Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar merhaba fallaşmak isteyen varsa bekliyorum :)

Canım merhaba geçen haftadan sözüm vardı tutayım vaktim varken :)

Niye karardı ki bu kadar için… klasik laflarla başlıcam ama, kocaman bir göz çıkmış tam ortada sen de görmüşsündür. Bu göz senin enerjini öldürüyor resmen. Bu kişinin varlığı da seni huzursuz ediyor olabilir. İç sıkıntılarının kaynağı tamamen o kişi diyebilirim. Bazen “dur bi çıkayım şu karamsarlığın içinden” diye düşünüyorsun bi bakmışsın daha çok gömülmüşsün içine. Aslında direk senle alakalı durumlar gibi görünmüyor. Başkalarının kötü nefsi yormuş seni.

Bir yerde durup gökyüzünü izler gibi çıkmışsın. Hayaller kurmuşsun. Yalnız senin hayallerine ket vuran birisi var. Bir erkek bu. Senin gözün açılsın istemiyor, dilediğin hayatı yaşaman onun zararına olacakmış gibi düşünüyor. Engellemeye de çalışıyor seni. Ancak sen öyle bir anda öyle bir şans yakalayacaksın ki o hayalleri kurarken. Ne o kişi ne olduğunu anlamaya fırsat bulacak ne de sen. Bir anda çok güzel bir şeyin içinde bulacaksın kendini. Böylece kendi aydınlığını büyütme şansı elde edeceksin.

S/Ş harfli biri çıkmış. İlginç bir şekil var tam yorum yapamadım. Ya bu kişinin kafasında ilginç projeler var, çok bilgili birisi bilim insanı tarzında. Ya da düşünme şekli normal insanlar gibi değil. Bir ilginçlik var çözemedim.

İki kişi çıkmış ikisi de erkek. Bu erkeklerden birinden büyük bir adım var. Sana karşı bir adım mı yoksa sana destek olacak bir adım mı bilemedim. Yalnız bu adım sana ters gelecek bir şey gibi göründü bana. Pek hoşlanmayabilirsin.

Sözleriyle seni tuzağa çekmek isteyen birisi var. İnce yapılı biri. Başka biri tarafından yönlendiriliyor.

Sana çok sadık olan birisi var. Sevgili olur arkadaş olur her kimse sana çok bağlı. Zor anlarında hep yanında, var olmaya da devam edecek. Fikirleriyle yolunu aydınlatacak.

Yaşlı birinden bir haber alabilirsin. Belki senin aramanı bekleyen bir aile büyüğündür.

Seni mutlu edecek telefon konuşmaların var. Bu konuşmalardan birinden sonra hayatında güzdel bir başlangıç görünüyor canım.

Bu kadar benden :)

ben de yükleyim müsait olduğunda bakarsın :)

Eklentiler

• 20170218_155049.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 28
  • 20170218_155055.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170218_155100.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170218_155105.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170218_155110.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170218_155151.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 28
Biri bana da baksın:)
Canım orta boylarda, baba-amca gibi biri çıkmış, bıyıklı ve burnu hafif büyük, siyah saçlı biri. Kafasında da kasket ya da fes bilemedim o tarz bir şey var, bu adamı koruyan birileri-bir şey çıkmış. Genç bir oğlanı geriden, gizlice takip ediyor gibi çıkmış bu adam; ama çocuk da geriden takip edildiğinin farkında, adam sanırım çocuğun kötü bir şey yapmasından korkuyor ki pek haksız da değil, çocuğun iki aklı var gibi, o aklından biri hafif dumanlı gibi nasıl diyim sanki bazen aklı mı karışıyor aklı mı gidiyor belki hasta biri bu bilmiyorum.
Çevrende bir adam bu aralar sanırım kavga edecek, üstüne birisi çok gelmiş kimse bu adamın. Adamı da arkadan bir kadın ve çocuk tutmuş kavga etmemesi için; ama adam kendini frenleyemiyor.
Çok uğraşıp, mücadele verdiğin bir iş var senin. Yüzmüş yüzmüş kuyruğuna kadar gelmişsin artık, az daha sabredersen bu işi halledeceksin.
Orta boylu, kumral biri ile bir iletişimin olacak, bu kişi sana bir şey anlatacak. Senin hoşuna gideceğini düşünerek anlatacak ne anlatacaksa, belki eski sevgililerinden bir haberdir bu bilemem; ama senin hoşuna gitmeyecek.
Sevgi bağı ile bağlı olduğun bir adam çıkmış, sevgilin-sevdiğin adam bu sanırım. Bu kişi ile bir masada oturmuşsun bir şey anlatmaya çalışıyorsun; ama sanki bir türlü anlamıyor ya da anlamak istemiyor gibi. Aranızda var olan, çözemediğiniz, geriye ittiğiniz bir problem olabilir bu konuştuğubuz konu, sanki hafif tartışma havasında bir konuşma bu. Biraz bencil biri mi bu adam? Biraz da bundan kaynaklı sanki problem; ama konuşmanın sonu iyi, anlayacak en sonunda seni.
Aranıza uzun bir zaman ya da mesafe girmiş bir dostunla karşılaşman da çıkmış.
Sen arkadaş çevrenle bir eğlenceye katılacaksın; ama bu sıradan bir eğlence değil, siz bir şeyleri kutlamak için yapacaksınız bu eğlenceyi. Yalnız sanki birisi sıkıntı çıkaracak size orda ya da bir şey olacak kendisi sıkıntıya girecek.

philly canım bunlar da benim :)

