Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Hadi at kurmayım gece gece sana da bakayım sonra detaylı bakarım şimdi paşaçayı gibi bakayım sonra demleme bakarım belki enerjin iyiyse güzel de bakabilirim yolla yolla geldi enerji
Yaş ve isim de söyle ki 60 yaşında menopozlu kadına deneyim hamile gördüm seni diye hahahahah çok iğrenç espri yapıyom

:)

Eklentiler

• 20180325_202036.jpg
    20180325_202036.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 17
Pampalar fallara beleşe bakıyom ama bunların bir karşılığı var ya bana evlenmem için dua edeceksiniz yada çevrenizde çok çok iyi efendi yaşı 38 ve yukarısında güzel mesleği olan paralı annesi babası ölmüş yada uzağında olan yakışıklı evlenip ayrılmam sorun olmayan moderen olsun ama abdestli olan subay yada öle böyle birini bulun

ahahahahhahaha var oyle biri sen bak yeterki ahahhaha kismete bak ... ozelden anlatirim :)))))

Hayran hayran bu adama bakıyon sen yavrum ıssız bir adada tek daş... lı bu adam la kaldın psikolojisine girme hiç beğenmedim gerzekk kendini ne sanıyo sizin inişli çıkışlı ilişkin bu adamla ayrıl barışlı

Tek das...li hahahahha yerlere yattim gulmekten, sen beni guldurdun ya ne diyeyim:)))):KK70::KK70:o ne guzel tespittir

Pampalar fallara beleşe bakıyom ama bunların bir karşılığı var ya bana evlenmem için dua edeceksiniz yada çevrenizde çok çok iyi efendi yaşı 38 ve yukarısında güzel mesleği olan paralı annesi babası ölmüş yada uzağında olan yakışıklı evlenip ayrılmam sorun olmayan moderen olsun ama abdestli olan subay yada öle böyle birini bulun

Anam istediğiniz dua olsun ben bol bol ederim valla ehehe. Çevremde istediğiniz kriterlerde eleman yok ama :/ Bakabilirseniz gönderiyim mi fincanımı? :rolleyes:

ben karşında kıskanç baskıcı bir adam gördüm seni de ona mıy mıy cvp veriyn aklın sıra kendini ezdirmemeye çalışıyon gördüm ama bu adamı beğenmedim ben önemli olan senin beğenmen

bunu ekleyebildim yaa.. kuculte kuculte anca bu olmustu.. herkez nasil yukluyor onuda anlamadim.. idare et. :KK66:
diyorum ki dun aksam pytihia icin icmistim bunu. onun falimi acaba diyorum, .onun icin icildigi icinmi acaba .. oyleyse sonra yine icerim sana uygun birgun..

X