Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

hadi inşallah :)
çok teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)

_Jadaloz_ canım bunlara bakarsan sevinirim. :)

Canım genellikle kafanı taktığın iki tane konu var. Özellikle birisi diğerinden daha fazla kafana takılıyor ve bununla ilgili sıkıntılar yaşıyorsun kimi zaman.

Bunlardan bir tanesi S/Ş harfleri olan biriyle ilgili. Atlatılması an meselesi.

Bir balık çıkmış canım. 58 / 38 gibi bir sayı var yanında. Kayseri Sivas dolayları :)) buralarla ilgili bir kısmet var. Özel hayatla ilgili de olabilir iş hayatı ile ilgili de olabilir. Sivas olursa haber et kız ben Sivastayım :) çok aydınlık bir olay bu. Çok sevndirecek seni.

Canım bir kadın var. Bu kadın bir yılanın kuyruğuna takılmış gidiyor. Bu durumdan hiç memnun değil ama. Şöyle yorumladım; birinin peşine takılmış ama takılınmaması gereken en son kişinin peşine takılmış bu kadın. Bunun ceremesini çekiyor.

Yuvarlak yüzlü büyük burunlu bir adam çıkmış. Bu adamın iki düşüncesi var. Bunları gerçekleştirmek için çabalayıp duruyor başarması için çok az bir zaman kalmış.

3 sayısı çok fazla yerde var. 3lü bir vakit senin için önemli diye düşündürdü.

Bir çift çıkmış çoookk özel anlar yaşıyorlar :)

Birisi sana karşı güç gösterisi yapacak. Dikkatini mi çekmeye çalışıyor yoksa göz dağı vermeye mi çalışıyor anlamadım yalnız. Hani kaslı erkekler olur ya kollarını sıkarlar falan kaslarını göstermek için onun gibi bir şey :)

Bir kadın var sanki gelinlik giymiş. Her şey çok güzel gidiyormuş ancak üzerlerine bir kara bulut çökmüş. Kendi içlerinde mutlular ancak etrafından hatta dört bir yanından içlerini karartmaya çalışanlar var.

Tabağın feci karışık çıkmış canım. Üç kişi görünüyor hane içinde. İkisi el ele verip bir şeyin üstesinden gelmeye çalışıyorlar. Diğeri ise bacak bacak üstüne atmış sadece izliyor. Ve elinde bir anahtar var büyük ihtimalle uğraşılan şeyi çözecek bir anahtar ancak o ne yapılabilir diye görmek istiyor.

Bu kadar görebildim canım

Afiyet olsun canim:) buda benim kahvem
Canım enerjin çok düşük, çok olumsuzsun ve biraz da gerginlik var üstünde. Hep olumsuzluğa odaklanmışsın, farkında olmadan kendin olumsuzlukları çekiyorsun bu yüzden ve geçmişe takılıp kalmışsın çok fazla, resmen plak gibi başa sarıyor anılar sende, farkında olmadan en büyük zararı sen kendi kendine veriyorsun aslında, senin sana yaptığın kötülüğü de kimse sana yapamaz. Sen bu aralar çok şanslı bir dönemdesin aslında; ama böyle olmaya devam edersen bu şansın da dönecek, olumsuza odaklanmaktan vaz geçmen lazım. Bırak geçmiş geçmişte kalsın, kalk ayağa ve sil baştan yap, kır kaderinin zincirini bu senin elinde, umudunu kesme be güzelim. Kafandan endişelerini, kalbinden nefreti silmen gerekiyor, sen güçlü birisin bir şeyi atlatmak için birilerine de ihtiyacın yok üstelik, bütün bunların geçeceğini sen de biliyorsun. Dans, yazı yazmak, spor yapmak, müzik aleti çalmak, yemek yapmak ya da şarkı söylemek hangisine yeteneğinin varsa ona yönlen. Hayatının bir yerinde bir farklılık yap, hayat döngünü kır, buna ihtiyacın var senin, aşk ihtiyacı değil seninki. Sabır küpü gibisin, her şeye sabretmek ve hislerini kimseye belli etmemek seni iyice yıpratıyor.
Sana nankörlük yapmış, kıskanç, bencil, kendi beğenmiş biri ile senin etrafından birinin ilişkisini duyacaksın, yalnız beklemediğin biri olacak bu kişi; çünkü sana samimi davranan biri ve sana hiç belli etmiyor arkandan iş çevirdiğini.
Sen hiç beklemediğin birine aşık olacaksın, tanıdığın hatta uzun zamandır tanıdığın birisi bu, ağzı iyi laf yapıyor bu kişinin, konuşması ile etkileyecek seni, sen bu kişi ile şimdiye kadar hiç bu şekilde bir şey düşünmemişsin, o sana farklı yaklaştıysa bile sen anlamamışsın zaten, yalnız aranızda sanki ufak tefek engeller var gibi; ama aşılmayacak şeyler de değil bunlar.
Çalışıyor musun bilmiyorum; ama çalışmıyorsan iş bulacaksın, çalışıyorsan da büyük bir başarı sağlayacaksın, yalnız biraz sabretmen gerekiyor, zaten çok çaba sarf ediyorsun ve amacına da ulaşacaksın bu çabaların sayesinde. Adında ya da soyadında A harfi olan, uzun, ince, bıyıklı bir adam sana bu başarı da yardım edecek. Daha sonra iş hayatında ve sosyal hayatında hareketli bir döneme gireceksin.
Bir gelin ve damat çıkmış, bu kişiler için uzak yoldan misafirler gelecek, bu kişilerden bazıları sizin haneye de gelecek.
Sanki biri iki kişinin arasını bozmaya çalışıyor gibi bu kişi senin etrafında ve sana yakınlaşmaya çalışan biri.