Eklentiler

• 20170220_222254.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170220_222130.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170220_222144.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 28
  • 20170220_221856.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170220_223558.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 28
  • 20170220_223732-min.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170220_223741-min.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 24
k Jewels_ Sanki bir birlesme var. Kocaman bir kalp goruyorum ben, zaman zaman karamsarliga dusmus, arkalarindan bir suru sorun olan bir cift var sanki. Ama birslesmis kafalari ve hayatlari.
Bir suru insan var cevrenide, laflar olaylar, sanki dolu dolu bir yaz bekliyor sizi.
Cocuk var mi hanenizde bilmiyorum ama sanki biri gelecek iki ccugu olan. Biri kucuk biri buyuk.
Birinin gozleri uzerinizde sanki. Kaslari arasi ayrik, gozleri hafif dusuk, alni genis. Boyle hayatinizi yukaridan ve uzaktan kolacan ediyor, sanki varligindan haberda degilsiniz, ama sizi izliyor. Erkek bu kisi bu arada.
Biri var sanki hayatinizda bir erkek otoriter hukumet gibi biri. Ne kadar sorun olursa olsun, duvar gibi duruyor onunde herseyin
Bir kadin var boyle iri bir kadin kilolu da . Sanki birini arkasina almis koruyor sen de olabilirsin bu. Boyle siyah kasli, cok sacli bir erkegi umugunden sikmis gibi. Sanki seni korumaya calisiyor, karsiya gozdagi veriyor gibi, Kucucuk kiz cocugu gibi cikmissin, kadinin arkasina saklaniyorsun:)(hayal gucune bak:) )
Gcemiste boyle hayatini surekli control etmeye calisdan biri ile ugrasip durmussun ama ssanki o donemi atlatmissin, sanki birine baglanmissin, o da elini kolunu baglamis, oldukca sagliksiz bir durumdaymissin ama guc artik senin elinde.
Sanki zor bir surecten gecuiyorsun su an, kalbin kirilmis ya da kirilacak, ama yapacak bir sey yok. Yola devam etmelisin bu sanki olmasi gereken bir sey.
Ya sanki bir ayrilik, bir kalp kirikligi falan bekliyor seni. oyle cikti kartlardan:S belki de maddi kayiptir ama, yani bir kayip soz konusu.

Son düzenleme:
Ilk dediğin olursa harbi çok dedikodu olur, dedikodu kısmı tutarlı
Şu anda kalp kırıklığı var, gizli bir küslük daha doğrusu dile gelmemiş bir küslük, kafada bitirme olayı var; ama daha kırar mı kalbimi kıradabilir. :)

Som agizli gibi yazdim ama ne yapayim kartlardan oyle cikti:))) ama kahvende birlesme cikti ama kimdir nedir belli degil. Sen varsin ve biri var sadece, bir yuva kurulacak gibi cikmis.

Som agizli gibi yazdim ama ne yapayim kartlardan oyle cikti:))) ama kahvende birlesme cikti ama kimdir nedir belli degil. Sen varsin ve biri var sadece, bir yuva kurulacak gibi cikmis.
Normal biri değil de benim aklımdaki olursa dedikodu bekliyorum, bazı olaylardan dolayı daha dogrusu bu beklentim. Normal biri ile olursam kimse yapmaz, normal biri de ne demekse. kartlar bana hep kötü açılır neden bilmem. :)

Hahaha enerjin o demek ki:))) vallahi butun kotu kartlar cikti:))) ozellikle cekmisim gibi oldu:) sen normal birine yonel o zaman

Öncelikle ağzına sağlııııkkk :) Hakkımda hayırlısı olur inşallah, benim hep dediğim bir şey var. Kim benim hakkımda ne düşünüyorsa Allah ona bin katını versin. (İyisini de, kötüsü de) Bu kime ne dua, kimine de beddua oluyor buyursunlar gelsinleer :)

Bu aralar başını alıp bir yerlere mi gidesin var?
Kendini dış etkenlere karşı kapamış gibisin. İş hayatı ve insanlardan uzaklaşıp huzura kavuşmak istiyorsun. Sanırım bu ara biraz kendinle baş başa kalmak istiyorsun.

Kafanda oluşan soru işaretlerini iyice ölçüp tartıp biçeceksin ki, feraha çıkmana az kalmış, sabret! :)

İki tane bayan el ele vermiş bu bayanlardan biri sensin bence. 1.Bayan; İnce uzunca, saçları hafif dalgalı
2.Bayan; Karşısındaki bayanla hemen hemen aynı boyda ancak boynu diğerine göre daha uzun.
Bunların ikisininde ortak bir sıkıntıları var, yani kan bağı var diyemem ama atıyorum ikinizinde kocaları aynı sebeple sizin canınızı sıkıyor olabilir gibi. Siz bu sıkıntıyı el ele verip birlikte aşıyorsunuz.

'E-C' harflerinden bir insan sana sırtını dönmüş. Sende sırtını sıvazlıyorsun sanırım bu kişiyi ama istemli ama istemsizce kırmışsın sonuç tatlı hayırlısı :)

'Ejderha'gördüm genelde bunu düşman olarak yorumlasalar da, ben güç kuvvet olarak nitelendiriyorum. Çok güzel bir güç alacaksın :)

Benden de bu kadar..

dün gece boooll vaktim vardı ama kimsecikler kalmamıştı çok geç geldim :)
en kısa zamanda inşallah şu an için uygun değilim ilerleyen saatlerde gelebilirsem fallaşalım :)

@_Jadaloz
Kuzum musait oldugunda bakar misin ?Yolladim yukarda cok sevinirim bende bakarim seninkine cok tesekkurler.:)))

Eklentiler

• 20170221_170801.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 20170221_170812.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170221_170427.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170221_170652.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170221_171013-min.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170221_171157-min.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170221_171208-min.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…