Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
selam gızlar falıma bakanın falına bakıyorum:)

Eklentiler

• IMG_6589.JPG
    IMG_6589.JPG
    39,2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6593.JPG
    IMG_6593.JPG
    37,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6595.JPG
    IMG_6595.JPG
    40,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_6597.JPG
    IMG_6597.JPG
    47,7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_6599.JPG
    IMG_6599.JPG
    45,9 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_6600.JPG
    IMG_6600.JPG
    70,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6601.JPG
    IMG_6601.JPG
    48,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6602.JPG
    IMG_6602.JPG
    48,2 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_6604.JPG
    IMG_6604.JPG
    46,6 KB · Görüntüleme: 21
selam gızlar falıma bakanın falına bakıyorum:)

Selamm :)

Ben yorumlayayım benimki de üstlerde sizde sonra yorumlarsınız. :)

Kafan bi hayli karışık gibi gözükmekte. Ne yapacağına karar veremiyorsun etki altında kalıyorsun.
İkili görüşmelerin var, 3 tane.. Belki de bu kafa karışıklığın alternatifinin fazla oluşundan da olabilir.
Nasipli bir dönemdesin ama anlam veremediğim engeller var önünde, bir şey seni tutuyor gibi, erişemiyorsun nasiplerine.

Bir dikdörtgen masada 3 kişi oturup hararetli bir konuşma sonucunda feraha çıkacağını gördüm, hakkında hayırlısı :)
Ancak bu konuşmaya 1 kişi daha dahil olacak, bayan mı erkek mi bilemiyorum ama fena ve çakal bir insan dikkat etmekte fayda var.

Çevrende bir yılan var, sinsi ve seni çekemiyor. Bu yılan vakti zamanında 'Aman bundan zarar gelmez, ateş olsa cürmün kadar yer yakar' dediğin önemsemediğin birisi. Lakin vakti geldiğinde yılanın başını ezseymişsin şimdi bu kadar burnunu sokmaya çalışmayacakmış bu şahıs. Neyse ki bu kişinin üstesinde gelebilecek güce sahipsin. :)

Gelinlik vaaar.. Bu sen misin bilmiyorum ama çok yakınından bir insan. Bu ortam birisine daha kısmet olacak. 'G-E-R' harflerinden bir insanın tepetaklak geldiğini duyacaksın. Seninle olan bağlantısı nedir çözemedim açıkçası. Beklediğin bir para mı var ya da mal gibi birşey? Çok yakın zamanda onun temiz sonucunu alacaksın.

Kafan bi hayli karışık gibi gözükmekte. Ne yapacağına karar veremiyorsun etki altında kalıyorsun.
İkili görüşmelerin var, 3 tane.. Belki de bu kafa karışıklığın alternatifinin fazla oluşundan da olabilir.
Nasipli bir dönemdesin ama anlam veremediğim engeller var önünde, bir şey seni tutuyor gibi, erişemiyorsun nasiplerine.

Bir dikdörtgen masada 3 kişi oturup hararetli bir konuşma sonucunda feraha çıkacağını gördüm, hakkında hayırlısı :)
Ancak bu konuşmaya 1 kişi daha dahil olacak, bayan mı erkek mi bilemiyorum ama fena ve çakal bir insan dikkat etmekte fayda var.

Çevrende bir yılan var, sinsi ve seni çekemiyor. Bu yılan vakti zamanında 'Aman bundan zarar gelmez, ateş olsa cürmün kadar yer yakar' dediğin önemsemediğin birisi. Lakin vakti geldiğinde yılanın başını ezseymişsin şimdi bu kadar burnunu sokmaya çalışmayacakmış bu şahıs. Neyse ki bu kişinin üstesinde gelebilecek güce sahipsin. :)

Gelinlik vaaar.. Bu sen misin bilmiyorum ama çok yakınından bir insan. Bu ortam birisine daha kısmet olacak. 'G-E-R' harflerinden bir insanın tepetaklak geldiğini duyacaksın. Seninle olan bağlantısı nedir çözemedim açıkçası. Beklediğin bir para mı var ya da mal gibi birşey? Çok yakın zamanda onun temiz sonucunu alacaksın.
teşekkür ederim:) az sonra dışarı çıkacağım gelince baksam olur mu acaba?

