeter çok gözüm yükseklerde değil ama artık yakışıklı istiyorum ya çirkin olsun benim olsun dedim olmadı artık çıtayı yükselttim

kız anamm benim adammı bu:)
yokkız snn enerjin gecmiştir bnmki iyi adamdır sadecebz anlaşamıyırz:)

Yakışır panpa sana yükslt tabi çirkinleib masrafı cok oluyo

olmaz oyle ya hiç bgnmrdim bnmki mi tek t... şlı haha:) bu bnmki. deıldir fal içenindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…