Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
16924111_967228696745947_1834319344_n.jpg

16933817_967228663412617_2063151005_n.jpg

16934135_967228673412616_1479939175_n.jpg

16976507_967228690079281_548122623_n.jpg

16923741_967229906745826_1424173687_n.jpg

Ellerini açıp 'yeter artık illallah' diyorsun. İsimde 'N-M-E' harfleri bulunan birisiyle ağız dalaşına giriyorsun ve seni çevrendeki hem hemen aynı boy olduğu biri tutuyor. Aslında bu münakaşa sadece iki kişi arasında değil de, temsil ettikleri kişiler var gibi.

2 kişi kafa kafaya vermiş senin adına karar almışlar. O da şöyle bir karar, birisini beğenmişler ve sana ayarlamak için. 3 kişi bir yere gideceksiniz sanki tesadüfen karşılaşmışlar gibi yapıp bir tanıştırma söz konusunu. Yalnız görüşünü göremiyorum ama nasipli ve zengin bir insan. 'Denizli - Diyarbakır' bu iki yerden birili bu adam.

Ayda 1-2 kez muhakkak geçmişe dönüyorsun, o zamanı hatırlayıp kendi kendini üzüyorsun ya da unutamadığın bir olay var ve hep aklına geliyor. Bu arada geçmiş demişken geri de bıraktığın bir adam sana geri geliyor ama sen bunun canını fena yakacak gibi duruyorsun. 'O eski ben değilim' gibi bir imaj sergileyeceksin. Ancak ava giderken tekrar avlanma derim, temkinli olmakta fayda var.

Bir hastanız var akraba gibi. Biraz yüreğiniz kalkacak ancak sonucun sıkalacak birşey olmayacak.

Bunlar da benim :)

İlk defa fincanını bu kadar karmaşık ve karanlık görüyorum..

Bu aralar yumurtalıklarında bir ağrı mı söz konusu? Dönemlerin olduğundan daha sancılı gibi, ihmal etme bir kontrol ettir derim.

Bir insanla yüzleşmen var, ellerini açmışsın ama o samimiyeti karşı taraftan göremeyince kırılmışsın. Ve bu insanı kısa bir süre içerisinde uçurumdan aşağıya atmak isteyebilirsin. Bu adamın arkadasında bir kadın var vantoz gibi yapışmış herife ayrılmıyor resmen.

Senin uzun zamandır beklediğin bir haber var bu haber geliyor hemde iyi. Gayretinin ve fedakarlığın başarı ile sonuçlanacak. Başını dahada yukarıda tutabilmenin getirdiği güvenle, daha da ileriye gideceksin. Yolun açık olsun.

Tuttuğunu koparan inadım inat bir bayansın, isteklerin er ya da geç olacak. Sadece birazcık sabretmelisin..
Bir iş kapısı var, mülakat olabilir. Oda da iki kişi mevcut görüşme olumlu sonuçlanacak. Hakkında hayırlısı olsun :)

Olur mesaj kahve mi ? Sorunuzu da yazın eve geçince bakıcam ben
Sorum şu başka bilgi vermem gerekmiyorsa. Benim ilişkim var gibi yok gibi. Aynı iş yerinde olmamızdan ötürü sınır çizdi nedenide evlenmek istemesi bu iş yerindeki çevrenin bizi tüketmesinden korkması vs. Sence iş değiştirme zamanı gelmeden aynı yerdeyken hala iş dışı sevgili gibi olacak mıyız? İş yerinde hala görüşüp bizle ilgili bişeyde de konuşuyoruz ama dışarda konuşma görüşme yapmıyoruz. Çok nadiren konuşma oluyor oda son zamanlarda. Gidişat nasıl olacak. Karışık durum biraz da o yüzden açıklama gereği duydum:)

