Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşmak varsa melek destesi açıyorum sorunuz üzerine eger artik sadece bu başlık altında fallaşmak isterim özelden ise farkli bir durum olursa ancak o sekilde, isteyen varsa yazsın :dondurma:

Fallaşmak varsa melek destesi açıyorum sorunuz üzerine eger artik sadece bu başlık altında fallaşmak isterim özelden ise farkli bir durum olursa ancak o sekilde, isteyen varsa yazsın :dondurma:
Canim.var sen fincan at.Ask ve is hayatimda neler olacak.Hayatima yeni biri girecekmi ?Iliskimiz nasil olucak ?

Ben varim. Yolluyorum sende yollar misin,senle hic fallasmadik :KK66:)).
Eki Görüntüle 1990194
Eki Görüntüle 1990195
Eki Görüntüle 1990196
biri var cnm şuan tanımadğn ancak onun seni tanıdığı uzun boylu esmer biri. bu kişi senin arkandan gelecek bir yerlerde tanışmak isteyecek seninle canım.

ama aracı vasıtasıyla tanışmak isteyecek yani ortak bir tanıdığınız var sizin.

ancak biraz daha zamanı var cnm yaz gibi diyelim biz buna.

biri ile karşılıklı konuşman olack bu kişi mevkice senden yüksek biri. bayağı baskın çıkmaya çalışacak sana ama istediği amaca ulaşamayacak .

sanki bu senin üstün kişi seni ezmeye mi ne çalışacak ama sen bu kişiye fırsat vermeyeceksin erkek kilolu biri bu üstün olan kişi canım.

biriyle tanışacaksın demiştim ya cnm 4'lü bir vakitte olacak bu tanışma.

bir kalp var ancak biraz sıkıntılı çıkmış cnm sanki sıkıntılısın bu aralar kalpten yana.

birşeyler için dua ediyorsun ellerini açmışsın sabret duaların kabul olacak.

adında yada soyadında a harfi olan temiz biri var cnm çevrende. sana daima destek olan biri bu a harfindeki kişi canım.

tanışacğn erkek ile zamanı gelince çok güzel bir muhabbetn olack cnm

Kızcem sana da mı kopyala yapıştır attılar. :)

Kuzuk kopyala yapistirdan ziyade ben o kadar emek verip ugrasip uzunca yaziyorum karsiliginsa 2 3 satir bir sey geliyor emegime uzuluyorum :silah:
Evet onlardan da bolca mevcut burda, bakcam diyip baktırıp kaçan da çok. Daha önce bi iki kişiyi ifşa ettim, bi de üste çıkıp kavga çıkaran da oldu. :duduk:
Benden o yüzden bir süredir burda fallaşıyorum sadece, sinirlerim bozulduğuyla kalıyor diğer türlü. :kahve:

biri var cnm şuan tanımadğn ancak onun seni tanıdığı uzun boylu esmer biri. bu kişi senin arkandan gelecek bir yerlerde tanışmak isteyecek seninle canım.

ama aracı vasıtasıyla tanışmak isteyecek yani ortak bir tanıdığınız var sizin.

ancak biraz daha zamanı var cnm yaz gibi diyelim biz buna.

biri ile karşılıklı konuşman olack bu kişi mevkice senden yüksek biri. bayağı baskın çıkmaya çalışacak sana ama istediği amaca ulaşamayacak .

sanki bu senin üstün kişi seni ezmeye mi ne çalışacak ama sen bu kişiye fırsat vermeyeceksin erkek kilolu biri bu üstün olan kişi canım.

biriyle tanışacaksın demiştim ya cnm 4'lü bir vakitte olacak bu tanışma.

bir kalp var ancak biraz sıkıntılı çıkmış cnm sanki sıkıntılısın bu aralar kalpten yana.

birşeyler için dua ediyorsun ellerini açmışsın sabret duaların kabul olacak.

adında yada soyadında a harfi olan temiz biri var cnm çevrende. sana daima destek olan biri bu a harfindeki kişi canım.

tanışacğn erkek ile zamanı gelince çok güzel bir muhabbetn olack cnm
Saol kuzum ise girecekmiyim ?bu yoneticu kisi o herhaldr erkek :)).Bende bakiyorum seninkine:).

X