Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Gunaydin kizlar . Gece gece cok kaynatmissiniz ben ettim valla canim cok saolasin :)) Soyle bi dusundum ama o yas grubundan yok. Karsina cikmasi icin ederim dua da

Günaydın kızlar stresli. bir günde hayallerim bumuydu kahrolsun diye uyandığım iş yerinde ki. tipleri görüp bunlarlamo çalışıyorum dediğim bir gübde mesajlarınızı okuyup rahatlıyorum:)
akrepleri gömmüşsünüz bende akrebim ama erkeği daha fena oluyor şükür bana rastlamadı 2akrep nasıl olur bilemem amayükselen akrep bnmkinin ve saydığınız huylara sahip cimrilik hariç

Ben de akrebim kin tutma ve kıskançlık kötü özelliğim

Aynen ya Diyorumki onunda yukseln akrep belki. beni anlar desemde tatmib olamıyorum hatta okadar kıskancım ki birgun konuşmasak başkaıs mı var derim, zaman tanı bana cümlesi aslında guzel bir cümle ozellikle erkekler bunu evlilik kararı almadan önce kurarlar ama bendeki etkisi yeni biri buldugu ona yazdığından tut zaten hiç sevmediği. oyaladığına kadar binbir paranoya çeşnisi

Bende çok kuruyorum bissürü entrika yazıyorum ama çıkmıyor Sonra rüyama çok girer hep başkaları ile görürüm kuruntu ama şundan da kaynaklanıyor bir kere insanın güveni kırılınca paranoyak oluyor bence.Benimkide gitti bi kere aylar sonra geldi ama soğukluk olmuş benden yana

İlahi kızlar erkek akrepler anlattıklarımız :)

Bende doğuştan var o paranoyalar..söz konusu sevdiğim olunca artıyor dozajı.. kuruyorum kurdugumu ona ima ediyorum çıldırtıyorum artık hatta artık kendide söyledi bilsem sen konuşmazdm sana ilerde sevgln olursa nasıl tahammul edecek yandı herif bilr dedi artık biliyormusun yorum sizin :) ben aşk ilişkilerinden pek anlamıyorum enufak kavgayı bitiş sanırsım duygusal paranoyalarımdan ötürü.. ama hiç bitmemişti artık hiç etmediği. lafları ettiği için bitmiş olabilir zamana bırak gbi açık kapı sözler vs. buna işaret.. ozmn sennki sana yıne doner ama bnmkisi zor biraz kanser ettim adamı

Benimkinde sıkıntı şu etrafı çok dinliyor ben kıskançlık özelliğimi çok göstermemeye çalışıyorum kuruyosam kendi kendime kuruyorum Ama o kim ne derse inanıyor ya milletin sözüyle gitti ne diyim yani

Benimki o tür kıskanclıktan ziyade ilişkimiz yalanmı artık bittimi. türünden kıskanclıklar mesela işim var diyor inanmamam gbi.. beni taciz etme dıyo sonra ya birde bendr birşey var kavgada gözüm kör olur sonra pişman oluyorum

Bayılıyorum sana beyaz akrep on yildir bu fal işinin icindeyim.Senin gibi olan beş elin parmağını geçmez panpa sen fal bakınca rahatkiyor insan bir de tam isabet yapıyorsun

Bayılıyorum sana beyaz akrep on yildir bu fal işinin icindeyim.Senin gibi olan beş elin parmağını geçmez panpa sen fal bakınca rahatkiyor insan bir de tam isabet yapıyorsun

Ben 2.ciyi.baktırmaya çalışıyorum bu gece bakalım mı ilkdefa canlı yayında fal baktırabilirim eglenirdik hihi:)

Ben ictim bile :) bakarsa artik bilemiyorum, belkide bana hic bakmaz

SANA HEDIYE UCURDUM :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…