Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
belki etkileşimleri olumludur canım
nette siteler varmış kart çekebileceğin, istersen sen tekrar çek içine sinmediyse
Ben tam bilmiyorum nasıl bakıldığını, yani etkileşimlerini falan, sadece kart anlamlarını biliyorum. :KK49:
Inşallah olumlu çıkar. Aslında kupa ikilisi, değnek altılısı ve değnek sekizlisi en sevdiğim kartlar düzken :)

Ben tam bilmiyorum nasıl bakıldığını, yani etkileşimlerini falan, sadece kart anlamlarını biliyorum. :KK49:
Inşallah olumlu çıkar. Aslında kupa ikilisi, değnek altılısı ve değnek sekizlisi en sevdiğim kartlar düzken :)

ben kart anlamlarını da bilmiyorum ezbere :) o yüzden bişey diyemicem canım :)
daha güzel şeyler duymak istersen melek açılımı yaptır canım onunkiler daha umut dolu sözler oluyor :)

Canim ben iskambil kartları ile bakmaya çalışıyorum o yüzden pek iyi değilim dedim. :) birisi benim yerime çekerse öyle bak. :) ben şimdi içeceğim. :)
Canim merhaba,
Dilersen internetten de tarot karti cekebilirsin 10adet sonra bana foto cekip yollarsin

teşekkür ederim balımm beklediğime fazlasıyla değdi :)
kız işyerimin kat sayısını bile bildin :) müdürüm ince uzun boylu adında soyadında b e harfleri var :)
ağzına sağlık :)
Jadooscumm,
Cok sevindim tutturabildigim seyler olmasina.
Benim fal yorumlamam kesinlikle elektrik isi, bazen alakasiz yorum yaptigimi soyleyenler oluyor malesef:)
Insallah hakkinda hayirlisi olur guzel kalpli arkadasim
Kocaman sevgiler sana,

ben kart anlamlarını da bilmiyorum ezbere :) o yüzden bişey diyemicem canım :)
daha güzel şeyler duymak istersen melek açılımı yaptır canım onunkiler daha umut dolu sözler oluyor :)
Ben de falcılara gide gide ezberledim :KK70:
Evet geçen ben de ilk defa baktırdım melek kartları ile çok moralim bozukken iyi gelecek cinsten bir fal. :KK74:

biraz kafan bulanık senin. Etraftan çok fazla laf söz duyuyosun sen ve ister istemezde takıyosun bunu oldukça. Biri çıkmış sende ayrı mısınız sevgili mi bilemiyorum ama iniş çıkışlı gibi böyle tam sevgili gibi göremedim ben. Sen gitmişsin gibi ama o kişiden telefon görüyorum ben.
ayrıca geçmişte bıraktığın başka birininde haberi gelecek sana.
Bu şu ankiyle aranda duvar örülü gibi çıkmış bu duvar yıkılması zorlaşan bir duvar gibi ama. Üst üste kapatıyosunuz siz tuğlaları resmen. Aslında ikinizinde yüzü birbirinize dönük, göremiyosunuz.
Yüz yüz bir konuşmanız olacak ama iyi değil bu konuşma.
Ya bununla sürüncemeler devam edecek. Fal sonuçta üzmek istemem ama ben bu adamı pek sevmedim olumluda görmedim.
Sen biraz bu kişiye odaklı gibisin yani herşeyini etkiliyo birşeyin kötü gitmesi.
Oturup yalnız başına çok düşünüdğün zamanlar var gibi senin.
Adında T E harfleri gibi harfler olan bir kız çıkmış bide. Bu tam bir yılan dikkat et buna.
Bu adam esmer mi? Esmer biri var. Bak olumlu görmesem de bu kişiyle öpüşmen çıkmış bu öpüşme yakın zamanda olacak ama bu adama çok güvenme ya.
Bide seni gözetleyen insanlar çok fazla nazara çok çabuk geliyosun.
iş ya da okuyosan okulla ilgili birşey göremedim ben her yerde falın bu erkeği gördüm tutturabildiysem tabi:)

çekeyim canım
büyücü
imparatoriçe ters
para ikilisi
değnek sekizlisi ters
kılıç ikilisi ters
kılıç üçlüsü
kupa ikilisi ters
değnek altılısı ters
kupa kralı ters
değnek prensi ters
Jewels_ Jewels_
Canim merhaba,

Kartlari yorumlayacak olursam pek ic acici seyler malesef soyleyemeyecegim o yuzden kahveni de icip gondermeni rica ediyorum senden.