Tsk ederim canim, agzina saglik :)

Cook özel anlar inşallah düşündüğüm şey değildir, herkes gördü bunu ilginç biçimde
Mülakat bekliyorum ya ilan gelmedi bi, gelse sanırım en iyi ihtimal temmuza atanırım, ben izmir istiyorum; ama oralarsa nasip. :)
Sağol canım ağzına sağlık. :)

sanırım düşündüğün şey :)))
olur inşallah canım :)
biliyor musun atama zamanımda izmir istiyordum son anda karar değiştirip sivasa geldim :)
rica ederim canım :)

Eklentiler

• 20170215_223407.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170215_223413.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170215_223418.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 14
  • 20170215_223423.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 14
  • 20170215_223428.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170215_223515.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 12

_Jadaloz_

canım falında esmer kısa boylu biri var sanki bir çocuk gibi çıkmış melek kanatları var sırtında melek giib bir çocuk diyebilirim.

fazlasıyla ikilemdesin kafan karman çorman bazen ne yapacağını bilmiyorsun yorulmuş bir durumdasın adeta.

ama kısa kısa yolların var cnm o kadr güzel ki tertemiz ve önü açık bu yolların.

sıkıntılı bir ı harfi var falında cnm sanki bir yol ayrımında bu harf bir karar vermesi gerek ve bu kararsızlığından dolayı fazlasıyla sıkılmış adeta.

birde tertemiz bir n harfin var cnm bir yola gideceksin o yolun başında bu kişi seninle gelecek. 2 li bir vakitte gideceksin canım bu yola.

eline ufak tefek paralar geçecek azıcık rahatlayacağın bir döneme gireceksin maddi açıdan.

uzun zamandır görmediğin biriyle bir sarılman kucaklaşman olacak 17 rakamı var tam da kenarda.

beklediğin haberlerin var sanki gelmelerine az kalmış temiz haber bunlar hep canım.

ailenden dualarıyla koruyan biri var seni bayağı dua ediyor sana bu kişi. sanki annen gibi geldi bana.

uzun ince esmerbir kız esmer büyük kafalı bir erkeğe kırılmış erkek kıza sırtını dönmüş kız bauağı üzgün ama sivri dilli bir erkek bu canım. kızı kırmaktan asla çekinmiyor diyebilirim.

ufak tefek şeyleri fazlasıyla kafana takıyorsun canım ayrıntılarda boğuluyorsun diyebilirim adeta.

herkesi kendin gibi sanıp deger vermekten çekinmiyorsun ancak sonra kırılan sen oluyorsun.

ön yargılı davranmak elinde olmadığı için sıcak kanlısın cnm. kırmaktan çekiniyrsun insanları ama yine de kırılan sen oluyorsun

katina bakarsan çok sevinirim cnm :)

bu adam bugüne kadar gününü gün eden dünyevi her şeyi tatmış bir adammış. bugünden sonra hatta senden sonra demek daha doğru olur, daha düzenli bir yaşama adım atacak diyor kartlar. saklınız gizliniz olmadan konuşacaksınız kendinizi anlatacaksınız birbirinize ve seni dünyasının baş köşesine yerleştirecek.
senin ilerisi için bir evlat sahibi olma isteğin var mı bilemiyorum ama ikinizden biri bu konuda isteksiz olacak. erkek istemeyecek gibi hissettim ben.
açık tenli bir kadın ara bozmak isteyebilir. geçmişte kalan birisi olabilir veya akraba eş dosttan birisi olabilir. ancak sizin sevginiz öylesine güçlü olacak ki kimsenin ne dediği ne yaptığı umrunuzda olmayacak. konuşalanlar da öylece bakıp kalacak sadece.
senin sözlerin o kişi için adeta bir ferman olacak. sen ne dersen o doğru sen ne dersen o en güzel diye düşünecek. ve sana her daim sadık kalacak bir adam var karşında.
bir dönem karamsar zamanlarınız olacak gelecekte. kötü şans diyelim buna. ancak el ele verip o dönemin de üstesinden geleceksiniz. tekrar size gelecek olan mutluluk katbekat artmış olacak. her şey yeniden ve daha güzel bir şekide yoluna girecek.
aşkınız mutluluğunuz daim görünüyor canım sadece ileride bir miktar maddi problem yaşayabilirsiniz. belki ev olarak daha küçük bir yere taşınmak durumunda kalabilirsiniz. ancak bunlar geçici süreçler gibi gözüküyor. mutluluk huzur olduktan sonra atlatılmayacak zorluk yoktur :)
ben sizi falda evlendirdim top artık nikah memurunda :)

sonuç kartın bunlarla ilgili çıkmadı canım. sabretmen gereken bir şeyler yaşanacak diyor. bu kart çıkmasın diğerlerinin hepsi çıksın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…