Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar 3harflilerle bakılan falların %50 si çıkıyor diyene 3.rastlayışım bu nr düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
anneme bi kadın bakmıştı boşanma görmedim sadece parasını yiyecen dedi ikincş kısım çıktı ilki çıkmadı. kadın efso bakıyordu banada annem üzerinden şuanki adamı söyledi ama sonuc yok henüz, birdr devlet kapısı gormıştü iş anlamında yordu ama ben master yaptıgım devlet Üniversitesine yordum bunu... yorumlarınızı alım panpalr

Bence fal baktirinca mevcut durum enerjisinde degisimler oluyo . Bende boyle dusunuyorum. O yuzden patliyor filan diyoruz

Bence fal baktirinca mevcut durum enerjisinde degisimler oluyo . Bende boyle dusunuyorum. O yuzden patliyor filan diyoruz

Hadi ya geçen bir arkadaşım da dedi bunu, oda baktırdı bende ikimizde eskilerle barışmıştık 2gün içinde arkadaş la buluştuk "olmuyo kanka bunlar bizi terkediyo ufaktan galiba" dedik ki. şimdi bende faldan mı gidişat bozuluyor dıyorum bu konuda da usttr yazdıgım konularda yorum beklıyrıum herkes çalışıyor galiba kızlar ya akşam çay ınızı kahvenizi yapın gelin buraya

Merhaba kızlar kahve falı bakıyorum, karşılıklı bakmak isteyen var ise fallaşalım :)

Canım bu konuyla ilgili beyazakrebin 1575. Sayfada açıklaması var falla alakalı. Benim pek bilgim yoktur.

Yani bende çok bir bilgiye sahip değilim ama ne zaman böyle baktırsak mutlaka enerji degişiyor sanki. O yuzden sadece an olarak degerlendirmek lazım bnce. Gelecek zaten %50 . Ya olacak ya olmayacak genelde

Okudum supersin kanka ya katılıyorum şimdi anladım şu birayda 10falcı gezdm birde begendıklerimi turladım başa döndüm :)
buarada ben yazdım ve temelli bitirdim busefer buda fal yuzunden olablır ölüyordum yoksa bn bunun için

Selamlar. naizen in falını iyi sallamışım mı B Beyazakrep bilirkişi olarak sana sormak isterim benden falcı olur mu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…