Yasadigin evde, kucuklugunden beri aile arasinda tartismalar olmus hep, annen ile babanin arasi sanirim oldukca kotu ve sen aile bireylerinden birisiyle kus musun, baban oldukca sert birisi gibi.
Babanla olan bu sorunlar yuzunden, erkeklere karsi olan guveninin oldukca sarsildigini hissediyorum. Aslinda, insanlar hakkinda oldukca olumlu dusunmeye calisan ve hep iyiye yoran bir yapin var, ama zaman zaman of artik yeter boyle olmak istemiyorum der gibisin.

Yaklasik 2 senedir, islerin sanki daha yavas gidiyor, hatta neye elimi atsam kuruyor der gibisin. Hep beklemen gerekiyor guzel seylere ulasabilmen icin.

Affina siginarak yaziyorum, eski sevgilinle kotu mu ayrildin, ya da bilmedigin bir yuzu mu cikti ortaya , seni resmen yikmis birisi var. onun burcu terazi miydi? Ya da sen mi terazisin?

Suan gorustugun kisi evlenmis bosanmis birisi ya da nisanlanmis ve sonrasinda ayrilmislar.
Acikcasi ben bu kisinin senin icin hayirli olmadigini hissettim.

Hayattan tek istedigin sey; seni gercekten sevecek bir erkegin olmasi. Parada pulda hic gozun yok, inan bana guzel seyler de olacak hayatinda ancak birazcik zamana ihtiyacin var...

Eve gittigimde senin icin melek karti da cekip yazacagim.

_Jadaloz_ _Jadaloz_

Merhaba once genel yorumlarla baslamak istiyorum, bu aralar hayatinda veya kendi icinde yasadigin olumsuzluklar seni bi hayli sıkmış gibi cok bunalmis ciktin, fakat tum guzellikler icin zaman var daha zamani gelmemis. Birinin senin sefkatine cok ihtiyaci var resmen ellerini acmis senden sevgi bekliyor bunu ben küçük bir cocuk olarak goruyorum ama bir arkadas vs. de olabilir. Senin bir yolun varmis bu terfiyle alakali olabilir belki ama yol karti ters cikti bu yolunun kapandığını goruyorum ama bir kapiyi kapatan allah baska bir kapiyi acarmis, bir süre sonra beklenmedik bir olay yaşıyabilirsin bu cok güzel cok mutlu olacagin bir haber ve bu haberden sonra hayatinda dizginlik sakinlik huzur geliyor boyle derinden bir oh cekeceksin. Evet işle alakalı suan terfi görünmüyor oldugun yerde kalacaksin olarak cikmis. Bir de kalbini kirdigin bir arkadaşın olabilir mi? Belki farkinda olmadan da olsa birinin cok kırıldığını görüyorum ve sen belki farkinda olmadigin icin bunu duzeletemiyceksin bi sure. Kesinlikle sunu soyleyebilirim mutluluk kapina geldi gelecek yani dedigim gibi biraz sıkıntı sonrasi mutluluk var. Bir de boyle kalabalik bir grupla bir yere gideceksiniz orda bir kadinin dedigi bir laf seni biraz gerecek ve bi tatsizlik yasancak sanki ve o kadin o lafi kasıtlı olarak edecek sanki boyle seni cekememe gibi bir durumu var gibi bir de haneye cok uzaktan birinin goz ettigini görüyorum. İş ortaminda sevilen ve takdir edilen birisin fakat aralarinda birinin seni çekmediğini goruyorum bu kalabalik ortamda sana laf edecek olan kisiyle ayni olarak hissettim. Gorduklerim bunlar :)

Jewels_ Jewels_
Canim merhaba,

Kartlari yorumlayacak olursam pek ic acici seyler malesef soyleyemeyecegim o yuzden kahveni de icip gondermeni rica ediyorum senden.

Yasadigin evde, kucuklugunden beri aile arasinda tartismalar olmus hep, annen ile babanin arasi sanirim oldukca kotu ve sen aile bireylerinden birisiyle kus musun, baban oldukca sert birisi gibi.
Babanla olan bu sorunlar yuzunden, erkeklere karsi olan guveninin oldukca sarsildigini hissediyorum. Aslinda, insanlar hakkinda oldukca olumlu dusunmeye calisan ve hep iyiye yoran bir yapin var, ama zaman zaman of artik yeter boyle olmak istemiyorum der gibisin.