canım geldim ben bir kahve alıp başlıyorum bakmaya:)

bir bebek haberi gelecek çok yakında. pelikan gördüm ilk defa bir falda "oha pelikan var" dedim sesli bir şekilde:KK70: neyse pelikan hırslı, çalışkan bir kişi demekmiş, yakın zaman içinde isteklerinin gerçekleşmesi anlamına geliyormuş. bir kadın bir adamı ezip geçmiş, kısa boylu bu dediğim kişi. bu kadın da muhtemelen sensin ama kadının karşısına ya bir engel çıkmış ya da kocaman bir şey gelecek birisinden bir eşya vs. gibi. hangisi olursa olsun kadın şaşırıyor. kadının arkasında uzun boylu bir adam çıkmış bu adam da bebek haberine şaşırıyor. adında veya soyadında s olan veya s harfiyle bağlantısı olan bir kadını birisi sırtından bıçaklamaya çalışıyor resmen, bunu yapan da bir kadın ve bu kadın esmer orta boylarda ona dikkat et derim. bir erkek var buna konuşan çok kişi var, doldurmaya filan çalışıyorlar ama bu erkek sana elinde bir hediyeyle geliyor, çiçek de olabilir. hanede hasta birisi mi var uzanmış yatan birisi var, azıcık önemli birisi sanki ve neredeyse bütün tabağı kaplamış, o kişi hakkında konuşmalar çıkmış. bu kadar bakabildim canım:)

Olur olur :) Ben yükleyeyim sizde gönderirsiniz bir de sayı rica edicem :)
Bir kavga gibi bir şey görüyorum. Tartışma falan bir kadın ve bir erkek. Ama erkeği dolduran bir kadın var sanki, bıdı bıdı sürekli konuşuyor.
Çok klasik olacak ama derdin ne çok senin, kötü bir dönemden geçiyor gibisin, içine oturmuş bazı seyler.
Hayatın iki bölümden oluşuyor sanki, biri ekranların önünde diğeri geride. Sessiz sakin, kendi halindedir arkadaki hayatında.
Köpekleri seviyor Muş'un bilmiyorum, ama bir köpek var falında sanki mutsuzluğunu anlamıştı gözlerinin içine bakıyor.
Kalbin kırılmış sanki, ellerinle kendını sarmalamışsın, küçük kız. Oyukları gibi.
Bir haberin var güzel bır haber.
Bir de senin istedıgın bır şey var, karınca misali uygun adım ilerliyorsun ona.
Seni sanki ir yere kaçmış gibi gördüm, böyle sesiz sakin bir yer.
Senin geçmişinden seni etkileyen bügünlere gelmenden emeği geçen gibidir var.
Çok istediğin bir şey olacak, ama gırdıgın bu yanı dünya seni kaygılandıracak, endışelendirevek . Durumu kontrol atlına Alman gerekiyor, yani fazla abartma :)
İstediğinn aşkı bulacaksın sakin ol, ve bekle :)

Benden bu kadar:)

3 ve bu hoca ile yola devam etmeli miyim?

canım o hoca ile aranızda gerginlikler oluyor sanırım. ancak başına gelen tüm aksilikler seni çok daha güçlendirecek. senin daha bilgili ve tecrübeli bir insan olmanı sağlayacaklar şeyler. eğer bunların üstesinden gelebilirsen meyvesini süper ötesi alacaksın.
yani evet bu hocayla devam etmelisin :)

canım o hoca ile aranızda gerginlikler oluyor sanırım. ancak başına gelen tüm aksilikler seni çok daha güçlendirecek. senin daha bilgili ve tecrübeli bir insan olmanı sağlayacaklar şeyler. eğer bunların üstesinden gelebilirsen meyvesini süper ötesi alacaksın.
yani evet bu hocayla devam etmelisin :)

Lanet olsun kaçış Yok:)))

X