Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• IMG_0262.JPG
    36,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0264.JPG
    35,6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0265.JPG
    35,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0266.JPG
    33,9 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_0267.JPG
    30,6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0268.JPG
    30,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0269.JPG
    51,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0270.JPG
    52,4 KB · Görüntüleme: 20
Olur falım var, seninkine uyanınca bakarım olduğum yerde gece su an :) uyar mı?

Olur olur :) Ben yükleyeyim sizde gönderirsiniz bir de sayı rica edicem :)

Eklentiler

• IMG_3235.JPG
    46,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3236.JPG
    44,4 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_3237.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_3238.JPG
    44,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3239.JPG
    41,7 KB · Görüntüleme: 18
Birinin gozleri uzerinizde sanki. Kaslari arasi ayrik, gozleri hafif dusuk, alni genis. Boyle hayatinizi yukaridan ve uzaktan kolacan ediyor, sanki varligindan haberda degilsiniz, ama sizi izliyor. Erkek bu kisi bu arada.
Buradaki adam kel miydi yoksa saçları var mıydı diyecektim ya o gün niye gelmez ki aklıma

12 tamam , sizinkine sabah bakayım enerjım daha ıyı olur. Merakla beklıyorum yorumunuzu :)

Mantığınla hareket eden birisin ancak bazı duygusal anlarında mantıklı adımlar atamıyorsun. Kafanda tasarladığın bir iş var, alım satım ile ilgili ama bir adam senin bunu yapmanı engelliyor. Bir ucundan adam diğer taraftan sen çekiştiriyorsunuz çoğu tarafı bayanda biraz daha gayret edersen iş olacak gibi gözüküyor.

Bir sahil görüyorum, bu sahilin kumu çok güzel böyle altın gibi parlıyor. Böyle bir yere mi gitmek istiyorsun? Sanki burası sana huzur veren bir yer ve biraz da özlem var.

Aile olarak kalabalık görüyorum ama herkes birbirinden uzak. Bu uzaklık kilometre bazında da olabilir, gönül bağı olarak ta olabilir. Bir olay sonucunda herkes bir araya gelecek gibi gözüküyor, kalabalık var ama kötü kalabalık değil bu ferah bir durum için bir araya gelinmiş olacak..

Oturduğun yerde yada çalıştığın yerdeki iki yanına dikkat etmelisin. Orada bulunan bir bayanla bir münakaşa olabilir.

Şu andaki durumun içinde gördüğüm şu; aslında mutsuz olmak için hiç bir sebep yokken, bir şeylerin yolunda gitmediğini hissedip huzursuz oluyor gibisin. Bunun sebebi de kararsızlık ve karamsarlığın birleşmesi. Bu durumdan kurtulmak için fikirlerini görüşlerin olarak sabitleme, isteklerini de eyleme çevir ve yapacaklarına inan! :)

Umarım beğenirsiniz :)

Buradaki adam kel miydi yoksa saçları var mıydı diyecektim ya o gün niye gelmez ki aklıma

Saçlı demişim sanki , ama sizi listene başka biri var onun saçı çok yok. Gozlerı ayrık kasları ayrık burnu büyük, yüzü büyük. Allahım gulyabanı tarifi gibi oldu :)))

Saçlı demişim sanki , ama sizi listene başka biri var onun saçı çok yok. Gozlerı ayrık kasları ayrık burnu büyük, yüzü büyük. Allahım gulyabanı tarifi gibi oldu :)))
Evet evet benim istediğim de saç yok saç kısmı olmayınca ikisinden hangisi anlayamadım. :)

Ağzına sağlık , güzel bakmışsın. Sabah falını yollayacağım, umarım sen de begenırsın :)

Evet evet benim istediğim de saç yok saç kısmı olmayınca ikisinden hangisi anlayamadım. :)
Haha o adam ilerde gozukuyor, bır kadının bırının boynundan sıkıyor onun saçı bar, diğeri uzaktan zıplıyor ama kocaman çıkmış. Kare gıbı suratı çıkmış yana doğru, genis yüzü var, geniş alınlı falan.

Ya ipad düzeltiyor saçma saçma, izleyen demek istemiştim. Ben okyanusun öte tarafındayım şimdilik:)
Oha beni izleyen kel yani şurayı kalplerle bezeyebilirim şu an, taktiklerim işe yaradı demek.
Kuz ne güzel he ben de hep yurt dışında gezmek isterdim, iyice gez oraları benim yerime de. :)

Oha beni izleyen kel yani şurayı kalplerle bezeyebilirim şu an, taktiklerim işe yaradı demek.
Kuz ne güzel he ben de hep yurt dışında gezmek isterdim, iyice gez oraları benim yerime de. :)

Gezeyim Şekerim, falımda para pul bul ama:)) aksi gezmek ne mümkün, sen bana para bulmak yerine bıyıklı erkek buldun:)))

Gezeyim Şekerim, falımda para pul bul ama:)) aksi gezmek ne mümkün, sen bana para bulmak yerine bıyıklı erkek buldun:)))
Bi dahakine senin için iskambilden kartlar çekip finans durumlarına bakacağım, bulcam o parayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…