Yaklasik 2 senedir, islerin sanki daha yavas gidiyor, hatta neye elimi atsam kuruyor der gibisin. Hep beklemen gerekiyor guzel seylere ulasabilmen icin.

Affina siginarak yaziyorum, eski sevgilinle kotu mu ayrildin, ya da bilmedigin bir yuzu mu cikti ortaya , seni resmen yikmis birisi var. onun burcu terazi miydi? Ya da sen mi terazisin?

Suan gorustugun kisi evlenmis bosanmis birisi ya da nisanlanmis ve sonrasinda ayrilmislar.
Acikcasi ben bu kisinin senin icin hayirli olmadigini hissettim.

Hayattan tek istedigin sey; seni gercekten sevecek bir erkegin olmasi. Parada pulda hic gozun yok, inan bana guzel seyler de olacak hayatinda ancak birazcik zamana ihtiyacin var...

Eve gittigimde senin icin melek karti da cekip yazacagim.
Ben teraziyim. Bu sıralar biri ısrar ediyor konuşmak için o nişan atmış olabilir. Ben istemiyorum zaten, istemediğim için pek araştırma da yapmadım açıkçası hakkında; ama ona rağmen pek güven de vermedi bana, aman Allah korusun beni.
Küs olduğum biri var da o aile biriyi değil sevdiğim bey. :) evet biraz öyle salağımdır, hep iyi taraflarını görmeye çalışırım insanların.

Canım sen de atsana bakayım ben de. :)

Eklentiler

• 20170321_173751.jpg
    20170321_173751.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170321_173802.jpg
    20170321_173802.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170321_173812.jpg
    20170321_173812.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170321_173822.jpg
    20170321_173822.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170321_173916-min.jpg
    20170321_173916-min.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170321_174023-min.jpg
    20170321_174023-min.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170321_174033-min.jpg
    20170321_174033-min.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 19
Ben teraziyim. Bu sıralar biri ısrar ediyor konuşmak için o nişan atmış olabilir. Ben istemiyorum zaten, istemediğim için pek araştırma da yapmadım açıkçası hakkında; ama ona rağmen pek güven de vermedi bana, aman Allah korusun beni.
Küs olduğum biri var da o aile biriyi değil sevdiğim bey. :) evet biraz öyle salağımdır, hep iyi taraflarını görmeye çalışırım insanların.

bizde fallaşalım müsait olursan olur muuuu?:)

babyster babyster

Merhaba, ilk olarak sunu söyleyemeliyim bu insani gercekten sevdiğini hem acilan ilk karttan hemde kartlardan aldigim enerjiden anladim. Evet suan konusuyosunuz ve sizin aranizdaki sorunun duzelmesi icin zaman akmaya baslamis bile. Siz suan konusurken daha barismadan once bi sorun daha yaşayacaksıniz bu konusmadan sonra sen tamamen biteceğini dusunceksin ama aslinda bu olaydan sonra iliskinizin kokleri guclenecek canlanacak adeta. Yani resmen bu size bir sinav olacak ve atlatacaksiniz bunu. Bunun sonrasinda ikinizi de yeniden mutlu ve huzurlu goruyorum yalniz sen daha bi sevinceksin boyle resmen icinde yeniden cicekler acicak kelebekler uçuşacak sıkıntılarından uzaklasip yalnizliktan kurtulup kendini yeniden bu insana acacaksin. Bu insan tam senin istedigin gibi biri, ondaki olan her seyi seviyosun. Yalniz siz baristiktan bir sure sonra sen bu insanin senden uzaklaştığını eskisi gibi olmadigini dusunceksin ama aslinda bunlar sadece kuruntu, seni sevdiğini hissediyorum ama senin sevginin yogunlugunu daha agir hissediyorum ve bu agirliktan dolayi kafanda bazi soru isaretleri korkularin olcak acaba sevgisi mi azaldi acaba ayrilcak mi benden gibi düşünceksin ama bu adamin sen gideceğini görmüyorum o disari kendini kapatmis baska birini istemiyo ustelik seni el ustunde tutuyor bu insanla uzun bir surec goruyorum evlilige gider mi bilmiyorum. Ama beraber uzun soluklu ve huzurlu bir sureciniz olacak bunu seni mutlu etmek icin kesinlikle soylemiyorum. Olmayacak gibi hissettigim seye olmaz diyorum ama kartlar olumlu yonde acildi. Fakat tam tatmin olamadim sizin icin 5 tane de ask karti actim ve bu kartlarda da seni dusundugunu seni istedigini görüyorum onu hala sevdigini hissettirmekten vazgecmemen gerekiyor. Yalniz kartlar ilerleyen zamanlarda bu iliskinin kalici olmayıp senin baskasiyla olacagini söylüyor. Ama fal bu sonucta degil mi? Her sey gonlunce olsun :)

