Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar Bakırköy’de kuzey diye bir falcı varmış gidenler var mı aranızda varsa yorumları nasıl kaç dk bakıyo nasıl ayrıntı verebilirmisiniz rica etsem

Kızlar Bakırköy’de kuzey diye bir falcı varmış gidenler var mı aranızda varsa yorumları nasıl kaç dk bakıyo nasıl ayrıntı verebilirmisiniz rica etsem

Istanbul'da falcilar konusu var ya, orada sor orada bilgi gordum Kuzey ile ilgili, Birde arama butonundan kuzey diye arattir cikar bilgi verilen yazilar.

Ya ben mesaj atıyom da nereye kime bende bilmiyom bi yazı görüyom altına yazıyom Aslı’ya sormak istedim ne falı bakıyon diye

Evet gittim kuzeye gittim yoğun uğraştan sonra Çeşme suyundan iğrenç ötesi Türk kahvesinden sonra kuzey yemek yemedim biraz bekleyin dedi o sıra yanda masada oturan kadına nasıl diye sorduk her hafta geliyormuş her hafta gelen bir insana falda ne söylenir bilemedim ‍♀️ neyse sıra bana geldi sadece ismimi ve yaşımı sordu diğer falcılar gibi burç ve kişilik analizi yapmadı tak tak söyledi adam geleceğe dair yakın tarihler verdi 7 hafta gibi ben çok beğendim ücrette 40 tl .

Yanlız gideceksen eğer çalışmıyorsan gündüz vakti git biz tam iş çıkış saatlerine doğru gittik bizden sonra 4 kişi geldi hepsiylede kanka olmuş adam öpüş kokuş ama anlaşılan 1 yıl içinde benle de kanka olacak artık dediği çıkarsa rakı balıklar falan da olursa şaşırmayın

X