Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Heheh ne yazdın merak ettim :)

çok ağar konuştuk ikimizde. bilmiyorum bu barışmı sessiz savaşmı:) odeğil de bugyn buraya yazdıgım konu etkili galiba.. adamla sukun oluyoru sonra pat bi. düşünce "acaba aldatıyor mu acaba neden Barıştı," hep bir art niyet aramalar paranoyalar geliyıe zihnime sonra pata küte dalıyorum:kızgın:

Soru sorulmadan olmuyor mu o dediğin

aslında normalde bakıyorum guzel tarot çıkanlarda oldu hatta ama buaralar kafam yok ya sadece soru uzerinddn bakıyorum aen bi. soru sor bakayım kendimi. geliştiriyorum olunca burdan bakıcam herkese.
ya benmki. barışmasına ragmen niye konuşmuyo

aslında normalde bakıyorum guzel tarot çıkanlarda oldu hatta ama buaralar kafam yok ya sadece soru uzerinddn bakıyorum aen bi. soru sor bakayım kendimi. geliştiriyorum olunca burdan bakıcam herkese.

Boşver soruyu sen anlat kafan böylede dağılır belki . daha neler oldu niye şüphelendin Sadece barıştı diye mi. Nasıl konuşmuyor barıştık dedikten sonra bidaha aramadı mı

selamlarrrrrrrr kizlarrrrrr
wuhuuuu demek baristiniz ,, :KK66: hayirlisi olsunnn

paranoyalar bitmez hic bir kadinda..biterse erkekten farkimiz kalirmi? kalmaz..iyiyiz boyle.. bosver soyut seyleri sorgulamayi... eldeki somut seyler hakkinda konusalim. neler dedi, tavri nasildi.. kut gibi miydi..

Arkadaslar fal bakacak birine ihtiyacim var, kendim bugun bakamam ama yollarsaniz yarin yanitini alirsiniz. Kahveyi yukluyorum buraya bakan olursa diye

paranoyalar bitmez hic bir kadinda..biterse erkekten farkimiz kalirmi? kalmaz..iyiyiz boyle.. bosver soyut seyleri sorgulamayi... eldeki somut seyler hakkinda konusalim. neler dedi, tavri nasildi.. kut gibi miydi..

Bende çok paranoya var anlık düşüş yaşıyorum :KK43: şuan mesela düştüm oglen iyiydim.. somut seylere bakrsam bogulmuş biraz sıkılmış nefes almak istiyor devam istiyo desem istemiyor cunku konuşması laızmdı madem Barıştı oda yok.. ee bitirmedi de.. işim var mesgul um tavırlsrıda tipik erkge dogru kaydgnı gosteriyor bendd acaba baskası mı var dıye kurguluyorum.. beni kendime bırak zmana tanı tavırları cabası, ilişkinin bitişini ifsde eddn cümleler deilmidir benmi cahilim:KK43:
hersey biryna kavgada edilen agar. sozler unutulurmu

Kendime birak beni diyorsa birak ne hali varsa gorsun, donerse senindir, donmezse zaten hic senin olmamistir derler. o durum sanki... ayrica iki gunde yeni sevgili yapacagini dusunmuyorum tabiki oncesi yoksa.. :KK43: agir cumleler kullandiysaniz onun nazi mi cektirmek istiyor ki o zaman.. diyecem ama o durumdada seni kaybetmemek icinde konu acar konusmanin devamini getirirdi.. ben oyle algiladim yani.. Ama en azindan aklindaki soru isaretleri kalkmadimi?

Kendime birak beni diyorsa birak ne hali varsa gorsun, donerse senindir, donmezse zaten hic senin olmamistir derler. o durum sanki... ayrica iki gunde yeni sevgili yapacagini dusunmuyorum tabiki oncesi yoksa.. :KK43: agir cumleler kullandiysaniz onun nazi mi cektirmek istiyor ki o zaman.. diyecem ama o durumdada seni kaybetmemek icinde konu acar konusmanin devamini getirirdi.. ben oyle algiladim yani.. Ama en azindan aklindaki soru isaretleri kalkmadimi?

Zaten ben sil beni. dddim o adsm akıllı devam edelim dedi. ama zamana bırak demesi. tipik erkek kilişesi beni. düşündürdü. şimdi ben ona yazsam bilr en ufak mesajımda işim var vb diyecek ben mutsuz bunu göze alamam bizim ilişkimiz bitti bunu kabul etmek lazım erkeklerlw aram hiç. yok olamadı olmayacakta inan yedıgımde içtiğimse tad yok ya
neyse fal topiği. ya kızmasınlar bize. şimdi:KK43:

X