Eklentiler

• IMG_5120.JPG
    IMG_5120.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5121.JPG
    IMG_5121.JPG
    34,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5122.JPG
    IMG_5122.JPG
    35,2 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5123.JPG
    IMG_5123.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5124.JPG
    IMG_5124.JPG
    37,3 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_5125.JPG
    IMG_5125.JPG
    40,9 KB · Görüntüleme: 15
Canım senin için iyi olan şeyler art arda gelecek, sizin sanki aranızda biri var gibi demiştim ya, sonra da sana gelmesini engellemeye çalışan bir kişi var demiştim ya bu kişi aynı kişi ve sen bu kişiyi nasıl oluyorsa alt etmiş gibi çıkmışsın. Bir hafta için de bile olabilir, yani bu kadar kısa bir süre içinde ve çok hızlı bir biçimde olumlu yönde değişim olacak aranızda.
Bak bu adam sizinle iş arkadaşı olan biri yüzünden iş ortamı dışında görüşürseniz aranızın bir anda kötüye gideceğini, aşkınızın size kötü geleceğini düşünüyor. Ya da şöyle diyim birilerinin dedikodunuzu yaptığını düşünüyor, zarar görmekten korkuyor bu ilişki yüzünden. Sanırım bu kişi iş hayatında ona rakip olan bir adam bu kişi yüzünden önündeki bir iki ay daha temkinli adımlar atmak istiyor.
Sen iş hayatını biraz askıya mı aldın? Sanki şu anda bir şeyleri toparlamaya çalışıyor gibisin. Işlerinin yoluna girmesini istiyorsun; ama çok da ya da gerektiği kadar da çaba harcamıyorsun, biraz daha uğraşman, azimli olman lazım. Istediğin şey çok emek gerektiriyor, sabretmen de gerekiyor. Hemen ulaşabileceğin bir şey değil istediğin şeyler; ama sen bir an önce olsa da bitse istiyorsun, acele etme.
Uzaktan bir misafirin gelecek, bu kişi elinde bir şeyle gelmiş; ama haber mi hediye mi onu anlayamadım. Elindeki şey çok güzel görünüyor, bu hediye ya da haber her neyse sana uğur getirecek.
Kafan karmakarışık çıkmış, çoğu gereksiz düşünceler bence belki kuruntu belki sadece korkular, bunları atman gerek; çünkü önünü göremez hale geliyorsun bunlar yüzünden.
Hane içerisine gelecek yalan bir haber olacak. Birisi yakın akrabalarınızdan biriyle aranızı açmak için bazı şeyler söyleyecek sanırım, bir karışıklık çıkmış bu haberden sonra.

Eklentiler

• 20170223_205000.jpg
    20170223_205000.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170223_205015.jpg
    20170223_205015.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 14
  • 20170223_205026.jpg
    20170223_205026.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170223_205042.jpg
    20170223_205042.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 13
  • 20170223_204928.jpg
    20170223_204928.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 14
  • 20170223_205304-min.jpg
    20170223_205304-min.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 13
  • 20170223_205314-min.jpg
    20170223_205314-min.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 11
Canım senin için iyi olan şeyler art arda gelecek, sizin sanki aranızda biri var gibi demiştim ya, sonra da sana gelmesini engellemeye çalışan bir kişi var demiştim ya bu kişi aynı kişi ve sen bu kişiyi nasıl oluyorsa alt etmiş gibi çıkmışsın. Bir hafta için de bile olabilir, yani bu kadar kısa bir süre içinde ve çok hızlı bir biçimde olumlu yönde değişim olacak aranızda.
Bak bu adam sizinle iş arkadaşı olan biri yüzünden iş ortamı dışında görüşürseniz aranızın bir anda kötüye gideceğini, aşkınızın size kötü geleceğini düşünüyor. Ya da şöyle diyim birilerinin dedikodunuzu yaptığını düşünüyor, zarar görmekten korkuyor bu ilişki yüzünden. Sanırım bu kişi iş hayatında ona rakip olan bir adam bu kişi yüzünden önündeki bir iki ay daha temkinli adımlar atmak istiyor.
Sen iş hayatını biraz askıya mı aldın? Sanki şu anda bir şeyleri toparlamaya çalışıyor gibisin. Işlerinin yoluna girmesini istiyorsun; ama çok da ya da gerektiği kadar da çaba harcamıyorsun, biraz daha uğraşman, azimli olman lazım. Istediğin şey çok emek gerektiriyor, sabretmen de gerekiyor. Hemen ulaşabileceğin bir şey değil istediğin şeyler; ama sen bir an önce olsa da bitse istiyorsun, acele etme.
Uzaktan bir misafirin gelecek, bu kişi elinde bir şeyle gelmiş; ama haber mi hediye mi onu anlayamadım. Elindeki şey çok güzel görünüyor, bu hediye ya da haber her neyse sana uğur getirecek.
Kafan karmakarışık çıkmış, çoğu gereksiz düşünceler bence belki kuruntu belki sadece korkular, bunları atman gerek; çünkü önünü göremez hale geliyorsun bunlar yüzünden.
Hane içerisine gelecek yalan bir haber olacak. Birisi yakın akrabalarınızdan biriyle aranızı açmak için bazı şeyler söyleyecek sanırım, bir karışıklık çıkmış bu haberden sonra.
Sağol bebişim. Evet benimkinin düşüncesi tam olarak dediğin gibi. İş yerinde dedikodu olur biri bieşy der vs vs.. Bugünde regl olmuşum malum triplerin alasındaydım çok üstüne de gittim farkında olmadan ama alttan aldı hep kavga etmedik :KK70:
İş içinde dediğin gibi önümde aşmam gereken bi 4 yıl kadar daha zaman var ki ben düzgün bir yere geleyim.

Sağol bebişim. Evet benimkinin düşüncesi tam olarak dediğin gibi. İş yerinde dedikodu olur biri bieşy der vs vs.. Bugünde regl olmuşum malum triplerin alasındaydım çok üstüne de gittim farkında olmadan ama alttan aldı hep kavga etmedik :KK70:
İş içinde dediğin gibi önümde aşmam gereken bi 4 yıl kadar daha zaman var ki ben düzgün bir yere geleyim.
Geçen sanki trip atacaksın dediğimi hatırlıyorum; ama bu kadar çabuk beklemiyordum. :)

X