Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bir kavga gibi bir şey görüyorum. Tartışma falan bir kadın ve bir erkek. Ama erkeği dolduran bir kadın var sanki, bıdı bıdı sürekli konuşuyor.
Çok klasik olacak ama derdin ne çok senin, kötü bir dönemden geçiyor gibisin, içine oturmuş bazı seyler.
Hayatın iki bölümden oluşuyor sanki, biri ekranların önünde diğeri geride. Sessiz sakin, kendi halindedir arkadaki hayatında.
Köpekleri seviyor Muş'un bilmiyorum, ama bir köpek var falında sanki mutsuzluğunu anlamıştı gözlerinin içine bakıyor.
Kalbin kırılmış sanki, ellerinle kendını sarmalamışsın, küçük kız. Oyukları gibi.
Bir haberin var güzel bır haber.
Bir de senin istedıgın bır şey var, karınca misali uygun adım ilerliyorsun ona.
Seni sanki ir yere kaçmış gibi gördüm, böyle sesiz sakin bir yer.
Senin geçmişinden seni etkileyen bügünlere gelmenden emeği geçen gibidir var.
Çok istediğin bir şey olacak, ama gırdıgın bu yanı dünya seni kaygılandıracak, endışelendirevek . Durumu kontrol atlına Alman gerekiyor, yani fazla abartma :)
İstediğinn aşkı bulacaksın sakin ol, ve bekle :)

Benden bu kadar:)

Çok teşekkürler ağzınıza sağlıııık :)

Eklentiler

• IMG_3255.JPG
    IMG_3255.JPG
    45,6 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_3256.JPG
    IMG_3256.JPG
    36,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_3257.JPG
    IMG_3257.JPG
    39,3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_3258.JPG
    IMG_3258.JPG
    38,9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_3259.JPG
    IMG_3259.JPG
    38,5 KB · Görüntüleme: 21
Buyur canım yenileri, seninkini de bekliyorum :)
Canım bir erkekten sana haber gelmek üzere, kuş havalanmış tam erkeğin tepe kısmında. Sen bu erkekle sinemaya ya da tiyatroya gideceksin sanırım, kolunu omzuna atmış bir şeyler izliyorsunuz. Saçın topuz şekilde çıkmış senin, adamın da çok saçı var.
Evinize yaşlı-orta yaşlı bir kadın gelecek, bir erkekle senin aranı yapmak isteyecek, çok övecek sana. Tanışmanıza vesile olmak istiyor; ama erkek iyi biri değil, kadın da bilmiyor adamın iyi biri olmadığını.
Senden daha tahsilli, baskın ve fikirlerini kabul ettirmek isteyen biri ile olacaksın sen. Öğretmen, eczacı, dişçi, doktor olabilir bu kişi; çünkü beyaz önlük var üstünde.
Senin gönül bağının bulunduğu biri var, bu kişinin etrafında biri var çok vıdı vıdı ediyor, adamın kafası karışıyor.
Birisi yakın zamanda bir sır verecek sana, bilinse birçok kişinin üzülmesine neden olacak bir mevzuyu açacak sana.
Işlerinle ilgili çok güzel bir fırsat gelecek önüne senin, elini uzatsan alacak gibisin, çok yakında gelecek önüne bu fırsat. Sen aslında gayret etsen çok başarılı olabilecek birisin; ama sıkıntıdan gayret etmek içinden gelmiyor, elinin tersi ile itiyorsun güzel olan her şeyi.