Insallah hayirlisi neyse o olur hakkinda canim, salak demeyelim iyi niyetli diyelim:) senin gibi insanlar sayesinde hayattan umudumuz kesilmiyor zaten, ii bak kendine :KK66:
Tamam, birazdan kahveni yorumlayacagim.
Iskambil fali da bakabilirsen sevinirim:)
erkek arkadasim esmer, benim saclarim kumral tenim daha beyaz ona oranla
Ben de eklyorum kahve resimlerimi simdi;

Eklentiler

• IMG_0783.JPG
    IMG_0783.JPG
    75,9 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0784.JPG
    IMG_0784.JPG
    72 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0785.JPG
    IMG_0785.JPG
    71,6 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0786.JPG
    IMG_0786.JPG
    67,8 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0787.JPG
    IMG_0787.JPG
    65,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0788.JPG
    IMG_0788.JPG
    60,7 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0789.JPG
    IMG_0789.JPG
    67,2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0790.JPG
    IMG_0790.JPG
    58,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0791.JPG
    IMG_0791.JPG
    50,7 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_0792.JPG
    IMG_0792.JPG
    51,4 KB · Görüntüleme: 22

Eklentiler

• IMG_5516.JPG
    IMG_5516.JPG
    34,5 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_5517.JPG
    IMG_5517.JPG
    33,3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5518.JPG
    IMG_5518.JPG
    35,3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5519.JPG
    IMG_5519.JPG
    34,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5520.JPG
    IMG_5520.JPG
    37,3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_5521.JPG
    IMG_5521.JPG
    31,8 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_5522.JPG
    IMG_5522.JPG
    35,1 KB · Görüntüleme: 21
babyster babyster

Merhaba, ilk olarak sunu söyleyemeliyim bu insani gercekten sevdiğini hem acilan ilk karttan hemde kartlardan aldigim enerjiden anladim. Evet suan konusuyosunuz ve sizin aranizdaki sorunun duzelmesi icin zaman akmaya baslamis bile. Siz suan konusurken daha barismadan once bi sorun daha yaşayacaksıniz bu konusmadan sonra sen tamamen biteceğini dusunceksin ama aslinda bu olaydan sonra iliskinizin kokleri guclenecek canlanacak adeta. Yani resmen bu size bir sinav olacak ve atlatacaksiniz bunu. Bunun sonrasinda ikinizi de yeniden mutlu ve huzurlu goruyorum yalniz sen daha bi sevinceksin boyle resmen icinde yeniden cicekler acicak kelebekler uçuşacak sıkıntılarından uzaklasip yalnizliktan kurtulup kendini yeniden bu insana acacaksin. Bu insan tam senin istedigin gibi biri, ondaki olan her seyi seviyosun. Yalniz siz baristiktan bir sure sonra sen bu insanin senden uzaklaştığını eskisi gibi olmadigini dusunceksin ama aslinda bunlar sadece kuruntu, seni sevdiğini hissediyorum ama senin sevginin yogunlugunu daha agir hissediyorum ve bu agirliktan dolayi kafanda bazi soru isaretleri korkularin olcak acaba sevgisi mi azaldi acaba ayrilcak mi benden gibi düşünceksin ama bu adamin sen gideceğini görmüyorum o disari kendini kapatmis baska birini istemiyo ustelik seni el ustunde tutuyor bu insanla uzun bir surec goruyorum evlilige gider mi bilmiyorum. Ama beraber uzun soluklu ve huzurlu bir sureciniz olacak bunu seni mutlu etmek icin kesinlikle soylemiyorum. Olmayacak gibi hissettigim seye olmaz diyorum ama kartlar olumlu yonde acildi. Fakat tam tatmin olamadim sizin icin 5 tane de ask karti actim ve bu kartlarda da seni dusundugunu seni istedigini görüyorum onu hala sevdigini hissettirmekten vazgecmemen gerekiyor. Yalniz kartlar ilerleyen zamanlarda bu iliskinin kalici olmayıp senin baskasiyla olacagini söylüyor. Ama fal bu sonucta degil mi? Her sey gonlunce olsun :)
çok teşekkürler çok doğru bilmişsin yalnız çok şaşırdım:) Evet el üstünde tutar çok değer verdiğini hissettiriyor bana ama ben hissettirmediğim için pek inanmıyor sevdiğime onu. Yani geleceği bilemem ama ondan başkasını istemiyorum ben zor seven biriyim 3-4 yıl sonra çıktı karşıma bu kişi. Bırakmadıkça o bırakamam gibi geliyor bana.

