Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
angelmiracle angelmiracle

canım biriyle karşılıklı bir konuşman olacak bu konuşma sana iyi gelecek.

çevrende kuyunu kazan orta boylu esmercene bir adam var bu adama dikkat etmelisin canım.

bir e harfi ve bir kadın çıkmış cnm uzun boylu bir kadın bu arkadaşlarından biri sanırım tertemz çıkmış hem harf hem kadın.

birilerini hayatndan çıkartmayı mı planlıyorsun bence bunu bir an önce yapmalısın .

sıkıntılı günlerin geride kalacak artık ferraha ermene az kalmış

cnm bir yolun var 2 kişi gideceksiniz siz bu yola. bir adam ve sen baban mı arkadaşn mı göremedim adamın kim oldğna dair.

sen birinin bir sırrını omuzlayacaksın ağır gelecek bu sır cnm. fazla etkisinde kalmamaya bak bu sırrı verecek kişinin adında yada soyadında m harfi var

sıkıntıların arasında tertemiz bir 4 rakamı çıkmış cnm ama neyle ilgli oldğnu vermemiş falın.

mahkemelik bir işiniz varsa temize erecek bu işiniz canım sizden yana çıkacak sonuç

kin beslemeyen bir yapın var cnm bu yüzden insanları çabuk affediyorsun ama yapma kırıcı olmaya devam ediyor insanlar senden yana.
Balim cok tesekkurler :)

R riverarivera

Kuzum yenilenme dönemi cikmis sana bu cok guzel bir karttir arinma yenilenme iyilesme gibi bir durum soz konusu. Ruhsal anlamda sıkıntılı bi donemden gecmissin sanirim yani boyle cok buyuk olmasa da ufakli tefekli sıkıntılar ya da soyle diyim mutlu olacağın cok bir sey olmamis gibi
Fakat oyle guzel kartlar geldi ki sana boyle resmen bir yardim melegi geliyor yenilenmen icin elini uzatıyor sana
Ask hayatinda da ya bir gecmiste yasadigin bir kalp kirikligi ya da askta istediğini bulamadigini goruyorum hani hep bi seyler icin ugrasmissin da sonuc alamamissin verdigin emeklerin karsiligini bulamamissin tarzinda
Ben hayatina yeni birinin girecegini goruyorum ama bunun icin daha zaman var diyo kartlar yani suan ask icin dogru zamanlar degil bu siralar daha cok kendi kisisel seylerinle ilgilenmen lazim hani sosyallesmek kendini mutlu etmek vs. gibi kendine yonelmen lazim
Is hayatinla ilgili bir bilgi vermiyor kartlar calisiyor muscokn calismiyor musun bilmiyorum ama yanit alamadim eger calismiyorsan yakin surecte bir is göremedim yani veya calisiyorsan hani bekledigin bir yukselis vs. varsa bu olmayacak anlaminda
Ama bak ilerde ask hayatina biri gircek dedim ya bu insanla cok tutkulu bir ask goruyorum bu insan senden yasca buyuk veya yasindan daha olgun olacak ve bu ozelligiyle seni cok etkileyecek ve bu adamin kalbinde yerin bir yere sahip olacaksin hani gelip gecici bir sey olmayacak bu
Ama bunun icin yakin surec diyemem daha zamani var kuzum
Bir de gizemli bir dusman cikti burdan bir kadin bu orta boylarda oyle hissettim yuzune gulen ama icten ice seni cekemeyen bir insan bu kisi yuzunden bir isin ters gidebilir dikkatli ol derim balım herkese cok kendini açma :)
Canim cok tesekkurler :)).

Tamam kuzumm aciyorum fincani da asagi atiyorumm

Kuzum 1-50 arasi 10 sayi soyle bir de sorunu sor fincani asagi atiyorum simdi

Tamam kuzum sen de sorunu sor 1-50 arasi 10 sayi soyle

Oo kuzum falin cok olayli duyan gelmiss:)))).Inanilmaz aktif bir doneme gireceksin.Bir erkekle bir konusman olacak ama sen boyle magrur cikmissin birseyleri agirdan alir gibi temkinlisin ama karsi taraf daha baskin ve istekli cikmia ama ikinizinde duygusu var guzel cikmis.Bu arada bedeni at seklinde olan bir kadin cikmis parasal veya duygusal bir kisnet var ve cok guzel olucak.V harfli birini gordum boyle birinden bir haber veya teklif alabilirsin yakin zamanda.

Devekusu var yine o da kismettir ben birde boyle dalli budakli bir gul gordum bir dilegin ya da cok istedigin birsey olacak.Hane disundan iki kisi ziyaretinize gelecek canim ama hayirli gordum.

image.jpg

Oo kuzum falin cok olayli duyan gelmiss:)))).Inanilmaz aktif bir doneme gireceksin.Bir erkekle bir konusman olacak ama sen boyle magrur cikmissin birseyleri agirdan alir gibi temkinlisin ama karsi taraf daha baskin ve istekli cikmia ama ikinizinde duygusu var guzel cikmis.Bu arada bedeni at seklinde olan bir kadin cikmis parasal veya duygusal bir kisnet var ve cok guzel olucak.V harfli birini gordum boyle birinden bir haber veya teklif alabilirsin yakin zamanda.

Devekusu var yine o da kismettir ben birde boyle dalli budakli bir gul gordum bir dilegin ya da cok istedigin birsey olacak.Hane disundan iki kisi ziyaretinize gelecek canim ama hayirli gordum.
Kuzum bu kadar kisa bakmana uzuldum ama yine de sagol :)

Kahve falıma bakana kahve veya tarot bakabilirim.

Eklentiler

• 20170503_112721.jpg
    20170503_112721.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170503_112729.jpg
    20170503_112729.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170503_112831.jpg
    20170503_112831.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar çok önemli bir karar aşamasındayım yani hayat memat meselesi. Bakan olursa falıma çok sevinirim.

Falında inanılmaz bir baskı gördüm. 4 bir yandan sıkıştırılmışsın. Nasip kapıların hep kapanmış şimdiye kadar ama daha fazla kapının önünde duramayacaklar. Nasibin patlayacak resmen yakın zamanda. Senin hep üstüne basıp insanlar istediklerine ulaşmış. Artık sıra sende. Boyun eğiyor gibi gözüküyorsun itaat ediyor gibi fakat özgürlüğün ferahın yakın. Ummadığın bir yoldan rahata kavuşuyorsun içinde bulunduğun baskılı durumdan çıkıyprsun. Zamanın çok az kalmış.

Buhün biraz yoğunum ama yrn akşam uygun tabiki
Canım fincan fotolarını yükle istersen.
Soruların içinde kart açacağım.
Isim, yaş, burç ve net şekilde sorularını yazman gerek. Soru biriyle ilgili ise onun da aynı bilgileri gerekli :)

Canım fincan fotolarını yükle istersen.
Soruların içinde kart açacağım.
Isim, yaş, burç ve net şekilde sorularını yazman gerek. Soru biriyle ilgili ise onun da aynı bilgileri gerekli :)
banım sana özel mesaj atma hakkım yok mu sorularımı özelden yazmayı tecih edrdim o yüzden sordum bu arada senin falını da bekliyorum

X