Canım bir erkekten sana haber gelmek üzere, kuş havalanmış tam erkeğin tepe kısmında. Sen bu erkekle sinemaya ya da tiyatroya gideceksin sanırım, kolunu omzuna atmış bir şeyler izliyorsunuz. Saçın topuz şekilde çıkmış senin, adamın da çok saçı var.
Evinize yaşlı-orta yaşlı bir kadın gelecek, bir erkekle senin aranı yapmak isteyecek, çok övecek sana. Tanışmanıza vesile olmak istiyor; ama erkek iyi biri değil, kadın da bilmiyor adamın iyi biri olmadığını.
Senden daha tahsilli, baskın ve fikirlerini kabul ettirmek isteyen biri ile olacaksın sen. Öğretmen, eczacı, dişçi, doktor olabilir bu kişi; çünkü beyaz önlük var üstünde.
Senin gönül bağının bulunduğu biri var, bu kişinin etrafında biri var çok vıdı vıdı ediyor, adamın kafası karışıyor.
Birisi yakın zamanda bir sır verecek sana, bilinse birçok kişinin üzülmesine neden olacak bir mevzuyu açacak sana.
Işlerinle ilgili çok güzel bir fırsat gelecek önüne senin, elini uzatsan alacak gibisin, çok yakında gelecek önüne bu fırsat. Sen aslında gayret etsen çok başarılı olabilecek birisin; ama sıkıntıdan gayret etmek içinden gelmiyor, elinin tersi ile itiyorsun güzel olan her şeyi.

Canım ağzına sağlık, sen kartla destekliyor muydun? Eğer öyleyse 'Evlilik yolunda bir engel çıkacak mı?' sorusu için bir kart çekersen sevinirim. Seninkini de bekliyorum

Canım ağzına sağlık, sen kartla destekliyor muydun? Eğer öyleyse 'Evlilik yolunda bir engel çıkacak mı?' sorusu için bir kart çekersen sevinirim. Seninkini de bekliyorum
Gerilimli bazı olaylar yaşayabilirsiniz, sanırım biraz inişli çıkışlı bir süreç olacak.

IMG_8472.JPG
IMG_8469.JPG
IMG_8466.JPG
:KK49:
IMG_8466.JPG
Fallaşmak isteyenler:) tarot+kahve bakıyorum bende kızlar aşk durumları için yorum istiyorum sizden

Eklentiler

• IMG_8467.JPG
    IMG_8467.JPG
    52,2 KB · Görüntüleme: 24
Bunlar da benim :)

Eklentiler

• 20170223_152858.jpg
    20170223_152858.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170223_152911.jpg
    20170223_152911.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170223_152923.jpg
    20170223_152923.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170223_152932.jpg
    20170223_152932.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170223_153039.jpg
    20170223_153039.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170223_153209-min.jpg
    20170223_153209-min.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170223_153221-min.jpg
    20170223_153221-min.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 14
@herderdedava

canım neden bu kadr sıkıntı yaptın sen için şişmiş resmen sıkıntılardan.

bayağı düşünceli zor bir süreçten geçiyorsun bir karar aşamasındasın ama zorlanıyorsun yakın zamanda hakkında hayırlı olan kararı vereceksin.

esmer bir adam var elinde kuş var ama bu adam temiz biri değil yani sana zararı olan biri kötü bir haber duyacaksın senin canını yakmak isteyen biri bu kişi ciddiye almamalısın cnm.

habire birileriyle çatışma halindesin kendini anlatamadığını insanların seni anlamadığını düşündüğün bir dönemden geçiyorsun ama atlatacaksın bu süreci.

sıkıntılarının arasında tertemiz bir a harfi çıkmış cnm sana destek olan biri bu kişi. bir dağ var dağa tırmanıyorsun başarı elde edeceksin cnm tam dağın zirvesinde görüyorum sen biraz dik bir dağ defalarca pes etmek isteyeceksin anck o başarı senin hakkın. elinde sonunda elde edeceksin.

çevrendeki düşmanlarına dikkat et cnm herkesi kendin gibi sanma. lafını sözünü eden fazla insan var çevrende.

üzerinde fazlasıyla nazar var bu yüzden zaman zaman kendni halsiz ve yorgun hissediyorsun.

cnm bu sıkıntılı süreci atlatacaksın güzel haberlerin sana yaklaşmak üzere sıkıntıların arasında güzel temiz kuşlar var kuş haber demek.

falında koyun var cnm buda senin ahkaklı terbiyeli biri oldğunu işaret ediyor. çevrendekilerin seni algılaması bu şekilde

X