biraz kafan bulanık senin. Etraftan çok fazla laf söz duyuyosun sen ve ister istemezde takıyosun bunu oldukça. Biri çıkmış sende ayrı mısınız sevgili mi bilemiyorum ama iniş çıkışlı gibi böyle tam sevgili gibi göremedim ben. Sen gitmişsin gibi ama o kişiden telefon görüyorum ben.
ayrıca geçmişte bıraktığın başka birininde haberi gelecek sana.
Bu şu ankiyle aranda duvar örülü gibi çıkmış bu duvar yıkılması zorlaşan bir duvar gibi ama. Üst üste kapatıyosunuz siz tuğlaları resmen. Aslında ikinizinde yüzü birbirinize dönük, göremiyosunuz.
Yüz yüz bir konuşmanız olacak ama iyi değil bu konuşma.
Ya bununla sürüncemeler devam edecek. Fal sonuçta üzmek istemem ama ben bu adamı pek sevmedim olumluda görmedim.
Sen biraz bu kişiye odaklı gibisin yani herşeyini etkiliyo birşeyin kötü gitmesi.
Oturup yalnız başına çok düşünüdğün zamanlar var gibi senin.
Adında T E harfleri gibi harfler olan bir kız çıkmış bide. Bu tam bir yılan dikkat et buna.
Bu adam esmer mi? Esmer biri var. Bak olumlu görmesem de bu kişiyle öpüşmen çıkmış bu öpüşme yakın zamanda olacak ama bu adama çok güvenme ya.
Bide seni gözetleyen insanlar çok fazla nazara çok çabuk geliyosun.
iş ya da okuyosan okulla ilgili birşey göremedim ben her yerde falın bu erkeği gördüm tutturabildiysem tabi:)
Evet gerçekten oyle bir erkek var anlattigin durumlar birebir gercek ve tum falcilarin dedigi gibi sen de bu adama guvenmemem gerektigini soyluyorsun cidden agzim acik kaldi okurken :KK57: cok tesekkur ederim cidden cok cok begendim harikasın

angelmiracle angelmiracle

Çok karışık çıkmış canım baya kafa yoğunluğu var sanırım.

Bir aile var akrabalık olarak yakınlıklarını bilemiyorum ama pek birbirlerinin sıkıntısına koşan tipler gibi görünmüyorlar. İçlerinden birisi çok zor durumda görünüyor. iş olarak batmış olabilir, işten çıkarılmış olabilir, maddi veya manevi anlamda zor günler geçiriyor olabilir. Daha çok maddi gibi görünüyor. diğerlerine elini uzatmış tutmaları için ancak kimse oralı olmamış üstüne üstlük cephe almışlar o kişiye karşı. Şöyle bir şey hissettim. Bu cephe alan kişilerden bir tanesinin küçük avladı var sanırım. O çocuğun hatırına bir şeyler yapması gerekiyor. Çocuk aralarında çıkmış. Etme bulma dünyası derler ya ileride çocuğundan benzer sıkıntılar yaşayabilir bu kişi. E harfi gördüm bu kişide.

Bugünlerde sana ne söylense tersine gidiyor. Sanki tüm olumsuzluklar anlaşmışlar seni buluyorlar gibi sürekli. Bunalmışsın ancak çözüm yolu sende saklı. Çıkış yolu görünüyor bulması sana kalmış.

Hafif kilolu bir erkek çıkmış. Kalbinin olduğu yer bomboş görünüyor hani karikatürlerde vardır ya karşı taraf kalbini çalar güya, orası artık bomboş kalır. O tarzda bişey :) birini mi üzdün ne yaptın :) çok arada kalmış bu erkek.

Canım iki kişinin arasında kalmış görünüyorsun. İki taraf birbiri ile kavgalı sanırım. Sert mizaçlı birisi aralarını düzeltmeye çalışıyor ancak pek başarılı olmuş gibi görünmüyor. Sen sadece izlemekle kalmışsın elinden bir şey gelmiyor çünkü. Bunlardan ötürü strese girmişsin gibi görünüyor.

