Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
philly , Jewels_
aslında o yalanla dolanla veya ricasızca atlayan kişileri görmezden gelmek en iyisi ama insanın her anı bir olmuyor, sinirliyken falan okumuşsan yazılanı tepen iyice atıyor :)
Jewels_ kendini kötü hissetme canım, arkadaş da kendini tanıtmış oldu böylece. canı istediğinde birbirlerine fal bakacak kişileri kolaylıkla bulur. burda yeni gelip yazanlara genelde farklı gözle bakar olduk o bahsettiğimiz kişiler yüzünden.

B Beyazakrep malum burası hem muhabbet hem fal. Falı yaptık şimdi sıra muhabbette biraz kendini tanıt kimsin nerde yaşarsın kaç yaşındasın ne iş yaparsın:)
Ben İstanbul Bayrampaşa da oturuyorum çalışmıyorum evde oturuyorum mesleğim muhasebecilik tembel ve miskin olduğumdan evde oturmayı tercih ediyorum 38 yaşındayım evlendim ayrıldım

Arkadaşlar hepinize çok iyi bakmak isterim yanlız ev ev değil sitli baba tekkesi babam ameliyat oldu gelen giden telefonlar dizilerim tam kafam rahat değil şu anda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…