Seni bir konuda birisi itekliyor sürekli, kötü anlamda bir itekleme değil bu. Senin için iyi olan bir şeye hadi artık yap diyerek itekliyor. Sen bu adımı atıp atmamak konusunda emin değilsin ama adımı atarsan hayatında çok büyük bir değişim olacak. Hatta o üzerinde dolaşan kara bulutlar gidecek yerini aydınlık alacak.

Çoğunlukla kötüyle karşılaşmışsın sanırım bu sebeple adımlarını atarken emin olmak istiyorsun her şeyden. Önünü göremeyince endişeleniyorsun. Bir yönde haklısın ama korkarak ileriye gitmen zor görünüyor. cesaret lazım kimi zaman.

Üzerinde büyük bir göz var görmüşsündür fincanın ortasında. Gözü olanın gözü çıksın diyerek devam ediyorum :)

Bir de kısmet gördüm canım. Gönül işi midir maddi şeyler midir bilemiyorum. Yaşlı bir erkekten destek alacaksın bu konuyla ilgili.

Canım bir olay yaşanacak bu olay karşısında donup kalacaksın. Yüzündeki ifadeden iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım çok donuk bir yüz ifadesi çıkmış burda. Etrafı kapalı değil yalnız, iyi bir şeydir heralde.

Ş harfi ile ilgili bir sıkıntı görünüyor.

Şefkate ihtiyacın var sanırım bu sıralar. Anneye gidip bir sokulmalı, yatmalı dizine :)

Boyu uzun bir erkek kapınızı çalıyor. Misafir midir beklenen biri midir bilemedim.

Yaşlı biri var mı evinizde? Sağlıkla ilgili baya sıkıntısı görünüyor.

Dileğin de dönüp dolaşıp seni bulacak :)
Sen gerçekten birtanesin harika bir yorum çoğu şeyi bilmişsin gerçekten bu işi biliyorsun ve hislerin çok kuvvetli agzina emegine saglik cok tesekkur ederim :KK36:

Evet gerçekten oyle bir erkek var anlattigin durumlar birebir gercek ve tum falcilarin dedigi gibi sen de bu adama guvenmemem gerektigini soyluyorsun cidden agzim acik kaldi okurken :KK57: cok tesekkur ederim cidden cok cok begendim harikasın

Sen gerçekten birtanesin harika bir yorum çoğu şeyi bilmişsin gerçekten bu işi biliyorsun ve hislerin çok kuvvetli agzina emegine saglik cok tesekkur ederim :KK36:
Rica ederim. Birde birşey sormak istiyorum sana. Bir olay yaşayacaksınız dedin ya bu olay nasıl birşey çıkmış mı? Biz bi olay yaşayınca bana kızınca günlerce konuşmuyor. Ben bir daha böyle birşeyi kaldıramam da. Bu tarz birşey mi başka türlü mü? Yani atıyorum bir tartışma aramızda, anlaşamamazlık gibi birşey mi?

Rica ederim. Birde birşey sormak istiyorum sana. Bir olay yaşayacaksınız dedin ya bu olay nasıl birşey çıkmış mı? Biz bi olay yaşayınca bana kızınca günlerce konuşmuyor. Ben bir daha böyle birşeyi kaldıramam da. Bu tarz birşey mi başka türlü mü? Yani atıyorum bir tartışma aramızda, anlaşamamazlık gibi birşey mi?
Ciddi bir konu gibi hissetmedim, senin tekrar konusmiycak gibi hissetmen de senin dediğin gibi kizinca gunlerce konusmama gibi bi huyu oldugundan kaynakli olabilir çünkü aranizdaki sorunun buyuk bir sey olcagi yanmamis kartlara bir anlasmazlik ya da yanlış anlasilma gibi bir sey olabilir ama bundan sonra birbirinize daha cok baglancaksiniz bence birbirinizin değerini daha iyi anlayacaksiniz ve guzel bir kavusma olcak

Insallah hayirlisi neyse o olur hakkinda canim, salak demeyelim iyi niyetli diyelim:) senin gibi insanlar sayesinde hayattan umudumuz kesilmiyor zaten, ii bak kendine :KK66:
Tamam, birazdan kahveni yorumlayacagim.
Iskambil fali da bakabilirsen sevinirim:)
erkek arkadasim esmer, benim saclarim kumral tenim daha beyaz ona oranla
Ben de eklyorum kahve resimlerimi simdi;
Teşekkür ederim canım, utandım. :oops:
Hiç tenle bakmadım, hep isimle baktım; ama denerim senin için bi ya da istersen özelden isim ve burçları yaz. :)

X